lopinavir ritonavir generique rhinocortivermektine kamagra ivermectine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Ravda sakinlerine : Onemli duyuru

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Ravda sakinlerine : Onemli duyuru
97 Mesaj -
Selamun aleykum,

Bir kac gundur, ravda'nin guncel konulari politika uzerinde.
Ravda islami forum degilmi?? Oyleyse neden surekli Politika konulari gundemde??
Burayi kimse Politik foruma ceviremez.
Bilinen olaylari surekli kafamiza kakiliyor.
Islami bigli istyioruz. Lutfen

Umarim bu mesajim yalnis anlasilmaz. Sadece bu tur yazilar okumaktan hakikaten Gina geldi.

Dua ile ...
Saygilarimla,
Gönderen: 29.04.2007 - 23:56
Bu Mesaji Bildir   Altec üyenin diger mesajlarini ara Altec üyenin Profiline bak Altec üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
guldestesi su an offline guldestesi  
99 Mesaj -
esselamualeykum

evet haklisin kardesim size katiliyorum ,artik birbirinizi kirmayin lutfen .bende bu tur yazilari okumaktan bikkinlik geldi üzüntülü
Gönderen: 30.04.2007 - 00:03
Bu Mesaji Bildir   guldestesi üyenin diger mesajlarini ara guldestesi üyenin Profiline bak guldestesi üyeye özel mesaj gönder guldestesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
S.a.

Degerli üyelerimiz;

Ravda FORUM`da Türkiye siyaset ve dünya siyaseti üzerine katagoriler olup, bunlarin kurallar dahilinde kullanilmasi dogaldir ve bu bir zenginliktir.. Ilgi duyanlar o katogorideki mesajlari okur veya ekleme yapabilirler.. Ilgi duymayanlar ise diger katogorilerden istifade edebilirler..KImseye kurallar cignenmedikce mudahalae etme gibi bir lüksümüz olamaz..

selam ve dualarimizla..
Gönderen: 30.04.2007 - 00:19
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Altec su an offline Altec  
97 Mesaj -
Degerli Yonetici abimiz,

tesekkur ederim gül

Saygilarimla,
Gönderen: 30.04.2007 - 00:23
Bu Mesaji Bildir   Altec üyenin diger mesajlarini ara Altec üyenin Profiline bak Altec üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
RE: Ravda sakinlerine : Onemli duyuru
419 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Altec

Bir kac gundur, ravda'nin guncel konulari politika uzerinde.
Ravda islami forum degilmi?? Oyleyse neden surekli Politika konulari gundemde??

Kardes Siyaset zaten Islamin bi parçasidir hatta bu zamanda çooook önemli olan bi parçasidir
Herzaman Ibadet, Siyer, Akaid dersi alacagina arada bi kerede HAYAT dersi al gerçek dünyayi ögren
Biz çok gördük Siyeri Akaidi Ibadeti çok iyi ögrenipte HAYAT dersinde kalanlari (DÖNEN'leri kasdediyorum..)

Ama degerli ADMIN'lerde istemiyor artik benim Dogrulari sizin yüzünüze çarpmami, aslinda haklilar
kendi aramizda tartismamiz lazim
yoksa Forum'un zevkini kaçiririm, o vebali istemem..
Gönderen: 30.04.2007 - 00:37
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aklima gelmedi su an offline aklima gelmedi  
RE: RE: Ravda sakinlerine : Onemli duyuru
29 Mesaj -
Alıntı

Orjinali 3.HANEDAR

Ama degerli ADMIN'lerde istemiyor artik benim Dogrulari sizin yüzünüze çarpmami, aslinda haklilar
kendi aramizda tartismamiz lazim
yoksa Forum'un zevkini kaçiririm, o vebali istemem..

Benim , Adminin yazýsýndan anladýðým siyaset yazýlarýna bi yasaklama yapýlmayacaðý ama uygun kategorilere ekleme yapýlýr ve kurallara uyulursa diye anladým sevinçli

Ozaman devam , yaz sen 3. hanedar kimse okumazsa bile ben okuyorum

Selam ve Dua ile !

Alıntı
Orijýnalý endulus

S.a.

Degerli üyelerimiz;

Ravda FORUM`da Türkiye siyaset ve dünya siyaseti üzerine katagoriler olup, bunlarin kurallar dahilinde kullanilmasi dogaldir ve bu bir zenginliktir.. Ilgi duyanlar o katogorideki mesajlari okur veya ekleme yapabilirler.. Ilgi duymayanlar ise diger katogorilerden istifade edebilirler..KImseye kurallar cignenmedikce mudahalae etme gibi bir lüksümüz olamaz..

selam ve dualarimizla..

Gönderen: 30.04.2007 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   aklima gelmedi üyenin diger mesajlarini ara aklima gelmedi üyenin Profiline bak aklima gelmedi üyeye özel mesaj gönder aklima gelmedi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 863 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58891 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.