ivermectine budesonide lopinavir ritonavir generique luvox generique rhinocortimdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » İLAHİ & EZGİ SÖZLERİ » fatiha suresi ve bakara suresi (kiraat)

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
fatiha suresi ve bakara suresi (kiraat)
99 Mesaj -
S.Aleykum,

Degerli arkadaslarim sizler icin kurani kerimden Fatiha suresini
ve Bakara suresinin ilk sayfasi okudum.
gül gül gül gül gül
InsaAllah sizlerin o ruh guzelliginize bir katkim olur diye dusundum. Kusurum var ise de sizlerden ozur diliyorum.
Beni dinleme ve bana zaman ayirdiginiz icin Allah sizlerden razi olsun.

Utaniyorum abi ozellikle sizlerin yorumunu bekliyorum.Güle Güle

http://www.hemenpaylas.com/download/1335044/fatiha_ve_bakara.mp3.html
Gönderen: 09.08.2006 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   shoes4 üyenin diger mesajlarini ara shoes4 üyenin Profiline bak shoes4 üyeye özel mesaj gönder shoes4 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
ALLAHIM GAYRETİNİ ARTIRSIN SHOES KARDEŞ
1942 Mesaj -
KARDEÞÝM ÖNCELÝKLE AÐZINA SAGLIK....
GELELÝM OKUYUÞA...
fatiha suresi çok güzel..
fakat bakara suresinin baþýnda bir iki ince nokta var.
eliflam mim derken..harfi mukattalarda lam mim'de mimlerde meddi lazým harfi musakkale olur ve biraz daha tutmak gerekir....
daha sonra la raybe fih derken oradaki h yumuþak he 'dir bogazdan he gibi olmuþ...
bir de ince harflerin ötrelerini ü okumaya dikkat edelim mesela veyükýmü nede ki mü'yü mu okumuþsun.
birde kalkale dediðimiz ses titretmesine dikkat edelim kablik teki be de daha sert vuralým inþ.
BU OKUYUÞUNUZ ÇOK DAHA ÝTÝNALI VE GÜZEL OLMUÞ...
RABBÝM GAYRETÝNÝÝZÝ ARTIRSIN.
ALLAHIM RAZI OLSUN...
Gönderen: 09.08.2006 - 11:52
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
shoes4 su an offline shoes4  
99 Mesaj -
S.Aleykum utaniyorum abi

Allah senden razi olsun tespitlerine cok tesekkur ederim.
InsaAllah bir sonraki calismama daha dikkatli olmaya calisacagim.
gül gül gül gül gül
Gönderen: 09.08.2006 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   shoes4 üyenin diger mesajlarini ara shoes4 üyenin Profiline bak shoes4 üyeye özel mesaj gönder shoes4 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
v-s
MUBAREK (bu ifadeleri siliyorum kalbin kirilabilir)
ALLAH RAZI OLSUN CESARETIN ICIN---kutlarimgül gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 09.08.2006 - 13:03 tarihinde.
Gönderen: 09.08.2006 - 12:50
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
99 Mesaj -
NurBahcesi kardesim,

Calismalarimiz devam ediyor insaAllah bu hususu tabiki goz onunde bulunduracagim.
Tespitin icin Allah razi olsun.
Sizler olmasaniz ben yanlislarimi o zaman anlayamam.gül
gülgülgülgül
Gönderen: 09.08.2006 - 12:56
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
mubarek senden baska kardesin falan var mi burada bir de 2 var galiba
Gönderen: 09.08.2006 - 12:57
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi
99 Mesaj -
shoes4 ve shoes2 bunlar bana ait. benim iki tana computer var.
Yukaridaki isimler benim dukkanlarimin isimleri. Ordan esinlendigim icin boyle isim koydum.

Benim asil ismim MusaGüle Güle
Gönderen: 09.08.2006 - 13:06
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 542 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56946 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.