generique rhinocortcolchicine dexamethasone generique kaletra kaletra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Şiir Kitaplarıma Sponsor Arıyorum!.

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Şiir Kitaplarıma Sponsor Arıyorum!.
43 Mesaj -
Þiir Kitaplarýma Sponsor Arýyorum!.
Saygýdeðer Okuyucu,
Bir þiir kitabýný kalemle deftere yazmak, bilgisayara geçmek, sayfa düzenini yapmak, yanlýþlarý düzeltmek, kelimeleri yerli yerine yerleþtirmek… Büyük bir sabýr ve çaba gerektirmektedir. Bunlar yapýldýktan sonra þiir kitabýnýn okuyucuya ulaþmasý için paraya ihtiyaç vardýr. Benim gibi maddi gücün yerinde deðilse, beklemek mecburiyetindesin. Benim durumumda olan binlerce kiþi bulunmaktadýr. Eðer gücünüz yerindeyse, þiiri seviyorsanýz, reklâmýnýzý yaptýrmak istiyorsanýz bize ulaþýnýz.
Benim þiir kitaplarým Ankara’da Gündüz Kitabevi tarafýndan basýlmaktadýr. Onun kendi kitapevlerinde ve belirlediði büyük kitapçýlarda satýlmakta ve daðýtýmý yapýlmaktadýr. Þiir kitaplarýma maddi destek olmak isteyen herkes bana E-Mail yoluyla ulaþabilir. Destek olanlarýn þiir kitaplarýmýn iç karton kapaklarýnda, renkli olarak tanýtýmý olacaktýr. Faturasý kesilerek, kendinizi, þirketlerinizin tanýtýmýný ve yaptýðýnýz çalýþmalarý kamuoyuna istediðiniz þekilde duyurabilirsiniz.
Saygý ve sevgilerimi sunarým.
Gönderen: 05.12.2007 - 10:23
Bu Mesaji Bildir   HASAN SANCAK üyenin diger mesajlarini ara HASAN SANCAK üyenin Profiline bak HASAN SANCAK üyeye özel mesaj gönder HASAN SANCAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 816 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56858 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.