kamagra generique rhinocortgenerique luvox dexamethasone ivermectin oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » DOSTUMSUN unutma..

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
DOSTUMSUN unutma..
7 Mesaj
Üzerime yagan yagmur kursun olsa,
gökteki yildizlar kadar derdim olsa,
acilar dertler hep beni bulsa,
yinede DOSTUMSUN bunu UNUTMA..gül
Gönderen: 27.04.2005 - 13:19
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
Konu icon    masaalalh,Allah azimüssan daim eylesin Güzide Can!
1576 Mesaj -
Unutulurmu Canisi...
unutulurmu Bacisi...gül

O güzel gören gönlüne..gül
O tertemiz yüregine...gül
O genc yasindaki sevginegül
o yasinda o aklindaki imanina gül

Seni yaratana kurban olayim...gül

Vesselam
gül
Gönderen: 27.04.2005 - 13:49
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: masaalalh,Allah azimüssan daim eylesin Güzide Can!
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali SumeyraGibi

Unutulurmu Canisi...
unutulurmu Bacisi...gül

O güzel gören gönlüne..gül
O tertemiz yüregine...gül
O genc yasindaki sevginegül
o yasinda o aklindaki imanina gül

Seni yaratana kurban olayim...gül

Vesselam
gül

SeLaMuN-ALeYKüM SümeyraGibi ve GülenGül Kardeslerim,
ALLAHim hepimizden razi olsun..

SümeyraGibi Kardesim cokkkkkkkkkkkkkk TeSeKKüR ederim yazdiklarin icin, BENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOK MUTLU ettin. Bende Seni yaratana kurban olayimaşık aşık aşık aşık
Bidah cok tsk ederim, gercektende beni cooook mutlu ettin, cok saolun, ALLAHim ettiginiz tüm dualarinizi kabul etsin.

Selamlarimla Dualarimla Saygilarimla SEVGILERIMLEaşık
Hoscakalin Dostcakalin
Gönderen: 27.04.2005 - 15:47
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 628 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56452 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.