generique colchicine generique luvox kaletra chloroquine dexamethasone imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » İSTANBUL...(Resmin üzerine tiklayin)

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
İSTANBUL...(Resmin üzerine tiklayin)
1183 Mesaj -
.....

Gönderen: 16.09.2006 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
BU GUZEL CALISMAYI BIZLERLE PAYLASTIGIN ICIN Allah Razı Olsun
Gönderen: 16.09.2006 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
Ablam cok guzel ya.. Allah razi olsun paylasimin icin..
Gönderen: 16.09.2006 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -=[ E_R ]=-

Ablam cok guzel ya.. Allah razi olsun paylasimin icin..

gülgülgül

Gönderen: 16.09.2006 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -

O manayý bul da bul...
Ýlle Ýstanbul'da bul...
Ýstanbul--Ýstanbul...

SaHRa can ALLAH (c.c.) razý olsun...
Emeklerine ve Ellerine saðlýk can...gül

Gönderen: 16.09.2006 - 20:14
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Can kardeslerim Mevlam sizden de razi olsun ins...gül
Gönderen: 16.09.2006 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
donmezhasan su an offline donmezhasan  
link ÇAlışmıyor
139 Mesaj -
Kardeþ resim çok güzel ama like týkladýðýmda sayfa açýlýyo biþey yüklenirken hata raporu gönderiyo ve sayfa kapanýyo...
Gönderen: 16.09.2006 - 21:31
Bu Mesaji Bildir   donmezhasan üyenin diger mesajlarini ara donmezhasan üyenin Profiline bak donmezhasan üyeye özel mesaj gönder donmezhasan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
neden acaba!..

ben simdi denedim, bir sorun yok, hemen acildi...

sizden kaynaklanabilir mi donmezhasan kardes?

Burdan tekrar deneyin...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SaHRa tarafından, 16.09.2006 - 21:42 tarihinde.
Gönderen: 16.09.2006 - 21:38
donmezhasan su an offline donmezhasan  
tamam sahra kardeş
139 Mesaj -
Sanýrým sorun benim bilgs da . bende gene açýlmýyo. çokda merak etmiþtim video yu .. hayýrlýsý napalým nasip deðilmiþ.. teþekkürler sahra kardeþ..
Gönderen: 16.09.2006 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   donmezhasan üyenin diger mesajlarini ara donmezhasan üyenin Profiline bak donmezhasan üyeye özel mesaj gönder donmezhasan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
428 Mesaj -
Ah istanbul ahhhh . . .

Ýstanbul

Seni görüyorum yine Ýstanbul
Gözlerimle kucaklar gibi uzaktan
Minare minare, ev ev,
Yol, meydan.
Geliyor Boðaziçinden doðru
Bir iskeleden kalkan vapurun sesi,
Mavi sular üstünde yine
Bembeyaz Kýzkulesi.
Bir yanda, serin sabahlarla beraber,
Doðduðum kýyýlar: Beþiktaþým.
Baktýkça hep, semt semt, yer yer,
Beþ yaþým, onbeþ yaþým, ah yirmi yaþým!
Durmuþ bir tepende okuduðum mektep,
Askerlik ettiðim kýþladýr ötesi.
Bir gün bir kýzýný benim eden
Evlendirme dairesi.
Benim de sayýlmaz mý oralar?
Elimi tutar gibi iki yanýmdan,
Babamýn yattýðý Küçüksu,
Anamýn topraðý Eyüpsultan.
Önümde, açýk kollarýyla boðaz,
Çengelköyden aktarma Rumelihisarý.
Ýstanbul, Ýstanbulum benim,
Kadýköyü, Üsküdarý...
Gün olur, Köprü ortasýnda durur
Anarým, Adalarda çamlarýn uykusunu.
Gün olur, Beyoðlunu özler içim,
Koklamak isterim Tünelin kokusunu.
Bulut geçer üstünden,
Gemi gelir yanaþýr
Bir eski türküdür, kulaðýma fýsýldar,
Ýçi dolu çamaþýr.
Göðünde tanýdým ayýn ondördünü.
Kýrlarýnda bilirim baharý,
Herþey içimde, herþey,
Ýstanbul yadigarý.
Bir daha görüyorum seni dünya gözüyle,
Göðün hep üstümde, havan ciðerlerimdedir.
Ey doðup yaþadýðým yerde her taþýný
Öpüp baþýma koymak istediðim þehir!

