kaletra lopinavir ritonavir fluvoxamine ivermectin ivermectin detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » BOYKOT ! ! ! ! !

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BOYKOT ! ! ! ! !
53 Mesaj -
BOYKOT !!!!
Dünyada ki tüm müslüman alemine sesleniyoruz.

Neredesiniz!!!!

Insanlarin en üstünü Peygamber efendimize bu hakaretler yapilirken neredesiniz!!!

Tüm müslüman aleminde büyük yanki uyandirirken, hey benim vatanim milletim, din kardeslerim herseyim neredesiniz!!!

Bu kadarmi duyarsizlastik bu kadarmi küçüldük. Müslümanlik için savasan ümmetim ümmetim diyen peygamberimize saygimiz bukadar mi!!

Eyy medya en ufak bir olayi bile büyülten hakkimizi milletimizin refahi için ugrasan haksizliga karsi tarafsiz kalan milletin dili kulagi olan medyaa nerdesinnn!!!

Biz danimarkayi

biz norveçi

biz islam alemine hakeret eden herkezi
ve biz

bu olaya duyarsiz kalan tüm müslümanlari da protesto ediyoruz!!!
Gönderen: 07.02.2006 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   memnune üyenin diger mesajlarini ara memnune üyenin Profiline bak memnune üyeye özel mesaj gönder memnune üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
memnune su an offline memnune  
53 Mesaj -
Boykot yapýlmasý gerekn mallar;

Nescafe, Pepsi, Milka, Tamek, Dove, Danone, Pýnar, Vivident, First, Maret, Nokia, Elidor, Nivea, Ýpana, Rejoice, Fruko, Burgerking, Lipton, Cocacola, Nestle. Ayrýca Barkod numarasý 57 ile baþlayan mallar.

Hep beraber gösterelim tepkimizi.
Gönderen: 07.02.2006 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   memnune üyenin diger mesajlarini ara memnune üyenin Profiline bak memnune üyeye özel mesaj gönder memnune üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
BOYKOT SON HIZLA ILERLIYOR
374 Mesaj -
BU KONUDA DUN ARKADASIMDA MESAJ GONDERI INANIN MÜSLÜMANLAR BOYKOTA SESSIZ KALMIYOR VE SIZIN VERMIS OLDUGUNUZ BILGI ICINDE AYRICA TESEKKÜRLER
BORKOD NUMARASINI BILMIYODUM SAGOLUN
RABBIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HAKBIR tarafından, 07.02.2006 - 11:53 tarihinde.
Gönderen: 07.02.2006 - 11:53
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast beyhan29  
Konu icon    uyanalım!!!
Misafir
EY MÜSLÜMAN KARDEÞÝM

Densiz ve aþaðýlýk bir insanýn RESULULLAH aleyhinde çizdiði o iðrenç karikatürlere maalesef ki; yayýnlayan ülkelerin hükümetleri bu adice hareketi kýnamak ve engellemek yerine onlara sahip çýkmýþtýr. Bu ülkeler geçmiþten günümüze dünyayý ve Müslüman ülkeleri sömürdükleri ve iþgal ettikleri yetmiyormuþ gibi þimdi de her müslümanýn uðrunda canýný vereceði , paradan puldan,aydan güneþten daha aziz peygamberimizi aþaðýlamaya çalýþmýþlardýr.
Belki dini bütün birer Müslüman olmaya biliriz. Belki yaþantýmýz noktasýnda eksiklerimiz bulunabilir. Ama unutmayýnýz ki Hz. MUHAMMED bizim biricik peygamberimizdir. Nasýl ki; geçmiþte Ecdadýmýz Çanakkale’de ,Sakarya’da , Sarýkamýþ’ta kanýný ,canýný ALLAH için , RESULULLAH için , VATAN için vermiþtir , þimdi sýra bizler de.
Belki günümüzde savaþ yoktur. Barýþ vardýr. Fakat onun yerine bir ekonomik savaþ mevcuttur.
Ýþte sen Müslüman kardeþim; Ecdadýn her þeyini feda ettiði PEYGAMBERÝMÝZE saygýsýzlýk yapan bu ülkelerin aþaðýda sýralanan ürünlerini almayarak ekonomilerine ciddi bir kayýp verdirebiliriz.
Lütfen duyarlý olalým. Bu boykot hareketini küçümsemeyelim. Bu hareket dünya genelinde baþlatýlmýþ olup çýð gibi büyüyen ve dengeleri yerinden sarsacak bir harekettir. Bu hareket bu çirkinliði yapan ülkeleri cezalandýracak bir harekettir.
Lütfen duyarlý olalým. Hiç olmazsa bu ürünleri kullanmayarak ALLAH’ýn sevgilisine sevgimizi gösterelim.

