kaletra ivermektine kamagra generique luvox hydroxychloroquine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Güzel insanlar, bende araniza geldim

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Güzel insanlar, bende araniza geldim
34 Mesaj -
---Selamun Aleyküm---

Hepinizi birazcik tanirim sevinçli (Yesilkubbem kafami sisirdi sevinçli Ravda ravda diyor iki yildir sevinçli )

Aranizdaki sevgiyi herseyi anlatti, bende bu sevgiyi tatmak istiyorum

Benide araniza alirsiniz insaAllah, ögrenecegim cok seyler var

forumuda ögrenmeliyim, bastan zor olur

Güzel insanlar, Allaha emanet olun

---Selamun Aleyküm---
Gönderen: 24.02.2007 - 14:34
Bu Mesaji Bildir   Karanfil_ üyenin diger mesajlarini ara Karanfil_ üyenin Profiline bak Karanfil_ üyeye özel mesaj gönder Karanfil_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
metin memet su an offline metin memet  
149 Mesaj -
Ve aleykümselam Karanfil baci aramiza hos geldiniz
Allah hayirli etsin
Gönderen: 24.02.2007 - 14:55
Bu Mesaji Bildir   metin memet üyenin diger mesajlarini ara metin memet üyenin Profiline bak metin memet üyeye özel mesaj gönder metin memet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gulsun su an offline Gulsun  
21 Mesaj -
hosgeldin aramiza,üyeliginiz hayirli olsun insallah
Gönderen: 24.02.2007 - 14:55
Bu Mesaji Bildir   Gulsun üyenin diger mesajlarini ara Gulsun üyenin Profiline bak Gulsun üyeye özel mesaj gönder Gulsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Ve aleykum selam verahmetullah...

Hoþ geldiniz karanfil kardeþim, üyeliðiniz hayrlý olsun inþaAllah gül

Sizin gibileri aramýzda görmek bizleri de mutlu eder..

gül

Gönderen: 24.02.2007 - 14:59
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Aleykumisselam...
Hoþgeldiniz...
Üyeliðiniz hayýrlý olsun.

Yeþilkubbem çok saygý deðer bir insan sizi davet nezaketinde bulunmuþsa ne mutlu size.Bence memnunluk duymalýsýnýz baþýnýzýn þiþmesini azcýk olsada indirir sanýrým...göz kırpma sevinçli

Yeþilkubbemgül sonsuz saygý ve sevgilerimle...

Gönderen: 24.02.2007 - 15:04
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güle sevdali su an offline güle sevdali  
Konu icon   
168 Mesaj -
hoþgeldin karanfil kardeþim bende bu sitede yeni üyelerdenim cok eski deðilim ama okadar güzel bi dostluk varki anlatamam.. bu site beni okadar deðiþtirdiki mesela acýktým kapandým namazý kacýrmýyým dýye kendimi çok sýkmýyodum þimdi elhamdulillah sabah namazlarýný bile aksatmýyorum gece namazlarý oruçlar falan inanýlmaz huzur buldum bu sitede rabbim herkesten razý olsun sevgilerimleGüle Güle
Gönderen: 24.02.2007 - 15:24
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
RE:
978 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý güle sevdalý

hoþgeldin karanfil kardeþim bende bu sitede yeni üyelerdenim cok eski deðilim ama okadar güzel bi dostluk varki anlatamam.. bu site beni okadar deðiþtirdiki mesela acýktým kapandým namazý kacýrmýyým dýye kendimi çok sýkmýyodum þimdi elhamdulillah sabah namazlarýný bile aksatmýyorum gece namazlarý oruçlar falan inanýlmaz huzur buldum bu sitede rabbim herkesten razý olsun sevgilerimleGüle Güle

ne mutlu nasiplenenlere ALLAH(c.c) razý olsun kardeþim..
emeði geçenlerden vesýle olanlardan da ALLAH(c.c) razý olsun

hepiniz hoþgeldýnýz mutluluk, kardeþlik getýrdýnýz inþALLAH hoþbulursunuz...
Gönderen: 24.02.2007 - 15:44
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
RE:
934 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

gül

Gönderen: 24.02.2007 - 20:02
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Hos geldin can gül
Gönderen: 24.02.2007 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
RE:
274 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

gül

Gönderen: 25.02.2007 - 05:30
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi..

