stromectol chloroquine generique plaquenil kaletra stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Kac, Gİzlen, Sus,

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Kac, Gİzlen, Sus,
350 Mesaj -
Kac, GÝzlen, Sus,

Ben ölmek için dogmadým..
Her gece yürüyüslerimde
Bir yýldýz kayar gökten
Ama hic dilek tutmadým,
Kehribar tesbih misal
Hep yýldýzlar saydým,
Yalnýzlýktan kacýp, ayýn mehtabýnda dolastým,
Kendimi gizledim vefasýz aynalarda,
Kamufle olup sessizlige sustum,
Ben kactým, ben gizlendim, ben sustum..

Ben ayrý dünya çocugu..
Her gece ayýn dogusunda
Sancýsýný cekerim yalnýzlýgýn,
Sonra firari fikirle yýldýzlar sayarým,
Kaçarým esaretine düsmekten yalnýzlýgýn,
Gök kubbesi altýnda gizlenirim karanlýgýn,
Yürürüm gecenin kucagýna susarým,
Benim adýma dogan
Her Gündüz için, her günes için
“To be or not be” önemli degil,
Her ne kadar asil bir eylem olmasa da
Ben kaçarým, ben gizlenirim, ben susarým..
Ben ölmek için doðmadým..
Her gece yürüyüþlerimde
Bir yýldýz kayar gökten
Ama hiç dilek tutmadým,
Kehribar tespih misal
Hep yýldýzlar saydým,
Ben kaçtým, ben gizlendim, ben sustum..
Ben ölmek için doðmadým
Ben ebedi yaþamak için öleceðim…
Gönderen: 23.10.2003 - 19:44
Bu Mesaji Bildir   feyza27 üyenin diger mesajlarini ara feyza27 üyenin Profiline bak feyza27 üyeye özel mesaj gönder feyza27 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bulbulunalan su an offline bulbulunalan  
487 Mesaj -
Allah razi olsun
Gönderen: 23.10.2003 - 19:58
Bu Mesaji Bildir   bulbulunalan üyenin diger mesajlarini ara bulbulunalan üyenin Profiline bak bulbulunalan üyeye özel mesaj gönder bulbulunalan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeDiNeM q_l_l su an offline MeDiNeM q_l_l  
296 Mesaj -
ALLAH razi olsun.
Gönderen: 23.10.2003 - 20:20
Bu Mesaji Bildir   MeDiNeM q_l_l üyenin diger mesajlarini ara MeDiNeM q_l_l üyenin Profiline bak MeDiNeM q_l_l üyeye özel mesaj gönder MeDiNeM q_l_l üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  
329 Mesaj -
Allah (c.c.) razi olsun
Gönderen: 23.10.2003 - 23:35
Bu Mesaji Bildir   AYCiCeK üyenin diger mesajlarini ara AYCiCeK üyenin Profiline bak AYCiCeK üyeye özel mesaj gönder AYCiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 872 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56559 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.