ÝÞTE BOYKOT EDÝLEN ÜRÜNLER;

NESCAFE FIRST
PEPSÝ MARET
MÝLKA NOKÝA
TAMEK ELÝDOR
DOVE ÝPANA
DANONE REJOÝCE
PINAR FRUKO
VÝVÝDENT BURGERKÝNG
LÝPTON
Gönderen: 07.02.2006 - 12:50
Bu Mesaji Bildir   Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
RE: uyanalım!!!
919 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý beyhan29

EY MÜSLÜMAN KARDEÞÝM

Densiz ve aþaðýlýk bir insanýn RESULULLAH aleyhinde çizdiði o iðrenç karikatürlere maalesef ki; yayýnlayan ülkelerin hükümetleri bu adice hareketi kýnamak ve engellemek yerine onlara sahip çýkmýþtýr. Bu ülkeler geçmiþten günümüze dünyayý ve Müslüman ülkeleri sömürdükleri ve iþgal ettikleri yetmiyormuþ gibi þimdi de her müslümanýn uðrunda canýný vereceði , paradan puldan,aydan güneþten daha aziz peygamberimizi aþaðýlamaya çalýþmýþlardýr.
Belki dini bütün birer Müslüman olmaya biliriz. Belki yaþantýmýz noktasýnda eksiklerimiz bulunabilir. Ama unutmayýnýz ki Hz. MUHAMMED bizim biricik peygamberimizdir. Nasýl ki; geçmiþte Ecdadýmýz Çanakkale’de ,Sakarya’da , Sarýkamýþ’ta kanýný ,canýný ALLAH için , RESULULLAH için , VATAN için vermiþtir , þimdi sýra bizler de.
Belki günümüzde savaþ yoktur. Barýþ vardýr. Fakat onun yerine bir ekonomik savaþ mevcuttur.
Ýþte sen Müslüman kardeþim; Ecdadýn her þeyini feda ettiði PEYGAMBERÝMÝZE saygýsýzlýk yapan bu ülkelerin aþaðýda sýralanan ürünlerini almayarak ekonomilerine ciddi bir kayýp verdirebiliriz.
Lütfen duyarlý olalým. Bu boykot hareketini küçümsemeyelim. Bu hareket dünya genelinde baþlatýlmýþ olup çýð gibi büyüyen ve dengeleri yerinden sarsacak bir harekettir. Bu hareket bu çirkinliði yapan ülkeleri cezalandýracak bir harekettir.
Lütfen duyarlý olalým. Hiç olmazsa bu ürünleri kullanmayarak ALLAH’ýn sevgilisine sevgimizi gösterelim.

ÝÞTE BOYKOT EDÝLEN ÜRÜNLER;

NESCAFE FIRST
PEPSÝ MARET
MÝLKA NOKÝA
TAMEK ELÝDOR
DOVE ÝPANA
DANONE REJOÝCE
PINAR FRUKO
VÝVÝDENT BURGERKÝNG
LÝPTON

ve bu boykotun sonucu yaz sonuna kadar zararlarý 36 milyar euro benim boykotumdan ne cýkar deme!!!

sevgi saygý ve dua ile
Gönderen: 07.02.2006 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer furkan su an offline omer furkan  
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBÝMÝN selami inanan ve inancýnda sabýrlý direncli olan KARDESLERÝMÝN ÜZERÝNE OLSUN..