Karanfil_ Canim, aramiza HOSgeldin..

Artik her bos zamaninda aramizda olucaksin InsaALLAH.. Buna Mecbursun sevinçli

Üyeligin hayirlara vesile olur InsaALLAH..

Bu günü cok bekledim.. Elhamdulillah geldi..

Rifat Abim gül ALLAH razi olsun Senden.. gül

Measselam..
Gönderen: 25.02.2007 - 10:13
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Gülsün

hosgeldin aramiza,üyeliginiz hayirli olsun insallah

Gönderen: 25.02.2007 - 10:26
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Karanfilim...canim...gülaşık

HOSgeldin sefalar getirdin can..

Üyeligin hayirli ve daim olsun insaALLAH

Seni burda görmek beni cook mutlu etti

Güzel paylasimlarda bulusmak dilegile..

Artik hep bizimlesin..sevinçli

Gönderen: 02.03.2007 - 20:41
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

gül

Gönderen: 02.03.2007 - 20:50
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karanfil_ su an offline Karanfil_  
Konu icon    Hosbulduk Sevgili Arkadaslar
34 Mesaj -
Ilk önce ALLAH heppinizden razi olsun,beni araniza kabul ettiginiz icin ve güzel msj`lariniz icin.
Ben Uzun zamandan beri RAVDAya üye olmak istiyordum,ama internetim yoktu,YeSiL KuBBeMe gittigim zaman hep RAVDAya girerdik bana anlatirdi ordaki konulari,hayranlikla izlerdim,YeSiL KuBBeMiN dedigi gibi sizi az cok taniyorum..Simdi internet aldikgöz kırpma ve YeSiL KuBBeM`e hemen dedim üye olmak istiyorum yardimci ol,oda beni kirmadi ALLAH razi olsun,sizin gibi insanlarla tanismama vesile oldu.
Benim ögrenecegim birsürü seyler var,INSALLAH sizin sayenizde yavas yavas ögrenicegim.
Gercekten cok mutluyum,sizi iyi tanimasam bile aranizdayim ya
iste en büyük mutluluklardan biri bu..
Sevgiyle Kalin..

ALLAHA EMANET OLUN..

---Selamun Aleyküm---
Gönderen: 08.03.2007 - 11:52
Bu Mesaji Bildir   Karanfil_ üyenin diger mesajlarini ara Karanfil_ üyenin Profiline bak Karanfil_ üyeye özel mesaj gönder Karanfil_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
ve aleykum selam hoþ geldin kardeþim..
Gönderen: 08.03.2007 - 11:58
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam..

Biraz gec kaldým kusura bakmayasýn güzel kardesim.. Kararsiz

Hosgeldin Gül Bahcesine..
Üyeligin hayýrlý olur ÝnsaAllah..

gül

Selam Ve Dua ile..
Gönderen: 22.03.2007 - 00:26
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
UM SEDA su an offline UM SEDA  
VE ALEYKÜM SELAAAM
49 Mesaj -
HOÞGELDÝN KARANFÝL KARDEÞ.ALLAH HAYIRLARA VESÝLE EDER ÝNÞ.BEN DE YENÝYÝM ÇALIÞIYORUM NETTE OLMAK BAZEN PROBLEM OLSADA EN KÜÇÜK FIRSATTA BURDAYIM BAÐIMLI OLDUM.PAYLAÞIMLAR ÖYLE GÜZELKÝ ÝNSAN ACABA YENÝ NELER VAR NELER ÖÐRENEBÝLÝRÝM DÝYE MERAKLA OTURUYOR EKRANIN BAÞINA.EVE DE NET BAÐLATICAM ÝNÞ.HEM ELÝMDEKÝLERÝ DAHA RAHAT PAYLAÞABÝLMEK HEMDE DAHA ÇOK ÖÐRENEBÝLMEK ÝÇÝN.UMARIM SENÝN ÝÇÝNDE HAYIRLI OLUR.SEFALAR GETÝRDÝN.SELAMETLE
Gönderen: 22.03.2007 - 17:53
Bu Mesaji Bildir   UM SEDA üyenin diger mesajlarini ara UM SEDA üyenin Profiline bak UM SEDA üyeye özel mesaj gönder UM SEDA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 614 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64014 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.