generique kaletra lopinavir ritonavir ivermektine stromectol lopinavir ritonavir aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » ÖNERİLERİNİZ » SIZDE HANGI TAS VAR?

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
SIZDE HANGI TAS VAR?
154 Mesaj -
Hasircizade mehmet aga,bir gun fuat pasa'nin
yaninda iken pasanin pirlanta yuzugune
dikkatle bakmaya baslamis.Fuat pasa sormus.
-yuzuge mi bakiyorsun.
-evet pasam...tasini merak ettim.
-Elmastir.
-guzel.fakat faydasi nedir?
-hic...
-peki,ne gelir getirir?
-hic.
-yazik.benimde babadan kalma bir cift tasim var;
bana senede elli altin getirir.
-amma yaptin ha!ne tasi ki bu?
-degirmen tasi!zira bu tas sayesinde
hem nafakami cikariyorum,hem hayir hasenat yapiyorum
hemde insanlara bu tas sayesinde hizmet ediyorum...

KISACA:istediginiz kadar bilgi ile donatilmis olun
bir degil 3-4 universite bitirmis olun
isterseniz tum AB dillerini konusun,eger bu bilgileriniz
ve hunerleriniz bir fayda saglamiyor, basta kendiniz olmak uzere
diger insanlara bir hizmete vesile olmuyorsa
o zaman yukten baska nedir?tipki parmaginda pirlanta yuzuk
tasiyan birine o tasin hic bir gelir getirmemesi gibi.

hem dunyada hem de ahirette zarar etmek istemiyorsak
ilmimizin,hunerimizin ve de esyamizin faydali olmasi icin
dua edelim.

alinti.
Gönderen: 09.10.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diger mesajlarini ara k_a_r_d_e_l_e_n üyenin Profiline bak k_a_r_d_e_l_e_n üyeye özel mesaj gönder k_a_r_d_e_l_e_n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN COK GUZEL BIR PAYLASIM OKUNUP IBRET ALINMASI LAZIM SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 09.10.2006 - 22:54
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet125 su an offline mehmet125  
193 Mesaj -

Aynen katýlýyorum.

Gönderen: 09.10.2006 - 22:57
Bu Mesaji Bildir   mehmet125 üyenin diger mesajlarini ara mehmet125 üyenin Profiline bak mehmet125 üyeye özel mesaj gönder mehmet125 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilrugba su an offline dilrugba  
51 Mesaj -
SELAMIN ALEYKÜM Gercekden cok güzel bir paylasim. Gercekden ders almak gereken bir hadise sagol varol sevgiler saygilarGüle Güle
Gönderen: 09.10.2006 - 22:59
Bu Mesaji Bildir   dilrugba üyenin diger mesajlarini ara dilrugba üyenin Profiline bak dilrugba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
154 Mesaj -
sizlerde sagolun gül
Gönderen: 10.10.2006 - 00:03
Bu Mesaji Bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diger mesajlarini ara k_a_r_d_e_l_e_n üyenin Profiline bak k_a_r_d_e_l_e_n üyeye özel mesaj gönder k_a_r_d_e_l_e_n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý recepholding

ALLAH RAZI OLSUN COK GUZEL BIR PAYLASIM OKUNUP IBRET ALINMASI LAZIM SELAM VE DUA ILE

Gönderen: 11.11.2006 - 16:19
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 771 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57006 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.