stromectol budesonide chloroquine stromectol stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » GuZGuLu » Sizin olsun

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Sizin olsun
269 Mesaj -
Tutmak gerek dusenin elinden

Kim olursa olsun ayirt etmeden

Silmek gerek gariplerin gozun yasin

Bir tebessum, bir selam

Sicak bir bakis belki de

Nice gosyaslarina mendil

Nice yaralara merhem

Nice acilara care!..

Paylasilamayan nedir ki su fani dunyada?

Kirilan bir kalbe bedel ne olabilir ki?!

Sevgiye muhtac nice yurekler sevgisiz solarken

Sevmeleri, yurekten dostluklari korunmak niye?

Anlayamiyorum bir turlu

Cozemiyorum bu kordugumu

Inanmak istemiyorum...

Inanmiyorum da,her sey cikar icin olsun

Ben ki ALLAH c.c. icin sevmelere talibim

Geriye kalan ne varsa...,

Alin sizin olsun.

Alin sizin olsun.:(

Gönderen: 03.03.2005 - 01:56
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedebrar su an offline muhammedebrar  
43 Mesaj -
Sen dünyayý anlatmýþsýn kardeþ
Ne de güzel anlatmýþsýn
Ýnsanlarýn paylaþamadýklarý aslýnda hiçbirþey
Ama herþey gibi görüyorlar
Hiçlerin herþey olduðu bir dünya
Yalan dünya
Dünya yalan
Yüz yýl yaþasan
Dünyalara sahip olsan
Ne ki elinde kalan
Bir avuç toprak
O bile sana ait deðil
Belki bir rüzgarla uçacak
Belki sellerle akacak
Senin olansa yanýndan hiç ayrýlmayacak
Ya yakacak seni
Ya da yüzüne bakacak
Kalbinde büyüttüðün o
Belki asi bir çocuk belki de hayýrlý bir evlat olacak
Allah'ým hayýrlýlarýný nasip et
Gönderen: 03.03.2005 - 10:37
Bu Mesaji Bildir   muhammedebrar üyenin diger mesajlarini ara muhammedebrar üyenin Profiline bak muhammedebrar üyeye özel mesaj gönder muhammedebrar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuZGuLu su an offline GuZGuLu  
269 Mesaj -
AMIN

Allah razi olsun kardesim. Cok guzel bir siirle yapmis oldugunuz yorum icin ayrica tesekkur ederim. sagolun.

Allaha emanet olun.
Gönderen: 05.03.2005 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 838 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57761 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.