kaletra kaletra generique plaquenil kaletra kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » akşam için kimseye söz vermeyin Ravda ailesi Haydi İftar Sofrasına Buyurun :)

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
akşam için kimseye söz vermeyin Ravda ailesi Haydi İftar Sofrasına Buyurun :)
1293 Mesaj -
Mercimek Çorbanýz

Sevmeyene Yoðurtlu Çorba

Karnýyarýk

Perde Pilavý (Siirtten)

Çið Köfteniz

Mantýnýz

Su böreði

bezelye

salata

köftelerimiz

olmazsa olmazlardan yaprak sarmasý

tatlý

çayýmýzda demlenmek üzere

kahve sevenler içinde kahvemiz var

meyvelerimizde hazýr

afiyet olsun.... göz kırpma göz kırpma

]düsün düsün inþ birþey unutmamýþýmdýr

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~Firdevs~ tarafından, 27.09.2007 - 22:15 tarihinde.
Gönderen: 27.09.2007 - 19:37
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
ya ablam ne yaptin sen simdi????annemin su böregini gördüm bir tuhaf oldum....cok da güzel yapar yaofff,offff....bide yaprak sarmasi gönül baska ne ister.....ellerine saglik ablam bu ne incelik......aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık

abla acgözlülük olmasin ama tatli?????hani tatli????ben künefe isterim ona göre,,,,,

yerler o kalpli köfteleri tabi iftardan sonra,,,,,kahkaha kahkaha kahkaha

ablaaaaaa baktim türk kahvemde kalmamis:(ağlarağlar canim cekti yakahkaha kahkaha kahkaha
canim cekti dedim de nurbeyza görmesin bunlarikahkaha aşık kahkaha aşık kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 27.09.2007 - 19:52 tarihinde.
Gönderen: 27.09.2007 - 19:43
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Firdevs~ Can...
Allah hayrýný kabul etsin...ÝnþaAllah...
Yahuuu Siirt'in Perde Pilavýný nerden buldun bu bizim yöresel yemeðimiz bakarken bile doyduk Elhamdulillah...
Ya Rabbi þükürler olsun gerçektende çok güzel Sofra hazýrlamýþsýn...

Rabbim Oruçlarýmýzý ve Ýbadetlerimizi Kabul etsin ÝnþaAllah.sevinçli sevinçli sevinçli Güle Güle
Gönderen: 27.09.2007 - 19:49
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
Firdevs Abla,

nerde buldun bunlari??

Dua edelimki iftar vakti geldi yoksaaaa
Monitor a saldiracaktim kahkaha kahkaha kahkaha

Birbirinden lezziz yemekler... Cananberraramazan Ablamizin dedigi gibi
tatlilar nerdee? Ben ama Künefe istemem - bana olmu$ken BAKLAVA olsun göz kırpma

selamlar Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 27.09.2007 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Firdesimm elerine saglik ablamm Yemis kadar olduk sagolasin yorum´a gerek yok lezzeli olduklari görünüslerinden belli...

Ablam dün gec vakit böyle bir konu acayimda RAVDA üyelerimizi sanal iftara davet edeyim dedim gel görki baska islerle ugrasirken o kaldi..

Sen cabuk davranmisin canim cok tes...
Gönderen: 27.09.2007 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Ayýptýr sölemesi Dünde PerdePilav vardý Ýftarda ,Bide Yoðurt Çorbasýkahkaha

Yani burda görmemle hiiiç mi hiççç ilgisi yok dermiþimaşık

Ellerine Saglýk~Firdevs~ Ablam...
Gönderen: 28.09.2007 - 09:40
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha cok güzel bunlaryaa daha fazla ama bakamýcam orucum bozulcak yoksa Güle Güle
Gönderen: 28.09.2007 - 10:44
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: akşam için kimseye söz vermeyin Ravda ailesi Haydi İftar Sofrasına Buyurun :)
322 Mesaj -
Ellerine saðlýk kardeþim burdan çok güzel görünüyo bu kadar zahteme ne gerek vardý, ama sen çorbadan mercimek çorbasýný çýkar ben uþaktan gelirken tarhana çorbasý getireyimde parmaklarýnýzý yiyin.

Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Ha bu arada kahvemi türk kahvesi ve sütlü bol þekerli olsun.
Selametle

