ivermectin ivermectin kaletra ivermektine kaletra apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » ÖZÜR DILERIM RADVA GÖREVLILERI

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ÖZÜR DILERIM RADVA GÖREVLILERI
176 Mesaj -
DEGERLI RADVA DA GÖREVLI ARKADASLARIM LÜTFEN KUSURA BAKMAYIN BAZI KONULARI YANLIS YERE BIRAKIYORUM BAZEN AMA INANIN ISTEMEYEREK OLUYOR BANA BAZEN KARISIK GELIYOR BURASI NEREYE EKLEYECEGIMI TAM OLARAK CIKARAMIYORUM

NE OLUR KUSURA BAKMAYIN HAKKINIZI HELAL EDIN

SEVGILERIMLE

Gönderen: 07.07.2006 - 14:16
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
Forum o kadar karýþýk olmasa gerek. Her bölüm yazýyor. Eklemek isteginiz konuyla ilgili kategori mutlaka vardýr. Yoksa yada kararsýz kalmýþ iseniz diðer konular bölümüne ekleyebilirsiniz.
Bu arada müdahale etmiþ gibi algýlamayýn ama yazýlarýnýzý yazarken çok büyükboyutlarý kullanmazsanýz memnun oluruz. Göze hiç hoþ görünmüyor.

selam ve dua ile...
Gönderen: 07.07.2006 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -

ZEVKLER VE RENKLER TARTISILMAZ BENCE COK GÜZEL GÖZÜKÜYOR

Gönderen: 07.07.2006 - 20:11
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
musab05 su an offline musab05  
251 Mesaj -
Selamün aleyküm

Neslahan kardeþim Karagül ablamýz çok güzel bir uyarýda bulunmuþ,bende ona katýlýyorum.
Zevkler ve renkler veya daha baþka özgürlükler diðer insanlarýn sýnýrlarýna dayanýncaya kadar tartýþýlmaz.38 bin küsür üye bu forumda böyle normal font büyüklüðü kullanýrken,çok daha büyük olmasý yakýþýk almýyor.

Acizane bu forumu kullanan biri olarak sözüm.
Gönderen: 07.07.2006 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   musab05 üyenin diger mesajlarini ara musab05 üyenin Profiline bak musab05 üyeye özel mesaj gönder musab05 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
oyle bi tartisilirki.....
541 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Neslahan

ZEVKLER VE RENKLER TARTISILMAZ BENCE COK GÜZEL GÖZÜKÜYOR

zevki ve rengi,dunyada tartisalim,

aman ha ahirete birakmayalim...ona gore....

selametle........

Gönderen: 07.07.2006 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   sofuoglu38 üyenin diger mesajlarini ara sofuoglu38 üyenin Profiline bak sofuoglu38 üyeye özel mesaj gönder sofuoglu38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
RE:
639 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KaRaGuL

Forum o kadar karýþýk olmasa gerek. Her bölüm yazýyor. Eklemek isteginiz konuyla ilgili kategori mutlaka vardýr. Yoksa yada kararsýz kalmýþ iseniz diðer konular bölümüne ekleyebilirsiniz.
Bu arada müdahale etmiþ gibi algýlamayýn ama yazýlarýnýzý yazarken çok büyükboyutlarý kullanmazsanýz memnun oluruz. Göze hiç hoþ görünmüyor.

selam ve dua ile...

bende karagül ablama katiliyorum

hic hos görünmüyor

ben müdahale etmek istemedim ama

baska rahatsiz olanlarda varmis

measselam

Gönderen: 07.07.2006 - 23:30
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

Ya tamam zevkler ve renkler tartýþýlmazda

Benim yakýn gözlügüm olmadýgý zaman büyük yazabilirsiniz kahkaha

Bide Hadi aramýzda renk körü varsa abla Kýrmýzýný yanýna Sarý'yýda eklerseniz bana uyar Renk uyumu olur hiç degilse göz kırpma

Bencede en kibarý 8-12 puntocuktur düsün
Kararsiz
selamün aleyküm

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son yakup023 tarafından, 08.07.2006 - 00:18 tarihinde.
Gönderen: 08.07.2006 - 00:15
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KÜBRA333 su an offline KÜBRA333  
8 Mesaj
s.a. herkezin gecisi hayýrlý olsunGüle Güle
Gönderen: 11.12.2007 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   KÜBRA333 üyenin diger mesajlarini ara KÜBRA333 üyenin Profiline bak KÜBRA333 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selma72 su an offline Selma72  
selamlar
56 Mesaj -
arkadaþlar sizleri tanýmam için ne gibi þeyler yapmalýyým bir türlü çözemedim
yönlendiriliyor fekat karýþtýrýyorum
Gönderen: 19.01.2008 - 19:15
Bu Mesaji Bildir   Selma72 üyenin diger mesajlarini ara Selma72 üyenin Profiline bak Selma72 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 834 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57973 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.