budesonide generique stromectol stromectol kaletra stromectol 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Vurdular beni anne

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Vurdular beni anne
2338 Mesaj -
Orada mýsýn anne!..duyumsuyor musun beni?.. o gönül yaran içinde yokluðumla, üþüyorum kör karanlýklarda, yastýk yapýp koyuyorum taþlara baþýmý kucaðýn diye...
Duyuyor musun beni anne?!..takvim yapraklarýný yýrtarken yokluðumu biriktiriyor musun?..ne tuhaf içimde babamdan arta kalan o son harçlýðýmla, yetim yanýmý bir sevdayla doyuramadým anne.
Anne!...yýllarýmý yokluðun koynunda biriktiriyor musun!bana mutluluk çiçeklerinden topluyor musun daðlarda anne,
Mutsuzum!..çünkü mutsuzluðum!.. yediveren sevdada bir kuru çýnar anne ve kuruyup giden acýlarýn nehrinde tuzlu akar bedenime o sol köþemde.
Anne !...kuþ gibi yuvadan uçurdun beni bahtýmýn yollarýna, yalnýzlýk bir kartal pençesiydi giderken arkamda görmedin,ve ben mutluluðun peyzajýna varamadan düþürdüler bir avuç kaným için anne...
Yorgunum anne!...
Çünkü yorgunluðumun,
Ýhanet üstüne yazýlý bir sebebi var, bin yaþanmýþlýkta kalleþliðin anne,..geride bir toprak üstünde; birkaç kýzýllýk hatýrýna veremediðim ve koynumda sakladýðým tüyü bitmemiþ bir yetim sevdaydý sana sakladýðým anne....
Duyuyor musun beni anne!...
Kuytuluklarda susarken saðýr sessizlik üstüme,geride kalan bedenimi rüzgar seviyor senin yerine,artýk ellerinden öptüðüm dudaðýmý göremiyorum anne,yavaþ yavaþ tüm bedenimde kopmalar oluyor, bir bir siliniyor varlýðýn orada mýsýn korkuyorum anne...
Yüreðini demir etmiþ bana hayalin,üþütüyor,.. yokluðun vuruyor çivi gibi alnýmdan yüreðime anne,ve uzaklardan gelen bir sessiz türkü hatýrýna ;çaðýrsam gelir misin! titriyorum vurulduðum yerde!. üþütme sar beni kefen niyetine anne...
ÝSA KARATEPE
Gönderen: 11.10.2003 - 04:39
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
Allah razi olsun!
Gönderen: 11.10.2003 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
feyza27 su an offline feyza27  
Konu icon   
350 Mesaj -
Allah rahmetiyle mukabele etsin
Gönderen: 11.10.2003 - 13:39
Bu Mesaji Bildir   feyza27 üyenin diger mesajlarini ara feyza27 üyenin Profiline bak feyza27 üyeye özel mesaj gönder feyza27 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ümmügül  
Çok güzel.
Misafir
ELLERÝNÝZE VE YÜREÐÝNÝZE SAÐLIK.
Gönderen: 11.10.2003 - 14:00
Bu Mesaji Bildir   Yukari
VeRDa su an offline VeRDa  
730 Mesaj -
Yuce rabbim razi olsun insallah..
Gönderen: 11.10.2003 - 14:22
Bu Mesaji Bildir   VeRDa üyenin diger mesajlarini ara VeRDa üyenin Profiline bak VeRDa üyeye özel mesaj gönder VeRDa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiH su an offline MeLiH  
Admin

280 Mesaj -
Allah razi olsun insallah..Cok guzel..

Saygi, Selam ve DUA ile..
Gönderen: 11.10.2003 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   MeLiH üyenin diger mesajlarini ara MeLiH üyenin Profiline bak MeLiH üyeye özel mesaj gönder MeLiH üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 839 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59975 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.