ivermectin colchicine ivermectine ivermektin kaletra cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » İstanbuldaki Ravdadaki kardeşlerime !

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
İstanbuldaki Ravdadaki kardeşlerime !
322 Mesaj -
Selamun Aleyküm RAVDA’nýn deðerli insanlarý.

Ýstanbul’da kalan kardeþlerim, Pazar günü nasip olursa, Uþakta özel bir Turizm firmasý Ýstanbul’a Tur düzenleyecek bende bu Tur’a katýldým bu Tur’un programý sabah namazýnda Ýnþallah Üyyüp Sultan kýlýnacak, sonra Hýrka-yý Þerif ziyareti, Süleymaniye Camiisi, sonra Fatih Camiisi ziyaret edilecek ve akþam için iftarý Sultan Ahmet Camiisinde olunacak ve Terafi namazýný da kýldýktan sonra geri dönülecek. Akþam namazýndan Terafi namazýna kadar Sultan Ahmet meydanýnda ancak selbest, boþ kalacakmýþýz. Bende bu zaman içinde siz Ravdanýn müsait olan kardeþlerimle tanýþmak istedim ama nasýl nerde bulacaðýz hiçbir fikrim yok ayrýca zamanda kýsýtlý olacak. Eðer müsait olan kardeþler olursa bana bir yer bildirsinler bende orada olayým ve sizlerle tanýþýp görüþmek nasip olur inþallah.

Kardeþlerim belli bir yer ve saat söylerseniz orada buluþuruz inþallah

Selam ve Dua ile Allah’a Emanet Olun. Hayýrlý Cumalar.
Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son mehmetduru tarafından, 28.09.2007 - 14:33 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2007 - 10:55
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
VE ALEYKÜM SELAM KARDEÞÝM

geziceðin yerler harika,nasýl ayrýlýrsýn orasýný bilmem!
tevafuk o ki;bende arkadaþlarla pazar günü sultanahmete gideceðiz diye karar almýþtýk tabi benim için bir aksilik olmazsa..eðer mümkün olursa sizinle ufak bir tanýþma faslý yapabiliriz.aslýnda istanbulda var kardeþlerimiz nereye kayboldular acabasevinçli,çýkarlar meydana merak etme.

sana hayrlý kazasýz-belasýz iyi yolculuklar kardeþim...

Fiemanillah
Gönderen: 28.09.2007 - 12:45
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
ve aleykum selam

Bende varým buradayým sevinçli
ama maalesef gelememki çok gelmek isterdim
geç haber verdýnýz kardeþim katýlým çok olsaydý gelýrdým
birde geç saate denk geliyor
size hayýrlý yolculuklar ayrýlmak istemeyeceksýnýz istanbulumuzdan
Allah oruclarýnýzý ibadetlerýnýzý kabul eylesýn
ben þimdiden hoþgeldiniz diyim size

selam saygý ve dua ile..

Gönderen: 28.09.2007 - 12:51
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
455 Mesaj -
**Su_DamlasI** kardeþim
ayný memleketteyiz haberimiz yok,hangi ilçedesin?o gün olmasada müsait bir zamanda görüþelim mutlaka!!!!
Gönderen: 28.09.2007 - 13:02
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý VuSlaT_ZaMbaK

**Su_DamlasI** kardeþim
ayný memleketteyiz haberimiz yok,hangi ilçedesin?o gün olmasada müsait bir zamanda görüþelim mutlaka!!!!

BEN SÝZÝN ÝSTANBULDA OLDUGUNUZU BÝLÝYORDUM ZATEN
hilalciðimden öðrenmiþtim
yeþil kubbemler geldýgýnde bende katýlmýþtým o toplantýlara
ama sizinle tanýþmak nasip olmadý
sanýrým sizde görüþtünüz kubbemlerle
inþAllah kardeþim bende isterim hayýrlýsýnla
ben avrupa yakasýndayým sümeyraya telinizi yollayýn isterseniz bana yollar sümeyram
sanýrým bu þekil irtibata geceriz yada msn adresinizi yollayýn
selam saygý ve dua ile...

Gönderen: 28.09.2007 - 13:09
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
455 Mesaj -
çok sevindim ya bende avrupa yakasýndayým
hemen telimi yolluyorum,seninkinide bekliyorum inþ.!

yeþilkubbemle görüþmezmiyim,hilalciðimizle de tabiki....
Hilalay duyuyormusun beni can,tekrar görüþelim yaaa,bak bu sefer hafta sonu müsaitim...

gül
Gönderen: 28.09.2007 - 13:17
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý VuSlaT_ZaMbaK

çok sevindim ya bende avrupa yakasýndayým
hemen telimi yolluyorum,seninkinide bekliyorum inþ.!

yeþilkubbemle görüþmezmiyim,hilalciðimizle de tabiki....
Hilalay duyuyormusun beni can,tekrar görüþelim yaaa,bak bu sefer hafta sonu müsaitim...