Ziya Osman Saba

Gönderen: 16.09.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
Ýstanbul gerçek sölemek gerekirse Aþýk olunacak bir þehir fakat güzelligine aþýk oldugum þehri ne hale gelmiþ utanýrým bir daha o hali görmekten uzun bir süre istanbula gitmeyi düþünmüyorum üzüntülü
Gönderen: 16.09.2006 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
ben Istanbul'a tekrar aþýk oldum,hele Fatih te konaklamak ve hep orda kalmak,son nefese kadar o aþký solumak istedim...
...Istanbul aþýklarýn pervane olduðu sevgili þehir...
...............gül...............
Gönderen: 16.09.2006 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yazenur52 su an offline yazenur52  
36 Mesaj -
Eyüp Sultan'da sabah namazý...birde Cuma sabahý ise aþýk olunmaz mý?
Ayrýca N.F.KISAKÜREK Rahmetle anýyoruz. ALLAH mekanýný cennet etsin.
Gönderen: 16.09.2006 - 22:55
Bu Mesaji Bildir   yazenur52 üyenin diger mesajlarini ara yazenur52 üyenin Profiline bak yazenur52 üyeye özel mesaj gönder yazenur52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
428 Mesaj -

ÝSTANBULSAMAK!!

ÝSTANBULA SUSADIM UZUN zamandýr. Yedi tepesinin her birine þiirler yazmak geliyor içimden.. Ýstanbula susadým uzun zamandýr rüzgarlarýnýn dokunuþunu istiyorum yüzümde, ellerimde.. Ýstanbulda ezaný duymak, denizini hissetmek, bulutlarýna hayran arþýnlamak istiyorum zamanýn yollarýný..

En birincil ihtiyaçlarýdýr insanlarýn susamak, acýkmak, uyumak. Aynen öylede istanbulsadý ruhum uzun zamandýr.. nasýl bir özlem sardý yüreðimi derinlerden. Ne zaman görsem gökyüzünde engin bulutlarý kuþ olmak geliyor içimden ve yorulmadan, mola vermeden, vakit kaybeden uçmak istiyorum o güzel þehre.

Zira biliyorum ki böyle güzel bulutlu, güzel seyirler daha bir baþka yaþanýyor o güzel þehirde. Yaþadýðýnýz þehrin gökyüzüne vurgunsanýz sizde, ayný semayý alýp birde Ýstanbulda düþünmelisiniz. Zira o enfes manzaranýn aynýsýný, o engin mavi deniz üzerinde de seyretme olasýlýðýnýz doðacaðý için iki enfes manzara arasýnda istediðiniz þükrü yapabilirsiniz kanaatimce..

Uçmak istiyorum bir kuþ yada belki bir bulut gibi ve belki ilk molayý Ayasofyanýn çatýsýnda vermek, sonra Selimiye camisinin minarelerinde ezan sesi dinlemek. Oradan uçup dikili taþýn en tepesine konma deneyimlerine giriþmek ve belki baþarabilsem oradan yine Ýstanbulu seyretmek..

Ýstanbula acýktý ruhum uzun zamandýr. Özledim o özel þehri. Belki kalabalýðýný bile, yada belki de sadece havasýný. Ýstanbul diyorum cefasýna raðmen! Her þeyiyle Ýstanbul! Mevsim þimdi sonbahar, vakitlerin insaný üþütmeden serin olduðu dilimler.. Bir þarkýnýn güzel týnýlarýný anýmsatýyor zihnim bana ve yanlýþ bir anýmsama deðilse þöyle diyor þarkýda..

