fluvoxamine kaletra budesonide stromectol stromectol luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » HADİS / SÜNNET » YALAN

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    YALAN
36 Mesaj -
adamýn biri efendimize gelerek:bir çok kötü alýþkanlýklarým var.senin dininde haram olan her þeyi yapýyorum.beni bu kusurlarýmla kabul edrsen müslüman olurum der.Efendimizde yalnýz yalaný terk et,seni kabul edeyim buyurur.adam kabul eder ve müslüman olur.bundan sonraki hayatýnda adam, kendisinin de beðenmediði kötülükleri efendimize itiraf etmenin mahcubiyetine girer ve Peygamberimize gelerek;''YA RESULALLAH,BEN OYLE BAGLADINIZKÝ,VERDÝGÝM BU SÖZE SADIK KALMAK ÝÇÝN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN VAZGEÇMEK ZORUNDAKALDIM.'' der.efendimizde ''YALAN ÝLE ÝMAN BÝR ARADA BULUNMAZ''.buyurur.
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...
Gönderen: 31.07.2006 - 14:40
Bu Mesaji Bildir   yazenur52 üyenin diger mesajlarini ara yazenur52 üyenin Profiline bak yazenur52 üyeye özel mesaj gönder yazenur52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
yazenur bacim yanlis yere yazmissin istersen
2687 Mesaj -
istersen bu güzel konuyu tasisin yesilkubbem bacim veya sen
Gönderen: 31.07.2006 - 14:44
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Peygamberimiz: "Münafýðýn alameti üçtür: Söylediði zaman yalan söyler, emanete ihanet eder ve verdiði sözde durmaz." buyurur.
Gönderen: 31.07.2006 - 17:23
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1053 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60220 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.