gül

ravdadan istanbulda olan bir cok kardeþimizle görüþtüm ben halada görüþtüklerým var gecen hafta hilalim iftara davet etti ama maalesef kýzým rahatsýzlandý gýdemedik .
sýze bir ipucu ben hilalime cok yakýným 15 dakýkalýk aramýz ramazan sonrasý bayanlar toplantýsý yapalým bence cokta guzel olur..
gül
Gönderen: 28.09.2007 - 13:22
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
....gül:(.....
Gönderen: 28.09.2007 - 13:30
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
455 Mesaj -
yapalým tabikide,ya ben sefaköyde oturuyorum kesin banada yakýnsýn,hem benim için farketmezki sen yerini söyle ben koþa koþa gelirim:(

~YaZGuLu~ cannnngül ,niye üzüldün yaa:(
Gönderen: 28.09.2007 - 13:35
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: İstanbuldaki Ravdadaki kardeşlerime !
322 Mesaj -
Deðerli kardeþlerim ben istanbul yerlisi deðilim eðer diðer Ýstanbullu kardeþlerimizde müsait olanlarla birlikte Sultan Ahmet Meydanýnda bir yer ve saat söyleyin ben ve diðer katýlmak ve tanýþmak isteyen kardeþlerde gelsinler buluþalým birlikte iftar açarýz Ýnþallah.

Selametle Allah' Emanet Olun.

FÝRDEVS KARDEÞ hani akþam kimseye söz vermeyin iftara davetlisiniz diyordun ya herkesi iþte sen o resmini gördüðümüz leziz yemekleri pazar gününe ertelesene olmazmý kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son mehmetduru tarafından, 28.09.2007 - 13:57 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2007 - 13:50
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
keske bende katilabilseydim.....

Seni....gül

Su damlasi ablami...gül

Hilalimi....gül

ve diger ravda kardeslerimi görebilseydim....gül

Kim bilir...belki bir gün nasip olur...(insaALLAH)

Gönderen: 28.09.2007 - 13:50
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
455 Mesaj -
KARDEÞLER
nerdesiniz yaa,benden baþka kimse yokmu?????????????

~YaZGuLu~ cansýn inþ. birgün yüzyüzede görüþürüz,sen hiç üzülme canýsýgül
aşık
Gönderen: 28.09.2007 - 14:00
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Alıntı
FÝRDEVS KARDEÞ hani akþam kimseye söz vermeyin iftara davetlisiniz diyordun ya herkesi iþte sen o resmini gördüðümüz leziz yemekleri pazar gününe ertelesene olmazmý

erteleyim ertelemesinede ozaman hepiniz almanyayya gelmek zorundasiniz sevinçli

Bulusmaya keske bende katilabilseydim ama Gurbet elllerdeyiz ...:(

InsAllah birgün nasip olur gül

Dua ile

Gönderen: 28.09.2007 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE:
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~Firdevs~

Alıntı
FÝRDEVS KARDEÞ hani akþam kimseye söz vermeyin iftara davetlisiniz diyordun ya herkesi iþte sen o resmini gördüðümüz leziz yemekleri pazar gününe ertelesene olmazmý

erteleyim ertelemesinede ozaman hepiniz almanyayya gelmek zorundasiniz sevinçli

Bulusmaya keske bende katilabilseydim ama Gurbet elllerdeyiz ...:(

InsAllah birgün nasip olur gül

Dua ile

abla ben gelirim sana ya bacinda almanyada,,,,,sende bu yemekler olduktan sonra,,,kahkaha Güle Güle kahkaha
Gönderen: 28.09.2007 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Gel can gel beklerim insAllah ne demek gül

Dua ile ...

Gönderen: 28.09.2007 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EK1453 su an offline EK1453  
İftar vermek isteyenlere duyrulur......
253 Mesaj -
Ýftar ,Ýstanbul , camiler gerçekten güzel.Bende ÝStanbul dayým tesadüfe bakýnsevinçli Ama ben öyle herkesle tanýþmam güzel kadeþim Uþaktan gelmiþsin tadýný çýkarsana Ýstanbulun ne yapacan insanlarla tanýsýp, boþuna HArdýskýný meskul etme bence.Ama illa tanýsmak ýstýyorsan Eyüpte HALIT PASA KONAGI vardýr,davet bizi oraya has dairede bir iftar yapalým.sevinçli nasýl fikir ama.KArdesýnýz bu tür iftar programlarýna acýktýr haberýnýz olsun,çekinmeyin söyleyin gelelim,kaç kiþi istiyorsanýz o kadar talebede bulur buluþturur getýrýrim,siz yeterki DAvet edinsevinçli NEyse konuyu dagýttým yýne özür dilerim sümeyra hanýmdangöz kırpma
Gönderen: 01.10.2007 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   EK1453 üyenin diger mesajlarini ara EK1453 üyenin Profiline bak EK1453 üyeye özel mesaj gönder EK1453 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 682 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57113 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.