fluvoxamine generique stromectol generique plaquenil chloroquine generique rhinocortdetrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » BÜTÜN KÖTÜ OLAYLARIN SORUMLUSU BENİM!...

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BÜTÜN KÖTÜ OLAYLARIN SORUMLUSU BENİM!...
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu ve Magfiretuhu.

Tesettürlü kýz öðrencileri üniversite kapýlarýnda bekleten ve içeri aldýrtmayan benim.

Filistinli çocuklarý öldürten benim..

Mehmet Akif'e hakaret ettiren benim..

Ýmam Hatip Liselerini kapattýran benim..

Kuran Kurslarýný kapattýran benim..

Bütün bu olaylarýn müsebbibi benim..

Çünkü ben namazlarýmý tam kýlmadým.

Çünkü Ben orucumu tam tutmadým. Aç kalmakla yetindim..

Çünkü Ben; Zekatýmý avam gibi kýrkda bir vermekte zorlandým.

Çünkü Ben; Zekatýmý havas-ül havas gibi 40 da 40 veremedim.

Çünkü Ben; Geceleri kalkýp teheccüd namazýný kýlmadým.

Çünkü Ben; Evvabin namazýný terk ettim.

Çünkü Ben, Geceleri ALLAH (c.c)'a dua dua yalvarmadým.

Çünkü Ben; Hacet namazý kýlmadým.

Çünkü Ben; Her daim ALLAH (c.c) diyen, ALLAH (c.c) dostlarýnýn arkasýna takýlmadým.

Çünkü Ben; ALLAH (c.c) diyen, Resulullah (s.a.v) diyen, Sünnet diyen, camaati terk ettim.

Çünkü Ben; Doðrularý anlatmak, için evimden dýþarý çýkmadým.

Çünkü Ben; Evimde sýcak çayýmý yudumlarken televizyonun karþýsýnda çakýlýp kaldým..

Çünkü Ben; Yatmaktan, tembellikten 90 kilo oldum. Yað baðladým.

Çünkü Ben; ALLAH (c.c) yerine ailemi, annemi, çocuðumu, iþimi, nefsimi, tercih ettim.

Çünkü Ben, Demet, demet dolarlarý biriktirme sevdasýna düþtüm..

Çünkü Ben; Kapý, kapý dolaþýp dergimi satmadým. Bana gazete abonesi dediler, salladým.

Bana dergi abonesi dediler, kulak arkasý yaptým.

Bana fakir öðrencilere burs dediler, dilenciye sadaka verir gibi bir tane verdim.

Bana zekat dediler, yarýn aç kalýrým endiþesiyle paramý sakladým.

Ben cimrilik yaptým.

Ben hep arabamýn markasýný ve modelini yükseltmeyi düþündüm.

Ben ev almayý planladým.

Ben elimdeki elbiseleri beðenmeyip yenileri için maðaza maðaza dolaþtým.

Ben Müslümanlara yapýlan zulmü gördüm ama tatilimi Ýslami olarak(!) Carrice'de yaptým.

Ben haberlerde ALLAH (c.c) dostlarýna saldýran köpekleri gördüm, çok kýzdým, çok üzüldüm, ama haberlerden sonra Galatasaray maçýna daldým.

Ben ALLAH (c.c) dostlarýný tanýyamadým ama Fiorentina takýmýnýn oyuncularýný çok iyi tanýdým.

Ben ALLAH (c.c) için hiçbir þey yapmadým!..

Arkadaþlar benim yerime ALLAH (c.c) dostu bir genç yetiþtirin.

ÇÜNKÜ BÜTÜN KÖTÜ OLAYLARIN MÜSEBBÝBÝ BENÝM!...

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son hanzade3 tarafından, 16.01.2007 - 10:34 tarihinde.
Gönderen: 16.01.2007 - 10:33
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Ve aleykum selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu
Allah razi olsun kardesim
Ne kadar dogru bu olaylarin boyle gitmesine hep bizlerin hatasi bizler dosdugru Musluman olmadigimiz icinağlar
Rabbim bizlerin yardimcisi olsun O'na (c.c) en guzel sekilde kullugumuzu edelim.
Gönderen: 16.01.2007 - 11:28
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
Hanzadem bu ne guzel bir yazi eline yuregine saglik canim allah devamini getirsin insallah.Allah Razı Olsun buda benden gulume.gül gül gül seni seviyorum bitanem.
Gönderen: 16.01.2007 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam Rahmetullahi ve Berekatuhu

hanzade3 gül paylaþým için teþekkürler

Allah Razı Olsun

Rabbim cümlemizi yolundan ayýrmasýn

O'na layýk kul olanlardan eylesin her daim inþAllah...

Allah (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 16.01.2007 - 11:47
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Ve Aleykumisselam Verahmatullahi Vebereketuhu...
gül Allah Razı Olsun gül

Ellerine saðlýk...
Elhamdülalillah Müslümanýz ama Dünyaya da kendimizi kaptýrýrýz malesef.

Rabbim cümlemizi yolundan ayýrmasýn

O'na layýk kul olanlardan eylesin her daim inþAllah...

Gönderen: 16.01.2007 - 11:58
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: BÜTÜN KÖTÜ OLAYLARIN SORUMLUSU BENİM!...
322 Mesaj -
Kardeþim paylaþýmýn için Allah razý olsun bizlerede hatalarýmýzý gösterdiðin için.
Rabbim herdaim ondan korkan ve onu dost edinenlerden etsin.
Gönderen: 16.01.2007 - 12:04
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
ALLAHc.c. razı olsun
261 Mesaj -
kardeþim çok güzel yazmýþsýn ne diyim ki bazý söylemlerin bizi de vurdu inþALLAH HAKKIN ÝPÝNE SIMSIKI SARILANLARDAN OLURUZ amin
Gönderen: 16.01.2007 - 16:17
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
ALLAH razý olsun çok güzel bir konu olmuþ söyleyecek bir söz buamýyorum bu güel konudan sonra kendimize geldk..
Yaabbim bilerek veya bilmeyerek yaptýðmýz bütün günahlarý affet...
Gönderen: 16.01.2007 - 16:36
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Sizlerdende Allah Razı Olsun Arkadaþlar..

Acaba müslümanlarýn bu baþýna gelen herþeyi bizler hakmý ediyoruz.. Her ülke hak ettiði yönetim þekliyle idare edilir diyen büyüklerimiz yalan mý söylemiþ acaba?
Düþünmeden edemiyorum.
Allah haksýz yere kimseye zulmetmez..
Sustukça herþeyi yaþayacaðýz gibi geliyor..

Rabbim hakkýmýzda hayýrlýsýný versin..
Ama lütfen düþünelim. Herþeyin sorumlusu yine kendimiz deðilmiyiz?

Selam ve Dua ile..KULTANESÝgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son hanzade3 tarafından, 16.01.2007 - 19:28 tarihinde.
Gönderen: 16.01.2007 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
haticeM su an offline haticeM  
dokunmayin yarama
12 Mesaj -
Bu yazi benim gönlümün taa derinliklerine dokundu...
Bütün duygularima tercüme oldu...
Daha fazla söze hacet var mi?
Gönderen: 17.01.2007 - 07:34
Bu Mesaji Bildir   haticeM üyenin diger mesajlarini ara haticeM üyenin Profiline bak haticeM üyeye özel mesaj gönder haticeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 778 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58317 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.