generique stromectol stromectol hydroxychloroquine generique colchicine kaletra imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » HARDWARE & SOFTWARE » SELAMÜN ALEYKÜM

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SÜLEYMAN GAZI su an offline SÜLEYMAN GAZI  
Konu icon    SELAMÜN ALEYKÜM
104 Mesaj -
benim bilgisayarda internet explorer de hos

olmayan bir sitenin adresi acilis sayfasi olarak

devamli cikiyor ve silemiyorum bu kötü adresi

silmek icin ne yapmaliyim, biraz etraflica

anlatirsaniz (malum acemilik)

selam ve dua ile..................telaşlı üzüntülü
Gönderen: 08.11.2003 - 06:15
Bu Mesaji Bildir   SÜLEYMAN GAZI üyenin diger mesajlarini ara SÜLEYMAN GAZI üyenin Profiline bak SÜLEYMAN GAZI üyeye özel mesaj gönder SÜLEYMAN GAZI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Ve aleyküm Selam..

Internet Explorer (browser) in üst bölümünde Extralarda veye eðer eski versiyonu ise Görüntü bölümünde Ýnternet seçenekleri (option) olmalýdýr..

Orayý seçince zaten hemen baþlangýþ adresinin adresini göreceksiniz. Oraya arzu ettiðiniz adresi yazarak aiaðdan OK eyleyiniz. sevinçli

Fakat bunun daha kolay yoluda var:
Sitemizin üst bölümünde Anasayfa Yap yazýyor. Oraya týklayýnca bu iþlemi sizin için sitemiz üstlenir göz kırpma

Selam ve dua ile...
Gönderen: 08.11.2003 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   AhmedK üyenin diger mesajlarini ara AhmedK üyenin Profiline bak AhmedK üyeye özel mesaj gönder AhmedK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
WEBMASTER'A
104 Mesaj -
Söylediklerinizin hepsini daha önceden yaptim sizin siteniz zaten anasayfaydi onu silmis kendi adresini hafizaya yer etmis, ayrica internet program ayar yerine de baktim ordan degistireyim diye ama orada yazi hafif silik ve hicbir sekilde ayarlar bölümü calismiyor orda degistirmek isterseniz ev logosu yapmislar ona tikladim oda calismiyor programi tamamen sileyimmi silersem birdaha nasil yüklerim tesekkürler.

selam ve dua ile...........
Gönderen: 12.11.2003 - 07:47
Bu Mesaji Bildir   SÜLEYMAN GAZI üyenin diger mesajlarini ara SÜLEYMAN GAZI üyenin Profiline bak SÜLEYMAN GAZI üyeye özel mesaj gönder SÜLEYMAN GAZI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Aleyna su an offline Aleyna  
RE: WEBMASTER'A
4 Mesaj
zannedersem C:'de yuklu o sayda birde ordan silmeyi deneyin
Gönderen: 12.11.2003 - 09:46
Bu Mesaji Bildir   Aleyna üyenin diger mesajlarini ara Aleyna üyenin Profiline bak Aleyna üyeye özel mesaj gönder Aleyna üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Aktüel bir virus tarayýcý ýle sästeminizi taratýnýz.

Üstteki Anasayfa yap linkine týklayýnca bu sayfayý anasayfaya almalýdýr.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 12.11.2003 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   AhmedK üyenin diger mesajlarini ara AhmedK üyenin Profiline bak AhmedK üyeye özel mesaj gönder AhmedK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ADESE su an offline ADESE  
1 Mesaj
Anladýðým kadarýyla sisteminize casus yazýlýmlar yüklenmiþ. Altta verdiðim adrese girip Ad-Aware adlý ücretsiz olan bu programla bunlarý temizlemeye çalýþýn. Kolay gelsin.

Saygýlar..

http://www.lavasoft.de/support/download/
Gönderen: 12.11.2003 - 18:29
Bu Mesaji Bildir   ADESE üyenin diger mesajlarini ara ADESE üyenin Profiline bak ADESE üyeye özel mesaj gönder ADESE üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tesekkürler
104 Mesaj -
sorun nu hallettik ilginize tesekkürler

elimde olmayan sebeblerden dolayi cevap yazamadigim icin özür dilerim

selam ve dua ile
Gönderen: 09.12.2003 - 11:27
reyhani_kalemi su an offline reyhani_kalemi  
115 Mesaj -
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Barekatuhu,

aslinda benim de buna benzeyen bir sorum vardi... Ben interneti acar acmaz bazi reklamlar falan görüyorum--> yani ben interneti acinca bu pencereden baska yeni bir pencere daha aciliyor(bu ikinci acilan reklam gibi seyler iste) bunu önleyebilirmiyim?

umarim sorumu anlatabilmisimdir...

hayirli günler...
Gönderen: 09.12.2003 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   reyhani_kalemi üyenin diger mesajlarini ara reyhani_kalemi üyenin Profiline bak reyhani_kalemi üyeye özel mesaj gönder reyhani_kalemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Reyhani kardeþ...

Bunlara popup denmektedir.

Bizim sitemizde þu anda sadece ilk giriþte AÇIKLAMA var. Onun haricinde popup açýlmamaktadýr. Bunlarý önlemek için, popupkiller isimli softwareler var. Arama motorlarýnda mevcut var bunlardan. Ayrýca BURAYA TIKLAYARAK bizim serverimizde olan bir tanesini indirebilirsiniz.