Mevsim rüzgarlarý ne zaman eserse
O zaman hatýrlarým
Çocukluk rüyalarým,þeytan uçurtmalarým
Öper beni annem yanaklarýmdan
Güzel bir rüyada
Sanki sevdiklerim hayattalarken
hala

Akþama doðru azalýrsa yaðmur
Kýz kulesi ve adalar
Ah burda olsan
Çok güzel hala Ýstanbulda sonbahar
Çok güzel hala Ýstanbulda sonbahar!!

Yinede her mevsim ayrý güzel Ýstanbulda.. Sadece sonbahar daha bir olgun kýlýyor Ýstanbulu benim nazarýmda. Sonra beyaza teslimiyeti pek yakýþtýramasam da o þatafata belki bir nebzede olsa tevazuyu getiriyor kýþ mevsimi Ýstanbula.. Lakin tevazu uzun süre deðil yazýk, arkadan gelen ilkbahar yeniden canlandýrýyor Ýstanbulun uzun ve karmaþýk damarlarýndaki dünyalýk iþtiyakýný bu canlanmayla birlikte gelen yaz daha baþka bir memlekete dönüþtürüyor bu caným þehri.

Ýþte o yüzden, Ýstanbulda sonbahar bir baþkadýr ve belki de en çok Ýstanbula sonbaharlar nam-ý diðer ikinci baharlar yakýþýr. Rüzgarlarýn þekilden þekle dönüþtürdüðü güzel bulutlar, bulutlarýn deniz üzeri akisleri, insanlarýn giysilerindeki soðuktan korunma amaçlý dikkat ecdada daha bir yakýþýr geliyor bana hep.

O yüzden eylül en güzel zaman dilimlerindeyken þimdi, vaktiniz varsa eðer.. bir günlüðüne de olsa kaçamak yapýn o güzel þehre ve tüm varlýðýnýzla hissedin! Zira,

çok güzel hala Ýstanbulda Sonbahar!

Öznur Çolakoðlu

Gönderen: 16.09.2006 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
428 Mesaj -

Sevdam Ýstanbul...

Ýstanbul deyince aklýma hep mavi ve illâ ki özgürlük gelir. Mavinin keyfini süren kuþlardan birinin kanadýna tutunur, özgürlüðü yaþarým uçarak.

ÝSTANBUL DEYÝNCE AKLIMA hep mavi ve Sultanahmet gelir. Ýstanbul deyince aklýma Eyüpte mübarek bir sabah namazý serinliði gelir. Alnýma deðen serin bir rüzgar, ruhumu ferahlatan martýlar gelir.

Uzaktan bana göz kýrpan Kýzkulesi, bir rüzgarýn yardýmýyla kondurur dostluk busesini. Kanatlarýný açarak boðazda süzülen kuþlar, Ýstanbulda daha bir özgür görünürler bana.

Ýstanbul deyince aklýma hep mavi ve illâ ki özgürlük gelir. Mavinin keyfini süren kuþlardan birinin kanadýna tutunur, özgürlüðü yaþarým uçarak. Uzun kavak aðaçlarýnýn minik pamukçuklarý havalanýr Ýstanbul sokaklarýnda ve yavaþ yavaþ giyinir Ýstanbul beyaz tüllerden sýr perdesini.

Ýstanbul deyince aklýma gizem gelir. Gizemli ve efsunlu Osmanlý saraylarýnýn en mahrem müstesna güzelleri gelir. Harem aðasýnýn güzidesinden bir tebessüm kafiyken Ýstanbula, zümrüt karasý gözlerindeki ýþýltýlar Ýstanbulun yakamozlarýný anýmsatýr bana.

Ýstanbul deyince yedi tepeli, elmas gerdanlýklý, büyülü bir kadýn gelir aklýma. Ýstanbul dünya kadýnlarýnýn en cazibelisi. Ýstanbul aslýnda zaman üstü, mekan üstü, cismaniyet üstü. Ýstanbul deyince aklýma deniz kokusu gelir. Yedi tepeli cazibeli kadýn, Ýstanbul, bu güzel denizde yýkanýr her gün. Saçlarýný Çamlýcadan esen rüzgarlar tarar ve kurutur. Makyajýný ise bünyesindeki tarihi dokular tamamlar bu taze gelinin.

