stromectol ivermektin fluvoxamine stromectol colchicine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLURMSUNUZ

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLURMSUNUZ
47 Mesaj -
Ertuðrul Erkiþi - Gel Efendim (mektup) DÝYE BÝ ÝLAHÝ ARIYORUM ÝNDÝRÝCEM AMA BULAMIYORUM ACABA SÝZ BÝLÝYORMSUNUZ BANA YARDIMCI OLURSUNUZ ALLAH C.C EMANET OLUN
Gönderen: 21.01.2007 - 20:15
Bu Mesaji Bildir   B_P üyenin diger mesajlarini ara B_P üyenin Profiline bak B_P üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
428 Mesaj -
Buyur kardesim buradan indirebilirsin . . .

http://dosyam.net/?id=rg9xi1
Gönderen: 21.01.2007 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
B_P su an offline B_P  
FAKAT.....
47 Mesaj -
ÝNDÝRDÝM FAKAT ÇAIÞMIYOR BEN Ertuðrul Erkiþi - Gel Efendim (mektup) DÝYE ONU ARIYORDUM FAKAT O DEÐÝL HERALDE BÝDAHA YARDIMCI OLURSANIZ SEVÝNÝRÝM
Gönderen: 22.01.2007 - 15:35
Bu Mesaji Bildir   B_P üyenin diger mesajlarini ara B_P üyenin Profiline bak B_P üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
428 Mesaj -
ÝNDÝRDÝM FAKAT ÇAIÞMIYOR BEN Ertuðrul Erkiþi - Gel Efendim (mektup) DÝYE ONU ARIYORDUM FAKAT O DEÐÝL HERALDE BÝDAHA YARDIMCI OLURSANIZ SEVÝNÝRÝM

Selamun Aleykum kardesim simdi tekrardan bende indirdim dosya calisiyor suan dinliyorum sozlerinide yaziyim size Ertugrul erkisinin Gonul sizim albumunde yer aliyor bu gonderdigim ama daha onceki albumlerinde baska versiyonu varsa onu bilemem ezginin sozleri ...

Gel Efendim

Ah efendim su gurbetlik tez bitsin
Seven gönül bilsen ne çok özlüyor
Nagmeler hüzünlü mizrabim kirik
Sevenlerin hep yolunu gözlüyor

Aman gurbet ne olur üç gün ara ver
Al selami götür nazli yare ver
Üç günden fazlasi zulüm gurbetin
Bir adim ötesi ölüm gurbetin

Dostun dosta muhabbeti derindir
Gel efendim sohbetimiz senlensin
Biz vuslatin sevinciyle cosalim
Su ayrilik varsin biraz dinlensin

Ertugrul Erkisi

http://www.umutfm.com/izle.php?id=9687

Buradanda dinleye bilirsin...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Yusuflu tarafından, 22.01.2007 - 16:25 tarihinde.
Gönderen: 22.01.2007 - 16:19
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
428 Mesaj -
Selamun Aleykum Ertugrul erkisi ayni ezgiyi iki sekilde okumus albumunde buyuk ihtimal aradiginiz bu dur ...

Buradan indirebilirsiniz...

http://dosyam.net/?id=7xzsj7

Buradanda dinleye bilirsiniz...

http://www.umutfm.com/izle.php?id=9696
Gönderen: 22.01.2007 - 16:37
B_P su an offline B_P  
Konu icon    :)
47 Mesaj -
ALLAH C.C HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN GARDAÞLAR
Gönderen: 22.01.2007 - 19:51
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 846 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58995 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.