budesonide kaletra generique luvox stromectol generique kaletra cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Artik bende aranizdayim

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Artik bende aranizdayim
34 Mesaj -
selamun aleküm araniza yeni katiliyorum beraber güzel paylasimlar yasiyacagimiza inaniyorum saygilarimi sunuyorum Allaha emanet olunuz.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son mehtap52 tarafından, 21.08.2007 - 16:24 tarihinde.
Gönderen: 21.08.2007 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   mehtap52 üyenin diger mesajlarini ara mehtap52 üyenin Profiline bak mehtap52 üyeye özel mesaj gönder mehtap52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
VeAleykumSelam..

Üyeliginiz hayirli olsun gül

Hos gelmisiniz insaALLAH hayirli paylasimlarinizi bekleriz..
Gönderen: 21.08.2007 - 16:26
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
ve aleykum selam mehtap kardeþim

üyeliðiniz hayýrlý olsun inþallah.

Katýlýmlarýnýzý bekliyoruz...

selam ve dua ile...
Gönderen: 21.08.2007 - 18:18
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

Aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz

üyeliginiz hayirlara vesile olur insAllah

Gönderen: 21.08.2007 - 18:27
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
NIHAYET KUZEN YA
HOSGELDIN ARAMIZA
SELAMVE DUA ILEGüle Güle Güle Güle Güle Güle gül
Gönderen: 21.08.2007 - 21:11
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehtap52 su an offline mehtap52  
cok tesekkürler
34 Mesaj -
Beni aranizda görüp güzel yazilarinizla karsilamanizdan dolayi hepinize ayri ayri sükranlarimi sunuyorum ayrica mübarek ücaylarimizi güzelliklerle degerlendirmemizi yüce rabbimizden niyaz ediyorum bolca ona ibadet etmeyi nasip etsin mevlam dualarimizi birbirimizden esirgemeyelim kardeslerim cok ihtiyacimiz var yüce Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun.
Gönderen: 21.08.2007 - 22:00
Bu Mesaji Bildir   mehtap52 üyenin diger mesajlarini ara mehtap52 üyenin Profiline bak mehtap52 üyeye özel mesaj gönder mehtap52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HOSBULDUK KUZEN
34 Mesaj -
EN SONUNDA BENDE BASARABILDIM ÜYELIGI SENIN BÜYÜK ISRARLARININDA ETKISI OLDU TABI ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENIM.,ALLAHA EMANET OL.aşık
Gönderen: 21.08.2007 - 22:04
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Hosgeldiniz mehtap kardesim.Uyeliginiz hayirlisi olsun? gül
Gönderen: 21.08.2007 - 22:21
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
NE DEMK KUZEN YA RAVDANIN BU GÜZELLIKLERINDEN SENIN MAhRUM KALMANA RAZI OLABILIRMIYIM????SENDE ALLAH RAZI OLSUN BU SENIN AZMIN CANIM KARDESIMalkıs Alkis

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 22.08.2007 - 13:36 tarihinde.
Gönderen: 22.08.2007 - 02:42
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
furkan52 su an offline furkan52  
39 Mesaj -
hoþgeldin aramýza
üyeliðin hayýrlý olsun
selam sevgi ve dua ilegülGüle Güle
Gönderen: 22.08.2007 - 09:25
Bu Mesaji Bildir   furkan52 üyenin diger mesajlarini ara furkan52 üyenin Profiline bak furkan52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -

Ve Aleykümüs Selam

aramýza hoþgeldiniz güzel kardeþim gül

üyeliðiniz hayýrlý ve daim olsun inþaAllah...

Rabbim istifade edenlerden eylesin inþaAllah...

paylaþýmlarda buluþmak dileðiyle

Sevgi Selam ve DUA ile...

Gönderen: 22.08.2007 - 10:15
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed_cubuk su an offline muhammed_cubuk  
270 Mesaj -
v.a.s. hoþgeldiniz. hakkýnýzda hayýrlý olur inþallah.
Gönderen: 22.08.2007 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   muhammed_cubuk üyenin diger mesajlarini ara muhammed_cubuk üyenin Profiline bak muhammed_cubuk üyeye özel mesaj gönder muhammed_cubuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Alıntı
[i]Orijýnalý ~HiLaLaY~ [ /i]

Ve Aleykümüs Selam

aramýza hoþgeldiniz güzel kardeþim gül

üyeliðiniz hayýrlý ve daim olsun inþaAllah...

Rabbim istifade edenlerden eylesin inþaAllah...

paylaþýmlarda buluþmak dileðiyle

Sevgi Selam ve DUA ile...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son VeRvO tarafından, 22.08.2007 - 12:45 tarihinde.
Gönderen: 22.08.2007 - 12:44
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
HEMSERIM HOSAGELDINIZ BAKALIM RABBIM HAYIRLISINI VESILE KILSIN
Gönderen: 22.08.2007 - 20:00
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Ve Aleykum Selam..

Hos Geldiniz mehtap kardesim..

InsaAllah üyeliginiz hayrli olsun...

Paylasimlarinizdan istifade edebilme duasi ile...

Gönderen: 22.08.2007 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HOSBULDUK KARDESLERIM
34 Mesaj -
AYRI AYRI TEKRAR HOSBULDUK COK MEMNUN OLDUM SIZLERLE OLMAKTAN BU ARADA YANILMIYORSAM SÜMEYRA KARDESIMIZIN DIYE HATIRLIYORUM YANILABILIRIM BIR ILAHI PAYLASMISTINIZ BULAMIYORUM TEKRAR DINLEMEK ICIN RICA ETSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.RABBIMIZ HER DAIM BIZLERLE OLSUN UMUDUYLA HOSCAKALIN.
Gönderen: 22.08.2007 - 22:58
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Hmmm.. Son zamanlarda ilahi paylastigimi hatirlamiyorum mehtap kardesim ama eger bunu diyorsaniz, dinlemek icin --> (( DÜNYA )) .....

Dinleyebilirsiniz...

Beraber dinlemis oluruz..

Eklemis oldugum
Link Burda

Kardesi muhabbetlerimle...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 22.08.2007 - 23:25 tarihinde.
Gönderen: 22.08.2007 - 23:20
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BULDUM KARDESIM SAGOL
34 Mesaj -
AFEDERSIN KARDESIM BULDUM BASKA BIR ARKADASIMIZIN PAYLASIMIYMIS ILGINE SONSUZ TESEKKÜRLER ALLAHRAZI OLSUN
Gönderen: 22.08.2007 - 23:31
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 605 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58707 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.