lopinavir ritonavir colchicine hydroxychloroquine lopinavir ritonavir kamagra apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » neden bu TARİKAT ŞEHLERİ ÇOK ZENGİN

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
neden bu TARİKAT ŞEHLERİ ÇOK ZENGİN
3 Mesaj
TARÝKAT ÞEHLERÝ BU KADAR PARLARI LÜKS VÝLLALARI VE EVLERÝ HANGÝ PARAYLA ALIYORLAR... NASIL BU KADAR LÜX HAYAT YAÞIYORLAR BÝLEN VARSA BANA SÖYLESÝN
Gönderen: 02.02.2006 - 11:45
Bu Mesaji Bildir   ebu-süfyan üyenin diger mesajlarini ara ebu-süfyan üyenin Profiline bak ebu-süfyan üyeye özel mesaj gönder ebu-süfyan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugrulsuratli su an offline tugrulsuratli  
TARİKI MÜSTAKIYM
17 Mesaj -
selamun aleykum

güzel sorun için teþekkür ediyor, direkt olarak

sana bir menkýbe anlatmak istiyorum.

zamanýn büyük evliyelarýndan bir zaat.

müridanlarý tarafýndan içten içe fitne nitelikli bir kulis oluþturmuslar.

tabiiki allah dostu bunun farkýndadýr.

ve müridlerini bir gün toplar sohbete baþlar.

ve þöyle seslenir ey ihvani müslimin.
duydukki bizim hakkýmýzda birdakým dedikodular
konu olmuþ meclislerde konuþulur hale gelmis.

benim saraygibi bir malik hanem varmýþ.
kustügünden yataklarda uyuyormusum.gibi aslý olmayan suizzanlar.

evet kardeslerim benim bir malik hanem var kus tügü yataklarýmda var.
ancak bunlar rabbimin bana vermis oldugu hedefleri saglam bir sekilde vura bilmem icin dünya gerecleridir.

sizinde bildiginiz gibi malik hanemize padisahlar veziri azamlar ve beyler gelmektedir.

bu gördükleriniz bu misafirlerin hastalýklarý olan satafat ve ihtisam arzularýný doyurmaktadýr.
ancak bizim gercekteki malik hanemizi görmek dilerseniz.hay hay buyrun gidelim der.

malik hanenin bahçesine cýkar ve bahcede ancak bir köpek kulübesi kadar olan yeri isaret buyurur .
iste bizim dunya uzerinde gönlümüze sokyugumuz malik hane budur der.

ihvan. ve sultan uzgundur

ve söyle der evlatlarým egerki ben o sultan ve vezirleri ve beyleri bu gördügünüz yerde agýrlasam bizden kacarlar.

bende böyle uygun gördum busekil uyguluyorum der
mubarek allah dostu.

yani sana anlatmak istedigim sey ön yargý insaný felakete sürükler lütfen.

sen hep zengilere bakmýssýn sefalet icerisinde dünyasýný degistiren allah dostlarýna hic bakmamýssýn. kardesim.
arada çapulcu takýmlarý cýkar ama buna göre degerlendirme yapma hakkýn yoktur.

bak sana söyle söyleyeyim allah birlik olmamýzý emrediyor ve bircok nebisin ile bizleri sereflendirdi.ve en son put perestlerin icerisinden habibini yesertti.

allahý savunan bir nebi halk etti tek kisi baska kimse yok.
ne oldu birlik oldu ve bu günki manzara islam devletleri oldu.
iste allah dostlarýda birligin kuvvet olacagýný iclerine sindirdikleri icin insanlarý yanlarýnda toparladýlar.
bunun sonucu ortaya ister istemez bir güc dogar arkadasým.
allah bereketlendirir rýzýklarýný arttýrýr cunki allah rýzýklarýmýzý kýsar ve bollastýrýr.
burada muhim olan allah icin calýsmak calýsmak calýsmak týr sadece rýzai bari icin.
iste rabbim butun engelleri kaldýrýr ve ihsan eder.
sen varlýklarýna degil icraatlarýna göre degerlendir gir iclerine korkma gör ne yapýyorlar yasa ondan sonra bu gibi sorularý sor.

