lopinavir ritonavir ivermektin stromectol fluvoxamine colchicine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » SON BULUSMA

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SON BULUSMA
92 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM DEGERLÝ DOSTLAR.UZUN BÝR ARADAN SONRA TEKRAR SÝZÝNLEYÝM AMA BU KEZ SON BÝR DEFA SÝZÝNLE BÝRLÝKTE OLMANIN UZUNTUSU ÝÇÝNDEYÝM.EVET SON KEZ DÝYORUM CUNKU BUGUNDEN SONRA HER NE KADAR KALPLERÝMÝZ BÝR DAVAMIZ VE RABB'ÝMÝZ BÝR OLSADA SANAL ALEME VEDA EDÝYORUM.SÝZ DEGERLÝ DOSTLARIMI 27 TEMMUZDAKÝ DUGUNUME DAVET EDÝYORUM.BENÝ TANIYAN TANIMAYAN ÝSTANBULDA OLAN OLMAYAN TUM KARDESLERÝMÝ MUTLU GUNUMUZDE ARAMIZDA GORMEKTEN MUTLULUK DUYACAZ.ADIM BURHAN ÜRÜN(MUTLU 6 DUGUN SALONU. YER:SOGANLI MEYDANI ESKÝ EDÝRNE YOLU NO:9 BAHCELÝEVLER /ÝSTANBUL
HEPÝNÝZÝ YUCE YARADAN'A EMANET EDÝYOR BUGUNE KADAR ANLATILAN VE PAYLASILAN TUM KONULAR ÝÇÝN TESEKKUR EDÝYOR HAKKINIZI HELAL ETMENÝZÝ RÝCA EDÝYORUM.HERSEY GONLUNUZCE OLSUN.ARÞ'IN GOLGESÝNDE BULUSMAK VE GOLGELENMEK UMUDUYLA.DUALARIMIZ MUSLUMANLARIN BÝRLÝÐÝ ÝÇÝN RESUL VE UMMET ÝÇÝN.S.A
Gönderen: 06.06.2007 - 00:39
Bu Mesaji Bildir   Rabbanice üyenin diger mesajlarini ara Rabbanice üyenin Profiline bak Rabbanice üyeye özel mesaj gönder Rabbanice üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
VeAleykumSelam...

Rabbanice kardesim Kuracak oldugunuz yuvanizin Cennet´den bir köse olmasini Rabbimden dilerken Gelinkizmiza ve size iki cihan saadetleri diliyorum..

Rabbim utandirmasin,tamamina erdirsin hayirli nesiller versin sizlere ve yeni yuva kuracak tüm genclerimize..

Bu Güllerde gelinimize bizdengülgülgül
Gönderen: 06.06.2007 - 00:48
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Kardesim Allah mutlu mesut etsin yeni kuracak yuvandan melekler eksik olmasin insallah.Selam ve Dua ile
Gönderen: 06.06.2007 - 00:50
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OSMANLI_ruhu su an offline OSMANLI_ruhu  
10 Mesaj -
Rabbim Sizlere Hayrlý Huzurlu Bereketli Birsekilde Geçireceðiniz Günler Dilerim.. Rabbim inþaALLAH Sizleri Bu dunyada Ve ahiirette Saadete ulaþdýrýr.Allah için Birleþenlerden Olursunuz.Gelemesekde Sizlerle olacaðiz Kardesým Hayrlý Uðurlu Olsun.. Darisi Bekar Kardeþlerimizin Baþýna inþaALLAH sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son OSMANLI_ruhu tarafından, 06.06.2007 - 00:54 tarihinde.
Gönderen: 06.06.2007 - 00:53
Bu Mesaji Bildir   OSMANLI_ruhu üyenin diger mesajlarini ara OSMANLI_ruhu üyenin Profiline bak OSMANLI_ruhu üyeye özel mesaj gönder OSMANLI_ruhu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
RE:
146 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Kardesim Allah mutlu mesut etsin yeni kuracak yuvandan melekler eksik olmasin insallah.Selam ve Dua ile

Gönderen: 06.06.2007 - 01:06
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Rabbanice su an offline Rabbanice  
tskler
92 Mesaj -
ALLAH razý olsun kardeslerim.hepinize tek tek tesekkur ediyorum.darýsý butun kardeslerin basýna inþallah.ALLAH hepimizi cennetle mujdelenenlerden eylesin inþeALLAH.
Gönderen: 08.06.2007 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   Rabbanice üyenin diger mesajlarini ara Rabbanice üyenin Profiline bak Rabbanice üyeye özel mesaj gönder Rabbanice üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
abi hayýrlý olsun allah mesut etsin çok sevindim inan. inþallah bi iþim olmassa gelirim gelmeyide çok istiyorum.bu zamana kadar hep beraberdik bu güzel mutlu günündede yanýnda olmayý isterim.seni kendi abim yerine koydum ve senden çok güzel þeyler öðrendim. netten ayrýlmana üzüldüm ama bence en doðru kararý verirsin.
rabbim yar ve yardýmcýn olsun.gelemesemde ama muhakkak ogün seni ararým.allaha emanet ol abi kendýne iyi bak....gül gül
Gönderen: 16.06.2007 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 914 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61979 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.