kardeslerim habervaktýnde okudugum bir haberi aynen sizlerle paylasmak istiyorum..
RABBÝMÝZden bir RAHMET olarak gonderilen canýmýzdan kýymetli peygamber efendimize yonelik kirli kampanyaya intenet in en buyuk ansiklopedisi de eklendi..
onlar zalimliklerinde inat ediyorlar.. biz ise sirf RABBÝMÝZÝN rizasi icin batýl olaný HAK olan ile degistirmek istiyoruz.. bu vesile ile direnecegiz ve boykota devam edecegiz.. sadece danýmarka ürünlerini deil yahudi ve ABD urunlerini de.. mumkun oldugunca digerlerini de..
selam ve dua ile RABBE emanet olun..

"Ýnternet'in en büyük ansiklopedisi Wikipedia Hz.Muhammed ile ilgili çýkan karikatürlerle ilgili bir bölüm açarak bu resimleri yayýnlamaya baþladý!
Wikipedia ansiklopedisinde internet ortamýnda oluþturulan ansiklopedi de yazýlan tüm bilgiler kayýtlý kullanýcýlar tarafýndan eðer yanlýþlýk varsa düzeltilebiliyor, üzerinde sanal ortamda tartýþýlarak düzeltme yapýlmasý istenebiliyor

HZ.MUHAMMED SÖZ KONUSU OLUNCA NE YAPTILAR?

Konusu Hz. Muhammede hakaret sözkonusu olup bir çok fotoðrafýnda bilgi amacýyla internette Wikipedia ansiklopedisine girmesiyle birlikte Wikipedia ansiklopedisi bu bölümü koruma altýna aldý!!!

KORUMA ALTINA ALINDI NE DEMEK OLUYOR?

Koruma altýna almak demek hiç kimse bu resimlerin o bölümden kaldýrýlmasýný saðlayamaz demek oluyor. Yani o bölümü sabitlediler ve hakkýnda tartýþma açýlmasýna bile müsaade edilmiyor.Buna sebep olarak ta þu açýklamayý yapmýþlar:

// This page has been temporarily protected from editing to deal with vandalism. //

Yani ''barbarlarýn bu bölümü sabote etmelerini engellemek amacýyla deðiþimlere kapatýlmýþtýr''

KÖPEKLÝKTE DAHA DA ÝLERÝ GÝTTÝLER

Yayýnladýklarý alçak resimlerin telif haklarýnýn bulunduðunu da belirterek kullanmadan önce izin alýnmasý gerektiðini yazdýlar.

Konunun vahametine binaen bu sayfalarýn adresini vermiyoruz. Konu Wikipedia Ansiklopedisinde Jyllands-Posten Muhammad cartoons controversy konusu ile iþleniyor!"

Kaynak Wikipedia
Gönderen: 07.02.2006 - 15:21
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Insallah bu boykot samimi ve uzun vaadeli olur.
Günümüzde protestonun en etkili bicimir bence bu tür ticari boykotlar.

Fakat az önce STV gibi insanimiz tarafindan az cok itibar gören bi TV kanalimizin reklamlarinda "SÜT DIYARI" markali Peynirin reklamini görünce, ne bileyim cok üzüldüm. Bir baska adiyla "DAIRYLAND" olan bu markanin bi Danimarka ürünü oldugunu biliyorum.

Insallah muvaffak olunurda, müslümanlarin gücü kismende olsa anlasilir!
Gönderen: 08.02.2006 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
rica ederim
2687 Mesaj -
Fakat az önce STV gibi insanimiz tarafindan az cok itibar gören bi TV kanalimizin reklamlarinda "SÜT DIYARI" markali Peynirin reklamini görünce, ne bileyim cok üzüldüm. Bir baska adiyla "DAIRYLAND" olan bu markanin bi Danimarka ürünü oldugunu biliyorum.

kardesim dikkatli olun
bu millet sov mu izlesin neyi izlesin
haberi dogru izleyin lutfen
yanlis bilgi veriyorsunuz dikkatli olun---irtibat kurmaya calismayalim ricaen
Gönderen: 08.02.2006 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Arkadaþlar boykot listenizde olmamasý gereken firmalar var. Lütfen Kul Hakkýna girmekten sakýnýn!

