chloroquine stromectol hydroxychloroquine ivermektine kaletra super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » BENI AFFEDIN LUTFEN COK PISMANIM

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Allah Asigi ! su an offline Allah Asigi !  
BENI AFFEDIN LUTFEN COK PISMANIM
7 Mesaj
non name bendim.
ama onlari yazanlar ben deyildim.
ben daha 13 yasindayim ravda cocuk a giriyorum.
bir gun 2 affedersiniz gerizekali geldi.
ravdada kimse yoktu.
bi tek ben vardim.
inanmadim ilk once her soruma cvp verdiler .
biz onlari taniyoruz fln dediler.
ben cok uzun sure inanmadim
sonrada inandim:( .
sifremi istediler.
bende verdim ve buraya geldiler ve burda o yazilari koydular
beni affedin lutfen
ben uzun sure giremedim ravdaya.
her gun denedim
ve bir gun girebildim
beni affedin lutfen.
bir ders oldu bu benim icin.
lutven affedin lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen......:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar
Gönderen: 01.09.2007 - 12:41
Bu Mesaji Bildir   Allah Asigi ! üyenin diger mesajlarini ara Allah Asigi ! üyenin Profiline bak Allah Asigi ! üyeye özel mesaj gönder Allah Asigi ! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
bu yazdigimi okudugumda ben ne aptalim diyorum.
Gönderen: 01.09.2007 - 12:42
Bu Mesaji Bildir   Allah Asigi ! üyenin diger mesajlarini ara Allah Asigi ! üyenin Profiline bak Allah Asigi ! üyeye özel mesaj gönder Allah Asigi ! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
bidaha boyle bir sey olursa hic bir sekilde inanmiyacagim
Gönderen: 01.09.2007 - 12:47
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: BENI AFFEDIN LUTFEN COK PISMANIM
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Allah Asigi !

non name bendim.
ama onlari yazanlar ben deyildim.
ben daha 13 yasindayim ravda cocuk a giriyorum.
bir gun 2 affedersiniz gerizekali geldi.
ravdada kimse yoktu.
bi tek ben vardim.
inanmadim ilk once her soruma cvp verdiler .
biz onlari taniyoruz fln dediler.
ben cok uzun sure inanmadim
sonrada inandim:( .
sifremi istediler.
bende verdim ve buraya geldiler ve burda o yazilari koydular
beni affedin lutfen
ben uzun sure giremedim ravdaya.
her gun denedim
ve bir gun girebildim
beni affedin lutfen.
bir ders oldu bu benim icin.
lutven affedin lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen lutfen......:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar

SÖYLEDÝKLERÝN DOGRUYSA YAZIKLAR OLSUN O INSANLAR KIMSE ONLARA, BENCE BU KÝÞÝLERÝ RAVDA YÖNETIME ÖZEL MESAJLA BÝLDÝR KÝM OLDUKLARINI...

ZATEN KENDÝLERÝNDE CESARET OLSA KENDI NICKLERINLE YAZARLARDI O ÝFTÝRALARI UTANMIYORLAR ALLAHTAN KORKMAZLAR KÜÇÜCÜK COCUKLARI KULLANIYORLAR EGOLARINI TATMIN ETMEK ÝÇÝN , BÝRDE MÜSLÜMANIZ DERLER NERDE BUNLARIN MÜSLÜMANLIKLARI??

Gönderen: 01.09.2007 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
derviş27 su an offline derviş27  
sabır etmek lazım
7 Mesaj
kardeþim kötü niyetli kiþilerin sonu hüsranla biter
Gönderen: 06.09.2007 - 18:17
Bu Mesaji Bildir   derviş27 üyenin diger mesajlarini ara derviş27 üyenin Profiline bak derviş27 üyeye özel mesaj gönder derviş27 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 615 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57275 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.