ivermektin hydroxychloroquine kaletra dexamethasone lopinavir ritonavir cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » allah rizasi icin 42 yasin 41 fetih suresini burdan bir hasta icin okuyalim

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
allah rizasi icin 41 yasin 41 fetih suresini burdan bir hasta icin okuyalim
363 Mesaj -
selaminaleykum kardeslerim.
sizlerden rica ediyorum burdan bir arkadasimizin annesi rahatsiz duaya cok ihtiyaci var allah icin yardimci olalim.
ben baslatiyorum allahin izniyle insallah
10 yasin 5 fetih suresi aliyorum.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cihan.pz tarafından, 17.01.2007 - 11:52 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2007 - 11:11
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -

Geçmiþ olsun ALLAH (c.c.) Acil þifalar versin...ÝNÞAALLAH.
Ben 1- Yasini þerif okuyacam...
ÝNÞAALLAH.

Gönderen: 17.01.2007 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(-Vefalim-) su an offline (-Vefalim-)  
142 Mesaj -
BEN ON FETIH SÜRESI ALAYIM OKUYUNCA YAZARIM ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH:RABBIM TEZ ZAMANDA SIFASINI VERSIN INSALLAH
SIZE PEYGAMBER NE VERIRSE ARTIK ONU ALINIZ VE SIZE NEDEN MEN ETTIYSE HEMEN ONA NIHAYET VERINIZ VE ALLAHTAN KORKUNUZ(HASR SURESI AYET 7)

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son (-Vefalim-) tarafından, 17.01.2007 - 12:32 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2007 - 11:49
Bu Mesaji Bildir   (-Vefalim-) üyenin diger mesajlarini ara (-Vefalim-) üyenin Profiline bak (-Vefalim-) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
hakbir kardesimizden 5 yasin 5 fetih suresi okunacak. allah razi olsun.
Gönderen: 17.01.2007 - 11:49
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam

cihan.pz ablam gül geçmiþ olsun

Rabbim acil þifalar versin

yar ve yardýmcýlarý olsun inþAllah...

3 tane yasini þerif, 3 tane fetih süresini alýyorum inþAllah...

Allah (c.c) kabul etsin inþAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 17.01.2007 - 11:53
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sacide su an offline Sacide  
131 Mesaj -
cihan bacým
mevla hastanýza acil þifalar ihsan etsin.

5 Yasin 5 Fetih okurum inþaallah.

Gönderen: 17.01.2007 - 11:55
Bu Mesaji Bildir   Sacide üyenin diger mesajlarini ara Sacide üyenin Profiline bak Sacide üyeye özel mesaj gönder Sacide üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Allah Razý Olsun Cihan Kardeþim

Allah sýkýntýda olanlarý selamete çýkarsýn. Hastalarada acil þifalar nasip eylesin inþaallah bu ayeti Kerimelerin ve sevdiklerinin hürmetine..

Bende 10 tane Yasin ve 3 Fetih suresini alýyorum..

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..

gül gül gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son hanzade3 tarafından, 17.01.2007 - 12:07 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2007 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
metin memet su an offline metin memet  
149 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM
ALLAH( c.c.)ACIL SIFALAR VERSIN
1 YASIN 1de FETIN ALIYORUM OKUNMUS SAYIN
ALLAH(c.c.)KABUL EYLESIN
Gönderen: 17.01.2007 - 12:08
Bu Mesaji Bildir   metin memet üyenin diger mesajlarini ara metin memet üyenin Profiline bak metin memet üyeye özel mesaj gönder metin memet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
bende 5 tane yasin alayým ALLAH acil þifalar versin inþallah...
Gönderen: 17.01.2007 - 12:16
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
RE:
5108 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Geçmiþ olsun ALLAH (c.c.) Acil þifalar versin...ÝNÞAALLAH.
Ben 1- Yasini þerif okuyacam...
ÝNÞAALLAH.

1 - YASÝNÝ ÞERÝF OKUNMUÞTUR...
ALLAH (c.c.) Kabul eylesin ÝNÞAALLAH.

