colchicine fluvoxamine kamagra kaletra generique kaletra apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » {{{BeN MiNiK BiR BeBeĞiM}}}

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
{{{BeN MiNiK BiR BeBeĞiM}}}
1420 Mesaj -

ONLARI AÐLATMAYALIM TERTEMIZ DÜNYA BIRAKALIM

SELAM VE DUA ILE..

Gönderen: 19.01.2007 - 22:16
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
dokunmayin bebeklere, dokunmayin meleklere onlar bize allahin emanetleri.

su abla yuregine eline saglikgül Allah Razı Olsun gül

saygi sevgi ve dualarimla.
ablacim hicri yeni yilin hayirli olsun en guzel yilar senin ve ailenin olsun.gül
Gönderen: 19.01.2007 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
atakumlu su an offline atakumlu  
125 Mesaj -

Rahman razý olsun kardeþim paylaþýmýn için son zamanlarda iyice hortlayan bu iðrençlik artýk bitsin diyoruz.

Bu yaratýklar içinde sadece Allah onlarý bildiði gibi yapsýn diyorum , yapacaktýrda zaten...

Gönderen: 20.01.2007 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   atakumlu üyenin diger mesajlarini ara atakumlu üyenin Profiline bak atakumlu üyeye özel mesaj gönder atakumlu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
ALLAH(cc) razý olsun ablam...

söyleyecek bir söz bulamýyorum inan...
nasýl bir dünyada yaþýyoruz...
ya da insanlýk ne hale geldi þaþýrýr olduk...
dünyanýn çirkefliðinden bihaber minicik yüreklerin dünyasý daha hayata baþlamadan karartýlýyor...
henüz hayal kurmayý bilmezken baþlamadan son buluyor hayalleri...

RABBim sonumuzu hayreylesin inþaALLAH...

Bu insanlara hidayet nasip etsin...ki yaptýklarý iðrençliðin idrakine varabilsinler...

Selam ve Dua ile...gül
Gönderen: 20.01.2007 - 07:13
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: {{{BeN MiNiK BiR BeBeĞiM}}}
322 Mesaj -
Deðerli su damlasý ablacýðým çok güzel olmuþ eline saðlýk.
Allah Razı Olsun
Unutmayalýmki bebekler rabbimizden bize birer emanettir emanete çok iyi bakmalý onlarý çok iyi yetiþtirmeliyiz. Ölümden sonra amel defterimizin hayýr bölümüne yazýlacaklar geride býraktýðýmýz çocuklardýr onun için hayýrlý evlatlar yetiþtirmeliyiz.
Selametle... Dua ya muhtaç kardeþiniz
Gönderen: 20.01.2007 - 08:13
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 996 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58702 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.