generique plaquenil lopinavir ritonavir stromectol stromectol ivermektine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Sezer'in hoşgörüsü...

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Sezer'in hoşgörüsü...
350 Mesaj -
Sezer'in hoþgörüsü...

Daha önce de yazmýþtým; Cumhurbaþkanýmýz "iyi baba, iyi eþ, iyi komþu" profili çiziyor da, iyi bir yönetici ne yazýk ki olamýyor.

Olmak istemiyor belki de...

Bir kere, ayaðýna gelen "halkla diyalog kurma", "cumhurun baþý olma" þansýný kullanamadý.

Kapýlarýný dýþ dünyaya kapattý.

Diyalogdan kaçýndý.

Hep kuralcý oldu.

Adeta gülmez, aðlamaz, hissetmez, düþünmez, duygularýný açýða vurmaz bir yönetici olup çýktý.

Halk arasýnda "soðuk nevale" tabir ediliyor.

Aslýnda, kararlý bir stabilite bu.

Kiþilik özelliði...

Baþlangýçta nasýl da umutluyduk.

Çankaya ilk kez bir "hukukçu"yla tanýþýyordu.

Üstelik, "Hukuk devleti, hangi dilden, hangi renkten, hangi görüþten olurlarsa olsunlar, insanlarýn yaþama/varolma haklarýnýn 'hukukun üstünlüðü' esasýna göre düzenlendiði/güvenceye alýndýðý vasatýn adýdýr; insanlarýn farklý düþünceleri seslendiriyor olmalarý bu nedenle zarurettir" diyen bir hukukçu...

Fakat ne oldu?

Devlet adamý ve "hukukçu" rikkatiyle hareket eden Sezer gitti, "yargýç kuralcýlýðý ve refleksleriyle" hareket eden yeni bir Sezer geldi.

Üzücü elbette.

Meseleyi, hiçbir zaman, karteldeki habaset ehli gibi, "Ahmet Bey" muhabbetine dökmedim; hangi kooperatiflere üye olduðunu, kaç evi bulunduðunu, evlerinden hangi rayiçle kira topladýðýný hiç merak etmedim; vatandaþ Ahmet Kekeç olarak, o "görünür de görünmez" mesafeyi hep korudum, korumaya özen gösterdim; saygýsýz beyanlarda bulunmayý aklýmýn ucundan dahi geçirmedim.

Hâlâ ona çok saygý duyuyorum.

Ama neden olduðu "resepsiyon krizi" artýk benim de sabrýmý taþýrdý.

A.Kekeç
Gönderen: 22.10.2003 - 11:55
Bu Mesaji Bildir   feyza27 üyenin diger mesajlarini ara feyza27 üyenin Profiline bak feyza27 üyeye özel mesaj gönder feyza27 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endulus su an offline endulus  
Konu icon   
611 Mesaj -
ne olacak düzen onuda adam (yani ayak uyduruyor) ediyor...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son endulus tarafından, 22.10.2003 - 11:58 tarihinde.
Gönderen: 22.10.2003 - 11:57
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Hatice Mungan  
Kimbilir?
Misafir
Belki de biz basimiza gelen bütün bu olumsuzluk ve zulümlere ve de yalnizca müslümanlari insan olarak görmekten aciz olan devlet adamlarina layik bir topluluguz!!!
Gönderen: 22.10.2003 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Konu icon   
1118 Mesaj -
Olabilir. Allah hakkimizdan hayirlisini versin Insallah...AMIN
Gönderen: 22.10.2003 - 12:59
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 896 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60035 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.