Ýstanbul deyince aklýma, taze bir gelinin heyecaný ve telaþesi gelir. Belki de o yüzden Ýstanbul hep çok hareketli ve hep çok neþelidir. Çünkü Ýstanbul her zaman balayýndadýr.

Ýstanbul deyince aklýma Ýstanbulun cumbalý evleri gelir. Cumbalý evlerin camlarýna ulaþýp içindeki güzelleri görmeye çalýþan arsýz sarmaþýklar gelir aklýma. Nice güzel ve ulu çýnar aðacýnýn dallarýnda neþeyle ötüþen kuþlar gelir.

Ýstanbul deyince aklýma merhamet gelir... Kuþlarýn su içmesi için mezarlýklara konan içi su dolu küçük taslar gelir. Sonra, kuþlarý dahi incitmekten imtina eden Ýstanbul hanýmefendileri birer birer geçeler arz-ý endam ederek gönül penceremin önünden.

Ýstanbul deyince aklýma asalet ve zarafet gelir. Her türlü inceliðin tüm mimariye dahi nüfuz ettiði ince düþünceli, zarif ecdadýmýzýn baþkenti gelir aklýma. Belki de o yüzden aþký en iyi taþýyan þehirdir Ýstanbul. Selanike, New Yorka, baþka hiçbir þehre yakýþmaz aþk bu kadar.

Ýstanbul deyince aklýma sevda gelir. Sevdasý için eriyip bitenler ve Ýstanbulun topraðýna karýþýp Ýstanbulun sevdalý melankolik havasýný oluþturan yiðitler, güzeller gelir aklýma. Ýstanbul deyince hep güzel gelir aklýma.

Baþlýbaþýna güzellik abidesidir caným Ýstanbul. Aþk ona çok yakýþýr, sevda ona. Güzeller onda hayat bulur. Ýstanbul içinde güzellik tohumlarý saklayan ve bunlarý sürekli çatlatýp her gün vefalý bünyesinde sallayarak büyüten vefalý bir ana yüreði gibidir.

Ýstanbul deyince aklýma vefa gelir. Vefasýyla, kaprisiyle, baþdöndüren güzelliðiyle, zarafeti ve asaletiyle sevda en çok Ýstanbuluma yakýþýr.

Öznur Çolakoðlu

Gönderen: 16.09.2006 - 23:28
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Hayellerimin Sehri

ISTANBUL...

insAllah birgün gitmek nasip olur..

gül

Sahra Can Ablam

gül....

Gönderen: 17.09.2006 - 00:52
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
ÝÞTE ÝSTANBULDAN AYRILAMAYIÞIMIN SEBEBÝ....
Gönderen: 17.09.2006 - 00:58
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -

BEN HALA O GÜZEL ÞEHÝRE GÝDEMEDÝM.:(

Gönderen: 05.11.2006 - 21:31
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YaSiN056

sevinçli misafirimiz olun birlikte gezelim buyrun .

http://img475.imageshack.us/my.php?image=tekkaredeistanbul0ls.swf&width=800
Gönderen: 06.11.2006 - 00:51
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Allah c.c. razi olsun ablagül..
Yusuflu gerçekten çok güzek ben 2 dk bütün Ýstanbulu gezdim saol..
en çok sevdiðim yer sultan Ahmet tarafi ve kizkulesinin tam karsisi..:(
Allahim razi olsun sizlerden.
Allah c.c. emanetsiniz..
Hakkinizi helal edin..

Gönderen: 06.11.2006 - 07:48
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
paylasiminiz icin Allah Razı Olsun

gül
Gönderen: 06.11.2006 - 07:54
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE: RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Alıntı
Orijýnalý YaSiN056

sevinçli misafirimiz olun birlikte gezelim buyrun .

http://img475.imageshack.us/my.php?image=tekkaredeistanbul0ls.swf&width=800

Bu Link Ýçin Teþekkürler

Gönderen: 12.11.2006 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 743 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58853 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.