ivermektine hydroxychloroquine generique colchicine stromectol hydroxychloroquine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » ramazan geliyor iftar sofralarımızda cola olmasın.

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ramazan geliyor iftar sofralarımızda cola olmasın.
Misafir
iftar sofralarýmýzda helede misafir varsa cola alýrýz. ama dikkat meyve suyu için colayý protesto edin.Coca cola yine devrede!!.

Ramazan ayýný fýrsat bilen Coca-Cola yeni reklam filmiyle ortaya çýktý.

Bu reklam filminde türkiye'nin deðiþik illerindeki iftar hazýrlýklarýný gösteren Coca-Cola ezanýn okunmasýyla bardaklara doldurularak keyifle(!) içilmektedir!. "iftarda kola ic!" dayatilmaktadir!!

Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca-Cola, sanki Amerikanýn en çok vergi veren, Amerika'yý giriþtiði tüm terör olaylarýnda destekleyen, Irak'ta, Afganistan'da, Filistin'de ve dünyanýn heryerinde müslümanlara yönelik saldýrýlarýn mali destekçisi deðilmiþ gibi,

Sanki içimizden biriymiþ gibi halký yönlendirmesi çok gariptir.

Lütfen bu oyuna gelmeyelim!...

Her yudum Kola bardaðýnda dünyanýn herhangi bir yerinde öldürülen müslümanlarý düþünüp boykot'a devam edelim!.

"Her gece sýcak evimizde çoluk çocuðumuzla T.V karþýsýnda sadece boþ bir ah çekip ne yapabiliriz ki diyoruz............

"ÝSRAÝL ÜRÜNLERÝNÝ BOYKOT EDELÝM!

MALLARINA TEVECCÜH GÖSTERMEYELÝM!

SERÇE MÝSALÝ (Filistin'e karsýgöz kırpma DOSTLUÐUMUZU BELLÝ EDELÝM!.."

....................diyoruz ,hep diyoruz ama ilginçtir ortaya ciddi bir protesto koyamýyoruz.

LUTFEN KARDESLER DESTEK VERINIZ!

UYARINIZ!

ANLATINIZ!

Asla Unutma! Boykot Et!!!

Katil israil'i ve Yerli isbirlikçilerini

ASLA UNUTMA!!!

Boykot Et!

Her Coca Cola Alýþýnýzda,

Her Mac Donald's'a giriþinizde,

Her CareFour Marketlerindeki alýþveriþinizde,

Her Nestle çikolata yediðinizde ya da Nescafe yudumladýðýnýzda

Her Ariel Matik kullanýþýnýzda yukardaki görüntülere ortak olacaðýnýzý unutmayýn!

Bugün bunlarý yapanlarýn Yarýn ayný þeyleri bizlere de yapacaklarýný da unutmayýn!!!

COK ONEMLI SONUNA KADAR OKUNMASI GEREKIR
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dun gece eve donerken su almak uzere markete ugradim.
" Gorevliye
soyle sordum : 1,5 lt su var mi? Ama Turkuaz disinda
lutfen" Turkuaz
ciktigindan beri bu sekilde su aliyordum artik. Para
verip kotu su
icmeye hic niyetim yok... Marketteki adamin
dediklerini aynen
aktariyorum: "Abi ben o sudan satmiyorum. Inan ki
gelen musteriden
onda dokuzu senin soyledigin seyi soyluyor" Peki neden
halen daha
satiyorlar diye sordum. Abi turkuaz suyu, marketlere
bedava
veriliyor. Satarsan kara

geciyorsun, satmazsan oylece duruyor. Ama ben
satmiyorum, cunku alan
yok".... Uzun soze gerek yok; hickimse almazsa,
hickimseye
satamazlar... Lutfen okuyun, okutun!

Bir seye dikkatinizi cekmek istiyorum.Turkiye'de bazi
siseli Icme
Sulari dogal kaynak suyu degil. Dogal kaynak sularinda
devlete para
odemeniz gerekiyor, arti bu tesislerin yatirim
maliyeti cok yuksek...

