ivermectine colchicine stromectol kaletra generique plaquenil naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » 250.000sehidimizi 250.000 hatimle aniyoruz! sizde katilin!

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
250.000sehidimizi 250.000 hatimle aniyoruz! sizde katilin!
274 Mesaj -
Esselamu Aleyküm degerli kardeslerim

Bildiginiz üzere Canakkale Zaferinin 92.yildönümü yaklasmakta..

Bu münasebetle Anadolu Gençlik Dernegi:

"250.000 Sehidimizi 250.000 Hatimle aniyoruz"

hatim programi baslatmistir..

Ister cüz ister hatim seklinde okuyabilirsiniz, ve 18 mart tarihine kadar bitirmeniz gerekmekte..

Hatimlerin duasi, 25.03.2007 tarihinde Canakkale'de yapilacaktir insaAllah, imkani olan kardeslerimizde bu programa katilabilirler...

Gerekli ve detayli bilgiyi asagidaki linkten bulabilirsiniz..

http://www.agd.org.tr/index.php

Selam ve Dua ile..gül..

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son RuBAi tarafından, 17.02.2007 - 21:33 tarihinde.
Gönderen: 15.02.2007 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
206 Mesaj -
Allah razý olsun Rubaicim, çok güzel bir ekleme yapmýþsýn inþaAllah sitedeki kardeþlerimiz de bu konuda hissiyatlý davranýrlar da güzel bir þey çýkar ortaya. Gerçi iþin içinde Kur'an ve þehitler olunca bunda çirkin bir þey olamaz...Ben bir hatim alýyorum ve o güne kadar yetiþtiririm inþaAllah... Rabbim þimdiden kabul etsin...

gülgülgül

Gönderen: 16.02.2007 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
amin ecmain insaAllah khayr ablam

gül
Gönderen: 17.02.2007 - 21:35
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ravda'daki kardeşlerime sitemimdir...
206 Mesaj -
Sevgili ravda üyesi kardeþlerim, bu konu açýldýðýnda buradaki kardeþlerimin hepsinin bu hayýr yarýþýna koþacaðýný düþünmüþtüm. Açýldýðý günden beri geçen zamana bakýlýnca kimsenin buna ilgi göstermemesi beni gerçekten çok üzdü. Söz konusu olan çanakkale þehitlerini anmak ve onlar için hatimler indirmekti. Bugün bu vatan üzerinde variyetimizi sürdürüyorsak, bunu þehitlerimize borçlu olduðumuzu sanýyorum...Ancak burada bir kurum adýna yapýlan bir çaðrý var ve bunu söylemek istemezdim ama üye kardeþlerimizin taraflý bir þekilde bu kampanyaya katýlmadýklarýný görmek beni çok üzmüþtür. Ben biliyorum ki her ay yapýlan hatimlere buradaki kardeþlerim katýlýyorlar ama bu konuya duyarsýz kalmak neden...Biz hepimiz kardeþ deðil miyiz, bu vatan üzerinde yaþamýyor muyuz, neden bu vurdumduymazlýk ya da ayrýmcýlýk...Bu siteye üye bir kardeþimizin eklediði bu konu neden sahipsiz kaldý. Herhangi bir oyun veya baþka bir þey söz konusu olunca birbirimizle yarýþýyoruz ama þehitler için Kur'an okumak konusuna yapana karþý tavrýmýz yüzünden duyarsýz davranýyoruz...Ýnanýn dinim adýna ve bana öðrettiði Ýslam kardeþliðine baktýðýmda çok derinden yaralanýyorum...Bunlar olmamalý, biz her þeye herkese raðmen birbirimize kenetlenmeliyiz. Düþmanýmýzýn hoþuna gidecek bu tutumlardan uzak olmalýyýz...
Velhasýl çok üzüldüm ve bunu da size aktarmak istedim. Ha ben bunu burdan söylemesem siz sanki en azýndan bir Fatiha okumayacak mýsýnýz, elbette okursunuz. Ama buraya gelmek, bir þeyler paylaþmak aslolan deðil mi? Kardeþliðimizi pekiþtirmek deðil mi? Buradan her zaman birbirimizi sadece Allah için sevdiðimizi söylüyoruz, peki neden sözde kalsýn bu sevgi, neden þiirlere, oyunlara, makalelere ve diðer konulara ekleme yapmak için yarýþtýðýmýz halde bunda yarýþamadýk. Ellerinizi vicdanýnýza koyun ve bana haksýzsýn deyin, ben de sizlere sitem etmiyeyim...

Rabbime emanet olun...Hürmet, muhabbet ve dua ile...

Gönderen: 20.02.2007 - 19:16
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güle sevdali su an offline güle sevdali  
168 Mesaj -
selamun aleykum yerden göðe kadar haklýsýnýz 1 hatimde ben alýyorum inþALLAH yetiþir
selam ve dua ile....
Gönderen: 20.02.2007 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güle sevdali su an offline güle sevdali  
Konu icon    utanıyorum
168 Mesaj -
selamun aleykum kardeþler gerçekten þehitlerimize karþý cok ilgisiz kaldýk lutfen arkadaþlar biraz çaba gösterelim bir hatim okuyamýyosanýz arkadaþlarýnýza paylaþtýrýn ama lutfen bi katkýnýz olsun allah rýzasý için bunu yapýnağlar
Gönderen: 21.02.2007 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Khayr ablam hassasiyetini çok iyi anliyorum..

Ama belki kardeslerimiz buraya yorum eklemek yerine direk olarak Anadolu Gençlik Derneginin sitesine detayli bilgi almak için giriyorlardir..

Ayrica degerli kardeslerim, cüz almak istiyorsaniz lütfen Anadolu Gençlik Derneginin e-mailine kaç tane cüz almak istiyorsaniz yazin oradaki yetkililerde listeden hangi cüzlar okunmamissa onlardan veriyorlar..

Yani kendiniz istediginiz cüz'ü okuyamiyorsunuz..

Hatim içinde AGD'nin sitesine girip kaç tane hatim okuyacaksaniz bildirmek zorundasiniz, bu sayede yetkili arkadaslarda listede isaretleyebilirler..

Selam ve Dua ile... gül

Gönderen: 24.02.2007 - 19:32
206 Mesaj -
RuBAicim, almýþ olduðum hatimi tamamladým, Rabbim kabul buyursun inþaAllah...
Cenab-ý Hakk, þehit kanlarýyla sahip olduðumuz bu topraklarda Din-i Ýslamý sonsuza kadar yaþatsýn, tekrar bu denli zorlu ve kanlý bir mücadele vermek zorunda kalmayýz inþaAllah...

Hürmet, Muhabbet ve Dua ile...

Gönderen: 24.03.2007 - 16:04
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 881 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60362 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.