kamagra kaletra generique rhinocortivermectine budesonide oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » izdivac konusunda beklentim...

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    izdivac konusunda beklentim...
1 Mesaj
s.a. doðrusu nasýl baþlayacaðýmý bilmiyorum .
vallahi bu yazacaðým konu hakkýnda samimi ve dürüstüm.
bende yanlýz yaþýyorum uzun zamandýr bir yuva kurmak istiyorum
ama þu anan kadar muhattab bulamadým yinede sabredelim bakalým herþeyin hayýrlýsý tüm inananlarýn olsun...
Gönderen: 26.01.2007 - 18:46
Bu Mesaji Bildir   gületalip üyenin diger mesajlarini ara gületalip üyenin Profiline bak gületalip üyeye özel mesaj gönder gületalip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm..

Deme bu niçin böyle,
Yerindedir o öyle,
Bak sonuna sabýr eyle,
Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Bir iþ üstüne düþme
Olduysa inat etme,
Haktandýr O reddetme,
Mevla görelim neyler, Neylerse güzel eyler..

Ýbrahim Hakký Erzurumlunun bu þirini çok severim..
Rabbimin herþeyinde bir hayýr bir güzelllik vardýr arkadaþým..
Onun bütün iþleri ya baþlangýç itaibariyle güzeldir Yada sonuç itibareyle..
Bir yerden okumuþtum Rabbim bir insan ana rahmine düþmeden 70 bin yýl önce 3 þeyi belli oluyormuþ. Birincisi Doðumu.. Ýkincisi, Ölümü.. Üçüncüsü de Evleneceði Ýnsan..

Rabbim hakkýnda hayýrlýsýný versin. En kýsa zamanda da umduðuna nail eylesin..

Selam ve Dua ile..KULTANESÝ..gül

Gönderen: 26.01.2007 - 18:56
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
a.s evlenirsin kardesim canini daraltma
2687 Mesaj -
sabret kardesim bulursun elbet boss durmayiniz calisiniz talibinz veya talip oldugunuz kisi ayaginiza gelmez ins hayirlisi olur
bazen gelir ama o bayanlar icindir
Gönderen: 26.01.2007 - 18:56
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kalp süvarisi su an offline kalp süvarisi  
RE: izdivac konusunda beklentim...
124 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý gületalip

ama þu anan kadar muhattab bulamadým yinede sabredelim bakalým herþeyin hayýrlýsý tüm inananlarýn olsun...

AMÝN ayný kaderi paylaþýyoruz.
Gönderen: 26.01.2007 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   kalp süvarisi üyenin diger mesajlarini ara kalp süvarisi üyenin Profiline bak kalp süvarisi üyeye özel mesaj gönder kalp süvarisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
karapapak su an offline karapapak  
RE: izdivac konusunda beklentim...
137 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý gületalip

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
olar olar özünü üzmeyesen kahkaha
kardeþim sana seyret neþen gelir belki kahkaha kahkaha
http://www.youtube.com/watch?v=-Fhstc5xkSc&NR

selametle
Gönderen: 26.01.2007 - 22:57
Bu Mesaji Bildir   karapapak üyenin diger mesajlarini ara karapapak üyenin Profiline bak karapapak üyeye özel mesaj gönder karapapak üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kalp süvarisi su an offline kalp süvarisi  
RE: RE: izdivac konusunda beklentim...
124 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý karapapak

http://www.youtube.com/watch?v=-Fhstc5xkSc&NR

selametle

kahkaha kahkaha kahkaha

kýz ne yapsýn oglanlar tipsiz...vede yaþlý
Gönderen: 26.01.2007 - 23:04
Bu Mesaji Bildir   kalp süvarisi üyenin diger mesajlarini ara kalp süvarisi üyenin Profiline bak kalp süvarisi üyeye özel mesaj gönder kalp süvarisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 779 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59776 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.