Dolayisiyla, mesela COCA COLA ne yapti?Uludag'dan
kaynak suyu
arastirmalarinda maliyetleri yuksek buldugu icin
BURSA/ KESTEL deki
C.Cola fabrikasinda, derin kuyu pompalariyla ovanin
suyunu cekerek
bunu da tersosmos'dan gecirip filtre ederek hem Coca
Cola mesrubatini
hem de TURKUAZ'i siselemeye basladi.TURKUAZ'in
etiketinin ust ve
altindaki Kahverengi seritlere dikkat edin...SOFRA
ICECEGI
yazar...Devlet, C.Cola'nin uyanikligini kanuna
uydurmak ve uyanikliga
yapilacak itirazlari bertaraf etmek icin boyle bir
kural cikardi...

Binlerce donumluk tarim arazisinin bulundugu ve Coca
Cola haric
hicbir isletmeye Derin Kuyu Pompasi cakma IZNI
VERILMEYEN Kestel
ovasinda, yeraltindan cekilen su, filtre edilip daha
sonra icine bazi
mineraller katildiktan sonra Turkiye'nin en ucra
kasabalarinda bile
satiliyor ve likir likir iciliyor. Bazi yazlik kasaba
ve koylerde
neredeyse TURKUAZ harici icme suyu bulamazsiniz. Cunku
dagitim agi
cok guclu... Bayilere baski bile oldugu yolunda
duyumlar
aldim.Turkuaz icmeye devam edecekseniz, unutmayin...
Yapay bir Su
Iciyorsunuz.Bu suyu satan butun bakkal bufe lokanta
vs. ile bizzat ve
de tek tek kavga etmis bir vatandas olarak konuya
dikkatinizi
cekerim. Her tarafi dogal kaynak sulariyla dolu
memlekette, millete
kuyu suyunu zorla ve de ustune para alarak
iciriyorlar. Icmeyin
arkadaslar!
Gönderen: 02.09.2007 - 17:18
Bu Mesaji Bildir   Yukari
muhammed_usame su an offline muhammed_usame  
161 Mesaj -
CANU GÖNÜLDEN.....

ALLAH ÝÇÝN TUTULAN ORUÇ.......

ALLAH ÝÇÝN ÝMSAK VAKTÝ......

HAZIRLANAN RAMAZAN SOFRASI.....

SOFRADA KOLA!

SOFRADA KAN!

O KANKÝ KARDEÞ KANI!

VERDÝÐÝN PARAYLA DÖKÜLEN MÜSLÜMAN KANI!!!!

ÝÇMEK ÝSTEYEN BUYURSUN!!!!

KARDEÞ KANINDAN TÝKSÝNTÝ DUYMAYANLAR BUYURSUN!

KARDEÞ VAMPÝRÝ OLANLAR BUYURSUN!!!

HUNHARLAR KAN ÝÇÝCÝLER BUYURSUN!!!!!

KALDIRIYORSA MÝDELERÝ

BUYURSUNLAR.......

AFÝYET OLSUN DEMÝYECEÐÝM!!!!

ZIKKIM ÝÇÝLDÝKTEN SONRA!!!

KARDEÞ KANI ÝÇÝLDÝKTEN SONRA!!!!!

Allah razý olsun sahra bacým bu duyarlýlýðý tüm kardeþlerimizin göstermesi dileðiyle

wesselam
Gönderen: 02.09.2007 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   muhammed_usame üyenin diger mesajlarini ara muhammed_usame üyenin Profiline bak muhammed_usame üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Allah c.c. Razi Olsun bu güzel, ön uyari icin...

bilhassa Ramazan ayinda haril haril yaptiklarin ic savaslara karsi kendimizi bilgilendirelim insaAllah... Yoksa Masanin üzerinde CocaCola sisesi durur bizde iftar edersek yazik olur...

Hayasizlik olur...

Titizlik gösterelim.. Ramazan gele HOS GELE insaAllah...