hakkýný helal et basýný agrýttým

rabbim sanada bana da hakikat'igöstersin insaallah
Gönderen: 02.02.2006 - 12:50
Bu Mesaji Bildir   tugrulsuratli üyenin diger mesajlarini ara tugrulsuratli üyenin Profiline bak tugrulsuratli üyeye özel mesaj gönder tugrulsuratli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AYKUT KARAGÖZ su an offline AYKUT KARAGÖZ  
ŞEYHLER
25 Mesaj -
KARDEÞ SENKONUÞTUÐUNUN FARKINDAMISIN ALLH TARAFINDAN BÝR TOKAT YERSÝN BÝ DAHAADA AYAÐA KALKAMASSIN ALLAH C.C DÝORKÝ BENÝM DOSTUMU ÜZENÝN GÖZLERÝNÝ ÇIKARIRIM DÝOR...
Gönderen: 04.02.2006 - 17:33
Bu Mesaji Bildir   AYKUT KARAGÖZ üyenin diger mesajlarini ara AYKUT KARAGÖZ üyenin Profiline bak AYKUT KARAGÖZ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AFFET_ALLAHIM su an offline AFFET_ALLAHIM  
50 Mesaj -
ne konuþtugunu bilmiyormusun sen kardesim
onlar ALLAH dostlarý rabbim dilediðine verir dilediðinden alýr...
rabbim seni hidayete eriþtirsin inþallah dogru yola iletsin........
Gönderen: 05.02.2006 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   AFFET_ALLAHIM üyenin diger mesajlarini ara AFFET_ALLAHIM üyenin Profiline bak AFFET_ALLAHIM üyeye özel mesaj gönder AFFET_ALLAHIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
kardeslerim kizmayin sorun
2687 Mesaj -
hangi tarikat seyhleri
yoksa art niyetli bir sorumu
Gönderen: 05.02.2006 - 18:54
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
50 Mesaj -
tabiki art niyetli bir soru kardes
yani acýk acýk fitne sokmaya calýsýyor ...
hakkýnýzý helal edin dostlar........
Gönderen: 05.02.2006 - 19:17
Bu Mesaji Bildir   AFFET_ALLAHIM üyenin diger mesajlarini ara AFFET_ALLAHIM üyenin Profiline bak AFFET_ALLAHIM üyeye özel mesaj gönder AFFET_ALLAHIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
Konu icon    kimmis bunlar...
541 Mesaj -
hangi tarikat seyhi,luks villalarda yasiyormus,kimin ne kadar parasi varmis,once onu acikla,tarikat seyhleri diyerek su-i zanda bulunma guzel kardesim....

luks villalarda yasayanlara,maddiyat ve cikar ugruna kufur icinde yasayanlarada tarikat seyhi denmiyecegini herkes bilir vesselam.....
Gönderen: 05.02.2006 - 20:26
Bu Mesaji Bildir   sofuoglu38 üyenin diger mesajlarini ara sofuoglu38 üyenin Profiline bak sofuoglu38 üyeye özel mesaj gönder sofuoglu38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
50 Mesaj -
Rabbim razý olsun sofuoðlu38 cooook güzel söyledin
Gönderen: 05.02.2006 - 21:28
tugrulsuratli su an offline tugrulsuratli  
cahil
17 Mesaj -
esselamun aleykum

arkadaþlar bi kere arkadaþýmýn ismine bakýnýz.

belliki bu konunun cahilidir.
sitemizin ne üzerine kurulmuþ olduðunu hatýrlatmama gerek yok sanýrým.

þimdi bu soru ikna edilmek isteyen bir cahil insanýn sorusu.
anlar yada anlamaz bu sizleri baðlayýcý deðildir.
ama sizler ikna etmek zorundasýnýzdýr.

kimse böyle bir soru ile bu sitede fitne çýkaramaz.
bizler zaten allah dostlarýnýn ne olduðunu bilen insanlarýz.

o yüzden içimiz müsterihtir.

uslüp önemlidir müslüman tevazu sahibi olmak zorundadýr.

þimdi soruyorum ???? dikkat

icraati kardeþliðe davet olan sitemizi sadece merakýndan ziyaret eden bir kiþi yada üye fark etmez .

zannetmeyinki aramýzda cahil yok böyle þeyleri konuþan insanlar çok sadece bu deðilki.

o yüzden her insaný sizin þuurunuzda zannetmeyiniz.

aydýnlatýnýz izah ediniz anlamýyorsa allaha havale ediniz.
biraz daha olgun davranmanýzý tavsiye ediyorum.
böyle olursa katýlýmcýlarýn aklýnda kalacak sýnýz.
ve mutlak zafer sizin olacaktýr.
biraz daha mülayim sakin
zorlaþtýrmayýn kolaylaþtýrýn buyuruyor allah rasulü.

iþte bu hadisi ýþýk olarak elimize alýp kararan kalplere hitap edersek.
nur olur filizlenir.

hakkýnýzý helal edin sizleri seviyorum yazýlarýnýzý takip ediyorum.
Gönderen: 11.02.2006 - 02:29
Bu Mesaji Bildir   tugrulsuratli üyenin diger mesajlarini ara tugrulsuratli üyenin Profiline bak tugrulsuratli üyeye özel mesaj gönder tugrulsuratli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
MaþAllah ancak 8.cevabýnýzda soru soran þahsýn nickinin "ebu_süfyan" olduðunu sezebilmiþsiniz.
Gönderen: 11.02.2006 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 853 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60588 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.