stromectol stromectol lopinavir ritonavir generique colchicine chloroquine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Allah Yar ve Yardımcımız olsun

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Fatma Feyza Çetin su an offline Fatma Feyza Çetin  
Konu icon    Allah Yar ve Yardımcımız olsun
1 Mesaj
Öncelikle siteye yeni üye oldum.Daha önce hiç bilmiyordum böyle sitelerin varlýðýný.Daha doðrusu internetle pek alakadar deðildim.
Ben bir þeyler paylaþmak istiyorum ve bunu da çevremdeki herkeze anlatýyorum.Eðer sizde okuyup 'Allah Yardýmcýn Olsun' diye dua ederseniz en azýndan yanlýz olmadýðýmý anlarým.
Ben bursa'da mimar olarak görev yapmaktayým.Ve çalýþtýðým yerde tek baþörtülü görev yapan benim.Kendimi o kadar yalnýz hissediyorum ki belkide vesvese veriyorumdur kendime ,ama bunu ayýrt edemiyorum.
Lafý daha uzatmadan baþörtüsünden dolayý baþýma gelen son hadiseyi paylaþmak istiyorum.
27.03.007 salý günü annem,teyzem ve ben bikaç iþimizi halletmek çarþýya çýkmýþtýk.Daha önce bir maðazada beðendiðim birþeyi annemlere de göstermek istedim ve maðazaya götürdüm.
Biz maðazaya girdiðimizde tezgahta 2 tane bayan da birþeyler bakýnýyorlardý ve daha önceden benle ilgilenen tezgahtar çocuk beni görünce tanýdý ve beðendiðim þeyleri tek tek çýkarmaya baþladý.Bu arada tezgahta o kadar az bir bölümü iþgal ediyorduk ki tezgahtar çocuk bile zorlanýyordu.
Derken yanýmdaki bayan sürekli koluyla çantasýyla beni ittirmeye baþladý.Bense rahatsýz olmasýn diye sakýndým ve dikkat ettim bayana temas etmemeye.Ama ne kadar saf düþünüyorum ki az sonra baþýma neler gelecek.Bayanlarýn iþi bitti mi veya iyice agresifleþtikleri için mi bilmiyorum,tam çýkarken bayan bana olaðan gücüyle bilerek ve isteyerek çarptý.Teyzem tutmasa düþecektim.Ve sesimi bile çýkarmadan sadece bayana döndüm ve baktým.Benim (hala ne kadar safým kendime bu yönden bazen kýzmýyor deðilim) sadece aradýðým bayanýn bir 'afedersiniz', 'pardon' demesiydi.Birde baktým ki o kadar burnu kalkýk bir þekilde (halk arasýnda piþmiþ piþmiþ denir) geçip gitti yanýmdan hayretler içinde kaldým.Çok þaþýrdým.Ben hala olayýn þokundayken bayanýn yanýndaki haným büyük olasýlýkla bayanýn annesi ben öyle algýladým.Annesi olacak kiþi birden NE BAKIYOSUN! NE BAKIYOSUN! diye çýðlýk çýðlýða baðýrmaya baþladý.
Ne oluyo dememe kalmadan BÝZÝ ZATEN KÜÇÜCÜK YERE SIKIÞTIRDIÐIN YETMÝYORMUÞ SÜREKLÝ RAHATSIZ ETTÝN.SENÝN GÝBÝ GERÝKAFALI CAHÝL ÝNSANLARDAN DAHA FAZLASI BEKLENMEZ ZATEN.SENÝN GÝBÝLER..... þeklinde baðýrmaya devam ederken duyduðum laflar üzerine þok geçirdim.O saniyeden sonrasýný hatýrlamýyorum.Bi ara teyzem beni þiddetle sallýyordu.Ama sonrasý gene yok.Maðazadan çýktýðýmý ve aðlaya aðlaya bir (Bursayý az çok bilenler KOZAHAN ý da duymuþlardýr.Ýþte kozahanýn giriþinde) lavaboda abdest aldýðýmý hatýrlýyorum.Daha sonrasý müthiþ bir acý.Günlerce kadýnýn üzerinden bir hafta geçmesine raðmen kadýnýn bakýþlarýný içlerinki nefreti unutamýyorum.
Ve inanýn psikolojik mi bilmiyorum ama içlerinde duyduklarý nefret beni o kadar etkiledi ki gece 11 gibi yattýðým halde 3 te ayaktayým.Uyuyamýyorum.Lütfen bana dua edin.Çok zor dönemler geçiriyorum.
Okuduðunuz için Allah Razý Olsun.....
mimar f. feyza
Gönderen: 03.04.2007 - 19:11
Bu Mesaji Bildir   Fatma Feyza Çetin üyenin diger mesajlarini ara Fatma Feyza Çetin üyenin Profiline bak Fatma Feyza Çetin üyeye özel mesaj gönder Fatma Feyza Çetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Selamun Aleyküm..

Hosgeldiniz..
Üyeliginiz hayýrlý olur insaAllah..

Basýnýzdan gecen olaya üzüldüm..
Cahil insanlar hal, hareket ve tavýrlarýyla ben burdayým diyorlar görüldügü gibi..
Kafanýza takmayýn böyle dengesiz kisileri kardesim ..
Yaptýklarý terbiyesizlik kendi cahilliklerinden ötürü meydana gelmektedir..

Rabbim cümlesine hidayet versin..

Allah Yar ve Yardýmcýnýz olsun..
Üzülmeyiniz..

Müminler kardestir ve yanlýz degillerdir Elhamdülillah..

Selam Ve Dua ile..

Gönderen: 05.04.2007 - 01:04
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
EsSelam Aleykum.Öncelikle hoþ geldiniz , üyeliðiniz hayýrlý ve daim olsun inþaALLAH.Baþýnýzdan geçen konu üzücü , ALLAH (c.c) size yar ve yardýmcý olsun inþaALLAH.Rabbim böyle insanlarý islah eylesin, onlarada ÝSLAM ve KUR'AN ahlaký nasib eylesin.Sizde fazla üzülmeyin çünkü sizin ALLAH (c.c) ve RESULU HZ.MUHAMMED (s.a.v) gibi dostlarýnýz var.ONLAR dostlarýný hiçbir zaman unutmaz ve yanlýz býrakmazlar.

ALLAH (c.c) inananlarla beraberdir inþaALLAH...

Gönderen: 05.04.2007 - 09:29
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NaDiS su an offline NaDiS  
210 Mesaj -
caným senin yaþadýðýn olayý bende defalarca yaþadým aþaðlandým ama rabbim büyük onun dini üzereyiz onun peygamberinin ümmetiyiz ve yanýmýzda olacak ancak ALLAH u tealadýr hiç üzlme

Bu insanlar, vicdanlarýnýn derinliklerinde hissettikleri suçluluk psikolojisinden kurtulmak için, böyle itirazlarda bulunuyorlar ve tövbe edeceklerine, günahlarýný meþru göstermeye kalkýþýyorlar. Sanki diðer insanlarý ikna etmekle, o sorumluluktan kurtulacaklarmýþ gibi. Halbuki, bir fiil günah ise günah, deðil ise deðildir. Bunun tespitini “kalabalýklar” yapamaz. Örtünme dinde varsa buna kimse “yok diyemez

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nadis tarafından, 05.04.2007 - 11:32 tarihinde.
Gönderen: 05.04.2007 - 11:21
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 595 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57208 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.