Gönderen: 03.09.2007 - 15:19
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
371 Mesaj -
BUTUN HOCALAR TVLERDE SITELERDE COLA ICMENIN SAKINCASI YOKTUR DIYOR

SIZ NEDEN BOYLE DIYORSUNUZ ANLAMADIM
Gönderen: 03.09.2007 - 19:14
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed_usame su an offline muhammed_usame  
161 Mesaj -
bütün hocalar içki helal diyorlar kardeþ içecekmiyiz?

fetva mercisi bugun mýsýr el-ezher ünv sitesinde ve ordaki imamlar haram kýldýlar hem içiþini hem satýþýný.....

bu arada anlatýðýn hocalar kim? onu anlamadým
düsün düsün

kolanýn baþkaný açýk açýk diyorki kazançlarýmýzýn tümünü israil ordusuna baðýþladýk sizde gelip hocalar þunu diyor diyorsunuz!!! siyonistlere uzatýlan her kuruþ filistinlilere mermi olarak geri dönmekte

kan içmek isteyen buyursun......

wesselam
Gönderen: 03.09.2007 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   muhammed_usame üyenin diger mesajlarini ara muhammed_usame üyenin Profiline bak muhammed_usame üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Sahra kardeþim bence yazýsýnda gayet güzel anlatmýþ Coca Colanýn Abd ile iliþkisini, hocalarýn çýkýp da tv.de marka ismi vererek bunu içmeyin demesini düþünebiliyor musunuz? Ýstediðiniz illa da bir alimin bu konudaki fikriyse Yusuf Kardavi Abd'yi boykotun farz olduðunu söylemiþtir. Zaten ümmetin derdiyle muzdarip olan her insan, kardeþlerimize her zulmü reva görenlerin içeceðini içmez, yiyeceðini de yemez bence. göz kırpma Allah razý olsun Sahra kardeþim bu konuyu hatýrlattýðýnýz için.

Bir de yazýda Turkuaz ile ilgili bir olay geçiyor, sanýrým halk arasýnda Turkuaz suyun itibar kaybetmesindendir ki, Coca cola yeni bir su markasý çýkardý Damla Su adýyla, bu markaya da dikkat çekmek istedim..göz kırpma
Gönderen: 03.09.2007 - 19:32
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
371 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed_usame

bütün hocalar içki helal diyorlar kardeþ içecekmiyiz?

fetva mercisi bugun mýsýr el-ezher ünv sitesinde ve ordaki imamlar haram kýldýlar hem içiþini hem satýþýný.....

bu arada anlatýðýn hocalar kim? onu anlamadým
düsün düsün

kolanýn baþkaný açýk açýk diyorki kazançlarýmýzýn tümünü israil ordusuna baðýþladýk sizde gelip hocalar þunu diyor diyorsunuz!!! siyonistlere uzatýlan her kuruþ filistinlilere mermi olarak geri dönmekte

kan içmek isteyen buyursun......

wesselam

KARDEÞÝM BEN ZATEN KOLA ÝÇMEM HÝC AMA KANAL 7 DE BEYAZ SAKKALI BÝR HOCADAN DUYDUM SABAHLARI VAAZLARI OLUR AMA DEDÝÐÝNÝZ GÝBÝ MARKA VERMEDÝ SANIRIM BEN KONUYU YANLIÞ ANLADIM KUSURA BAKMAYIN
Gönderen: 03.09.2007 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NoHCoY su an offline NoHCoY  
25 Mesaj -
Kola bilindiði üzere saðlýða zararlý. Ve bu zararlar kanýtlanmýþ. Düþünsenize: diþinizi kola dolu bir kaba koyuyorsunuz ve bir kaç gün sonra düþ yavaþ yavaþ erimeye baþlýyor. Anlayýn iþte. Asiti okadar yakýyor. Ýçmek yerine temizliklerde kullanmak daha mantýklý bence...

CocaCola ya gelice... Coca Cola yazýsýný ters çevirip okuyunca ne yazdýðýný siz daha iyi bilirisiniz.

Ramazaný en güzel ve en hayýrlý þekilde deðerlendirebilmek duasýyla...
Gönderen: 04.09.2007 - 13:48
Bu Mesaji Bildir   NoHCoY üyenin diger mesajlarini ara NoHCoY üyenin Profiline bak NoHCoY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
371 Mesaj -
AMÝN
Gönderen: 04.09.2007 - 16:21
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 684 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58301 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.