lopinavir ritonavir ivermektin kaletra generique rhinocortgenerique rhinocortdetrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » İLAHİ & EZGİ SÖZLERİ » Nebe Suresi (Utaniyorum abime hediyemdir)

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Nebe Suresi (Utaniyorum abime hediyemdir)
99 Mesaj -
S.Aleykum dostlarim

Utaniyorum abime benim hediyemdir ozellikle, fakat sizleri de unutmuyorum tabikiaşık aşık aşık

Bu sure yi rahmetli Ismail Bicer Hocam( Mekani cennet olsun insaAllah)seslendirmisti:(ağlar . Ben de onu cok sevdigim icin onun sesini
taklit etmeye calistim. Onun okuyusu kadar olmasada fakirhanemizdeki ses bir seda cikarmaya calisti.

Yorumlarinizi bekliyorum insaAllah

InsaAllah begenirsiniz

http://www.hemenpaylas.com/download/1369718/Nebe_suresi.mp3.html
Gönderen: 14.08.2006 - 01:37
Bu Mesaji Bildir   shoes4 üyenin diger mesajlarini ara shoes4 üyenin Profiline bak shoes4 üyeye özel mesaj gönder shoes4 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
TEBRİK EDERİM..SHOES KARDEŞİM....
1942 Mesaj -

degerli kardeþim. öncelikle hediyen için teþekkür ederim.
öper baþýma koyarým..
kuran ,ALLAHýmýzýn kelamý ne güzel hediye....
agzýna,gönlüne saglýk....
gelelim okuyuþunuza.....
bir kere söylemek gerekir ki eski okuyuþlarýnýza göre
çok daha dikkatli ve titiz okuyuþlar.mahreçlere dikkat var.özellikle dikkat ettim.ve azminize hayran kaldým....
bir iki hususa yine de deðineyim.
besmeledeki bis kýsmýndaki sin harfini bu kadar kýsa geçme...azýcýk cezimin hakkýný ver.
bunun yanýnda saffen kelimesinde vakfý mutlak yani durulmasý þart bir durak ar sen burada durmamýþsýn..
ne olmuþ ileride nefesin zorlanmýþ.....
secavent denilen bu küçük harflerin hükümlerini ögrenelim ya da riayet edlim.
musa kardeþim bir de men ezine de men dedikten sonra sesini ve nefesini keserek adeta sekte yapmýþsýn.
tamam orada nun da tutmak tehlikelidir ama en az bir cezim hakkýný vermeli ve nefesi ve sesi sanki sekte yapar gibi kesmemelisin.yani izhar var diye sekteye de kaçma.sadece nunda ihva yapma yeter.
gelelim kalkaleye.çok begendim.hakk derken vuruþun çok güzel.sanýrým daha önce dikkat çekmelerim iyi oldu ama buradada hakk diye kalkele yapmýþ ama sesi salarken sanki kafýn harekesi esre gibi bir tonlama yapmýþsýn asýl kafýn harekesi ötre. kalkaleden çýkarken esre sesi vermemeye çalýþ.ama yine de kalkalen çok güzel olmuþ.ALLAH RAZI OLSUN.....
Bir de sakýn makam güzel olsun diye bir elif olan meddi tabiileri haddinden fazla uzatmayasýn.... mesela azaben derken za da...
ila rabbihi derken hi de olduðu gibi....
ama yine diyorum bütün bunarý bben de yapýyorum...
kýsaca sen artýk usta ahçýsýn kardeþim ondan hata götürmezsin...
seni ALLAHIMA emanet ediyorum.
hakkýný helal et.
UTANIYORUM

Gönderen: 14.08.2006 - 02:16
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 545 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56902 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.