Selam ve dua ile..
Gönderen: 10.12.2003 - 03:45
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
reyhani_kalemi su an offline reyhani_kalemi  
115 Mesaj -
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Barekatuhu,

Bilgiler icin Allah sizlerden razi olsun...

Hayirli günler...
Gönderen: 10.12.2003 - 20:08
Bu Mesaji Bildir   reyhani_kalemi üyenin diger mesajlarini ara reyhani_kalemi üyenin Profiline bak reyhani_kalemi üyeye özel mesaj gönder reyhani_kalemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mertcan@ su an offline mertcan@  
10 Mesaj -
s.a yardim edecek konu kalmamiski massallahsevinçli
Gönderen: 25.12.2005 - 02:16
Bu Mesaji Bildir   mertcan@ üyenin diger mesajlarini ara mertcan@ üyenin Profiline bak mertcan@ üyeye özel mesaj gönder mertcan@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Casus yazýlýmlar için ad-aware çok güzel ve kullanýþlý bir programdýr . Öncelikle casus yüklenmiþse ad-aware ile sorunu halletmenizi tavsiye ederim ama eðer ben uðraþamam o kadar diyorsanýz;

Start--->run-->regedit yazýn ve enterleyin. Daha sonra çýkan anahtar sayfasýndan site ismini edit bölümünden www de dahil olmak üzere aratýn (find) . Ve çýkan anahtarlarý silin yada deðerini "0" yapýn.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son fosaloglu tarafından, 25.12.2005 - 17:10 tarihinde.
Gönderen: 25.12.2005 - 17:07
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EnToRia su an offline EnToRia  
RE:
103 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Start--->run-->regedit yazýn ve enterleyin. Daha sonra çýkan anahtar sayfasýndan site ismini edit bölümünden www de dahil olmak üzere aratýn (find) . Ve çýkan anahtarlarý silin yada deðerini "0" yapýn.

Daha önceden sorunlar oldugunda ben fosaloglu kardesimizin dedðini yapiyordum yalniz. yüzLerce Alt sekmeLer cikiyor o sekmelerde aramak zor oluyor...

fosaloglu kardesim hangi sekmede oldugunu belirtirsen sevinirim ...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son EnToRia tarafından, 25.12.2005 - 20:18 tarihinde.
Gönderen: 25.12.2005 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OperatingSySTeM su an offline OperatingSySTeM  
fosaloglu kardeşime
28 Mesaj -
Selamun Aleykum

Bir bana yardýmcý olmadýnýzsevinçli
Ben asp.netde ticari bir site yapmaya çalýþýyorum Microsoft Visual C#.NET de iþin içinde daha javascript kodlarý bile var görsel bazý özellikleri için bu koodlarý nereye nasýl eklicem ...neyi import edicem lütfen yardýmcý olurmusunuz...
Gönderen: 28.12.2005 - 19:52
Bu Mesaji Bildir   OperatingSySTeM üyenin diger mesajlarini ara OperatingSySTeM üyenin Profiline bak OperatingSySTeM üyeye özel mesaj gönder OperatingSySTeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
OperatingSySTeM
2683 Mesaj -
OperatingSySTeM kardeþim; sitemine çok üzüldüm.
Msn'i uzun zamandan beridir açamýyorum malesef. Bundan dolayýdýr ki size yardýmcý olamadým ama bende yazýlýmdan çok fazla anlamam. Genede siz detaylý þekilde yazýn yardýmcý olmaya çalýþýrým. yada anlayan kardeþlerimiz vardýr yardýmcý olurlar.

Entoria kardeþim; alt sekmelerde aramana gerek yok . zaten aramaya kalksan bulmakta çok zordur çünkü karþýna binlerce sekme çýkar.

anahtarý açtýðýnda "edit" bölümde " find" týkla ve site ismini yaz "find" butonuna bas.Hangi anahtarýn hangi sekmesinde olduðunu kendisi bulacaktýr zaten.

Ama en güzel çözümü ad-aware yükleyiq scan etmek.

solucan ve casus imha edeceðiniz bir çok programda bulabilirsiniz ama ad-aware çok daha güzel.
Gönderen: 28.12.2005 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OperatingSySTeM su an offline OperatingSySTeM  
fosaloglu
28 Mesaj -
Selamun Aleykum

Kardeþim ilgine teþekkür ederim...Kusura bakma herþey üst üste gelince böyle oluyoR...Ben Microsoft Visual C#.NET de asp.NET le ilgili ticari bir site yapmaya çalýþýyorum...Bu site bilgisayar satýþýyla ilgili olucak login sayfasý olucak login olanlar,ürünleri seçip sepete ekleyebilicek...Bunun gibi...
Birde asp yi asp.NET e çevirmenin bir yolu varmý?

Teþekkürler
Gönderen: 28.12.2005 - 23:28
Bu Mesaji Bildir   OperatingSySTeM üyenin diger mesajlarini ara OperatingSySTeM üyenin Profiline bak OperatingSySTeM üyeye özel mesaj gönder OperatingSySTeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 702 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59031 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.