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son mehmetduru tarafından, 28.09.2007 - 12:13 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2007 - 12:11
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
328 Mesaj -
RABBÝM BEREKETÝNÝZÝ ARTTIRSIN ELLERÝNÝZE SAÐLIK ...NERDEN AKLINIZA GELDÝ BUNLAR ALLAH ÝYÝLÝÐÝNÝZÝ VERSÝN ...BENDE GELÝRKEN ARNAVUT BÖREÐÝ GETÝREYÝM BARÝ BÝZÝM MEÞHUR YEMEÐÝMÝZDE O ..BUNLARA YETÝÞEMEYÝZ AMA MAKSAT ÇEÞÝT OLSUN ALLAH RAZI OLSUN SÝZDEN RABBÝM BU NÝMETLERÝN ÖZLEMÝNÝ ÇEKTÝRECEK HER TÜRLÜ DERTTEN BÝZLERÝ MUHAFAZA ETSÝN Güle Güle Güle Güle Güle Güle aşık aşık aşık kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 28.09.2007 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
amin amin amin

cümlemizden Allah Razı Olsun

ekleme ve yorumlariniz icin tesekkür ederim

yapilan dualara yürekten kocaman bir amin

Rabbim kimseyi aclikla terbiye etmesin insAllah

Amin

Dua ile ... gül

Gönderen: 28.09.2007 - 12:51
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aynadakı_sır su an offline aynadakı_sır  
pekte guzel masallah berakallah hımm ama ıftarda yanlız tamammı sakınha
8 Mesaj
teskkler can tsk ler guzel ýnsan ýste býz buyuz ya yurekten gelen ses ve ýmanýn guzellýgý ýmanýn en doruga ulastýgý ýnsan bu yemekler bakarken neler hýssedr dýmý ýns RABBIM CENNET E NASIP EYLEYE
GUZEL INSAN O KADAR CANLIYDIKI BU KARELER NERDEYSE PC DEN CIKARIP DOLABA KOYUP AKSAM AINS IFTARDA YIYESIM GELDI TSK YUREGINE SAGLIK
ALLAHIM BIR YUDUM SU SU DIYE KIVRANAN KULLARINA EN GUZEL SOFRALAR NASIP EYLEYE
YA RABBIM EGER SEN SEN BIZE ACIMASSAN BIZ AHIRETTE KAYBEDENLERDEN OLURUZ
Gönderen: 28.09.2007 - 13:01
Bu Mesaji Bildir   aynadakı_sır üyenin diger mesajlarini ara aynadakı_sır üyenin Profiline bak aynadakı_sır üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aynadakı_sır su an offline aynadakı_sır  
TARHANAMI NERDE HANI KIM GETIRMIS NASIL
8 Mesaj
YANI MEHMET KARDESIM BU KADARDA OLMAZ KI INSAN BIR TABAK GONDERMEZMI ASKOLSUN YEMIS KADAR OLDUM TSK MEHMET DURU KARDESIM ALLAH RAZI OLSUN .
Gönderen: 28.09.2007 - 13:06
Bu Mesaji Bildir   aynadakı_sır üyenin diger mesajlarini ara aynadakı_sır üyenin Profiline bak aynadakı_sır üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Ya olmazki ama ya firdevs can ne ettin sen.Benim gibileri niye dusunmedin.Valla ben anlamam bu aksam iftarda sizdeyim ve burdaki tum menuyu istiyorum.Burda imkanlarda yokki cikayim disarda borek falan yiyeyim.Valla yaktin beni firdevs cannnnağlarağlarağlarağlar aşık aşık aşık
Gönderen: 28.09.2007 - 13:16
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
ellerine sagilik firdevsimmm.....gülsevinçli

Bugün sendeyim demek....sevinçliaşık

Gönderen: 28.09.2007 - 13:21
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
Firdevs can,sen yandýn bu akþam, bütün ravda sende iftara,ben mantý delisiyim yaaaa büyük bir tabak istiyorum ona göre,ama o tatlýlarýn hepsini çok seviyorum ben yaa:(
Gönderen: 28.09.2007 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1293 Mesaj -
Gelin gelin ne demek hepinizi bekliyorum insAllah aşık

siz yeterki gelin ben size daha neler hazirlarim göz kırpma

gülCgülAgülNgülSgülIgülNgülIgülZgül

Dua ile ...

Gönderen: 28.09.2007 - 14:31
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE:akşam için kimseye söz vermeyin Ravda ailesi Haydi İftar Sofrasına Buyurun :)
322 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~Firdevs~

Gelin gelin ne demek hepinizi bekliyorum insAllah aşık

siz yeterki gelin ben size daha neler hazirlarim göz kırpma

gülCgülAgülNgülSgülIgülNgülIgülZgül

Dua ile ...

Kardeþim sen kendin kaþýndýn kurtuluþun yok uçak kiralayýp cümbür cemaat ravda ekibi olarak geliyoruz. ama bak kahvem türk kahvesi olsun.Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
NOT:
Allah Razý Olsun sizlerden sizler insanlarýn mutluluk kaynaðýsýnýz hepiniz o kadar iyi insanlarsýnýz ki rabbim cümlemizi ahirette de ayýrmasýn iyiki bu siteye üye olmuþum. Allah Razı Olsun

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son mehmetduru tarafından, 28.09.2007 - 15:12 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2007 - 15:04
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1293 Mesaj -
istediginiz turk kahvesi olsun

buyrun cümbür cemaat bekliyorum sevinçli

amin cümlemizden Allah Razı Olsun

dua ile gül ...

Gönderen: 30.09.2007 - 22:30
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 798 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58664 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.