Gönderen: 17.01.2007 - 13:29
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
Allah razi olsun hepinizden
363 Mesaj -
Dinimizin guzeligi bu iste allah dualarimizi kabul eylesin insallah hastamiza acil sifalar ,kardesimizede sabir versin insallah ne mutlu bu anneye boyle bir evlat yetistirdigi icin allah herkeze hayirli evlat nasip etsin insallah.

amin amin amin.

selam ve dualarimla.gül gül gül
Gönderen: 17.01.2007 - 16:30
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Bereketuhu

Rahman Butun Kardeslerimize Sifa versin InsaAllahu Teala

Bende 4 tane yasin-i serif aliyorum InsaAllah
Ve
4 tane fetih Suresi Alayim InsaAllah

Dua'larimla

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son -=MeLeK=- tarafından, 17.01.2007 - 16:57 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2007 - 16:37
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatipli su an offline hatipli  
33 Mesaj -
RABBÝM BÜTÜN HASTALARA ACÝL ÞÝFALAR VERSÝN ÝNÞAALAH.1 TANE YASÝN 1 TANE FETÝH SURESÝ ALIYORUM .DUALARIMLA DUA.
Gönderen: 17.01.2007 - 16:48
Bu Mesaji Bildir   hatipli üyenin diger mesajlarini ara hatipli üyenin Profiline bak hatipli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
ALLAH(c.c) acil þifalar ihsan eylesin

3 tane yasin-i þerif alýyorum inþALLAH..

(okunmuþtur)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son CiVELEK tarafından, 23.01.2007 - 08:38 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2007 - 16:57
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Rabbim þifasýný eksik etmesin inþaAllah.
Bende 3 tane Fetih suresi alýyým inþaAllah

Dua ile..

Gönderen: 17.01.2007 - 17:19
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
3 yasini þerif de ben okuyayým...
okudum yazmama gerek yok sanýrým...
biiznillah hemen okuyorum...
Gönderen: 17.01.2007 - 18:16
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullah!

RABBIM acil sifalar versin insaAllah!

Bende ALLAH cc izniyle 3 yasin-i serif ve 1 fetih süresi okuyacagim insaAllah!

DUA'larimla ...
Gönderen: 17.01.2007 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý umut isigi

Rabbim þifasýný eksik etmesin inþaAllah.
Bende 3 tane Fetih suresi alýyým inþaAllah

Dua ile..

Okunmuþtur.Allah kabul etsin inþaAllah.
Gönderen: 19.01.2007 - 15:16
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
ALLAH(c.c) acil þifalar ihsan eylesin 1 tane yasin-i þerif alýyorum inþALLAH..
Gönderen: 20.01.2007 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
atakumlu su an offline atakumlu  
125 Mesaj -

Rabbim acil þifalar versin bana kaldýmý bilmiyorum kardeþim ama ben 5 yasin 5 de fetih sureleri okuyacaðým inþAllah þifasý Rabbimden ...

Gönderen: 20.01.2007 - 19:11
Bu Mesaji Bildir   atakumlu üyenin diger mesajlarini ara atakumlu üyenin Profiline bak atakumlu üyeye özel mesaj gönder atakumlu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Es Selamü Aleyküm

Aldýðým 3 Yasini Þerif, 3 Fetih süresi okunmuþtur..

Allah (c.c) kabul etsin inþAllah...

Rabbim yar ve yardýmcýmýz olsun inþAllah...

Allah (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile..gül

Gönderen: 22.01.2007 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
RE:
337 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kiramen Katiben

Bende ALLAH cc izniyle 3 yasin-i serif ve 1 fetih süresi okuyacagim insaAllah!

Selamün Aleyküm!

Hamd olsun RABBIM'e almis oldugum Yasin'i Serif'ler ve Fetih süresi okunmustur... HAK-TEALA kabul buyursun insaAllah!

Tekrardan Acil sifalar diliyorum, kardesimiz DUA'larimizda insaAllah!

DUA'larimla ...
Gönderen: 23.01.2007 - 12:50
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 859 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60667 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.