Bu arada bende ravda olarak bir karikatür yarýþmasý düzenleyelim derim ama terbiyesizliðe terbiyesizlik le cevap verilmez.

Boykot'tan baþka tepki yollarý hakkýnda fikri olan varsa yazsýn lütfen!

Bu arada bazý .dk uzantýlý siteler tarafýmca "hack" edilmiþtir.

Fikri olan yazsýn lütfen...

Salemetle...
Gönderen: 08.02.2006 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
gaffa.dk yý da hackler misin Fosaloðlu kardeþim sevinçli
Gönderen: 08.02.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
EVET KUL HAKKI
2687 Mesaj -
AMAN DIKKAT BIR BUYUK FIRMA HER TARAFTA IS YAPAR
MESELA PINAR
DANIMARKADA FABRIKASI VAR DIYE
BOYKOT EDILMEMELI
ISIMLERE EN AZINDAN BU CERCEVEDEN BAKILMALI
MESELA ISLAMI DERGILERDE VAR O ULKEDE BOYKOT MU ETMELI
KARDESLERIM MUTFAK URUNLERINDE DIKKAT EDELIM KUL HAKKI
Gönderen: 09.02.2006 - 11:53
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Ölüm kardes. Sana sov izle diyen yok . sen ne izlersen izle, beni alakadar etmez.
Polemige girmesin diye kisaca acikliyayim. Ben bu tür reklam yayinlayan bütün Islami kimlikleriyle taninan TV kanallarini elestiriyorum. Mesela COCA COLA yi bildigimiz halde, bu kanallarin reklamlarinda bas köselerde yayinlaniyor. Bu bir örnek ..., ben bu kanallarin hepsini bundan ötürü kiniyorum.
Fakat bu , bu kanallarin yayinlari kötüdür, izlenmesin demek degildir, lütfen sapla samani karistirmayalim. Yani benim STV hakkinda bi sekilde bir yerle baglanti kurmak gibi bir niyetim yokdu. Siz böyle anlamissiniz maalesef.

Ha bu marka Danimarka ürünü degildir diyorsaniz, o zaman bi zahmet bunu arastiriverin derim. Cünki ben (ve bir cok insan )bunu Danimarka ürünü olarak biliyorum.

dua bizden, rahmet ALLAHtan...
selametle.
Gönderen: 09.02.2006 - 14:08
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
vatandas kardesim; "ölüm" kardesimizin bahsetmiþ olduðu konu sizin STV ile ilgili yorumunuzla alakasý yoktur.

Dilsuz kardeþim; gaffa.dk "kara liste"ye alýndý...
Gönderen: 09.02.2006 - 14:14
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Allah razi olsun ilgi ve alakanizdan dolayi..
BOYKOTT bu zamana kadar hep ise yaradi.. Kimseyi kirmadan inciltmeden, yagdan kil ceker gibi tabiri caizse ins-Allah basaracagiz...

biliyorum icinizde bana gülenler baska isim yokta onlarla mi ugrasayim diyecekler olacaktir ki kendim bile yazarken halime gülüyorum... Ama yazmak istiyorum... [

Bizler Boykott edilmeyen mallarin listesini yapsak???

nasil olur.. Inanin su son zamanlarda kafam iyice karisti...
O kadar coook var ki? Belki zor olacak ama Boykott edilmeyenlerin listesi daha pratik yani insan tereddüt etmeden aliyor..
hemen Türk mali kullanin diyenler olacak ama??
bu fikir acizane kendi fikrimdi... Yanlis düsünmüssem simdiden özür diliyorum..

....
Gönderen: 09.02.2006 - 16:30
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 876 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.66501 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.