stromectol ivermectin ivermektin generique plaquenil budesonide voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Merhaba

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Merhaba
7 Mesaj
Nihayet aranýza katýlabilmenin mutluluðunu yaþýyorum.Formu henüz inceleyemedim ancak bir süre önce üye olup býrakmýþtým ancak elim deðdi,kusura bakmayýn.Ben Acemi bir þairim ve birçok sitede ve formda yazmaktayým.Yakýn zamanda kendi formumu açtým ve google arama çubunda gezinirken burada kitabýmýn imza gününün yapýldýðýný görüp üye oldum.Sizleri tanýmayý çok istiyorum,ortam sýcak geldi.Þimdilik bu kadar arkadaþlar,zaman içerisinde daha yakýnen tanýþacaðýmýza eminim.
Saygý ve sevgilerimle
Ayfer Yaba

Gönderen: 24.07.2007 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   Ayfer Yaba üyenin diger mesajlarini ara Ayfer Yaba üyenin Profiline bak Ayfer Yaba üyeye özel mesaj gönder Ayfer Yaba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Hosgeldiniz Aynur hanim sitemize sizi burda gormek cok guzel buraya yazmis olmasaydiniz siirlerinizden hic haberim olmiyacakti artik bundan sonra bakicam arastiricam sitelerden siirlerinizi bizlerlede paylasirsiniz artik burda.Tekrar hosgeldiniz Allaha emanet olun.Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 24.07.2007 - 23:25
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
serzen su an offline serzen  
231 Mesaj -
Hoþgeldiniz Ayfer YABA...
Gönderen: 24.07.2007 - 23:47
Bu Mesaji Bildir   serzen üyenin diger mesajlarini ara serzen üyenin Profiline bak serzen üyeye özel mesaj gönder serzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

Aramiza Hosgeldiniz Sefalar getirdiniz

Üyeliginiz hayirlara vesile olur insAllah
Gönderen: 25.07.2007 - 02:17
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ayfer Yaba su an offline Ayfer Yaba  
7 Mesaj
Hepinize çok teþekkür ediyorum dostlar,bu sýcak karþýlama beni çok mutlu etti.Sizlerle þiirlerimi paylaþmaktan tabi ki mutlu olurum.Yalnýz fazla aktif olamazsam kusurumu affedin.Site sayým çok fazla ve kendi sitemi ve radyomu da açtým,onun yüklemeleri devam ediyor,çok yoðunum anlayacaðýnýz.Sizleride beklerim.Allaha emanet olun.
Saygýlarýmla..

Gönderen: 26.07.2007 - 02:59
Bu Mesaji Bildir   Ayfer Yaba üyenin diger mesajlarini ara Ayfer Yaba üyenin Profiline bak Ayfer Yaba üyeye özel mesaj gönder Ayfer Yaba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Sitemize Hos Geldiniz Ayfer kardesim..

Hayirlara vesile olsun üyeliginiz insaAllah..

Mevla dünyevi ve uhrevi islerinizde kolaylik versin, basari versin..

Selametle

Gönderen: 26.07.2007 - 09:57
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -

Ayfer Yaba
gül hoþgeldiniz

üyeliðiniz hayýrlý ve daim olsun

Rabbim istifade edenlerden eylesin inþaAllah...

Ýþlerinizde kolaylýklar diler

Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun inþaAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 26.07.2007 - 11:13
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Aranýza katýldýðým için inanýn ben de çok huzurlu ve mutluyum,Allah daim eder inþallah,mesajlarýmda gecikme oýlursa ya da atladýðým olursa beni affedin,inanýn o kadar siteye baðlýyým ki elim deðdikçe hepsini ziyaret ediyorum.
Saygýlarýmla..

Gönderen: 28.07.2007 - 16:01
361isia su an offline 361isia  
61 Mesaj -
Ho$geldiniz...göz kırpma
Gönderen: 30.07.2007 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   361isia üyenin diger mesajlarini ara 361isia üyenin Profiline bak 361isia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
þahmerann su an offline þahmerann  
1 Mesaj
hoþgeldiinnsevinçli
Gönderen: 30.07.2007 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   þahmerann üyenin diger mesajlarini ara þahmerann üyenin Profiline bak þahmerann üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Hoþbulduk efendim sevinçli
Gönderen: 30.07.2007 - 16:13
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 605 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58947 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.