generique stromectol lopinavir ritonavir hydroxychloroquine ivermektine kamagra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » Ögrendim Ben

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Ögrendim Ben
427 Mesaj -

ÖGRENDiM BEN

Hayat garip bir bilmece
Yasayarak ögrendim ben
Derdinde kederinde,
Sonu ayni cileninde
Ceke ceke ögrendim ben

Insanoglu türlü türlü
Hem iki yüzlüsü var hem yüzsüzü
Göre göre ögrendim ben
Manalisi anlam tasiyani,
Var sözünde en özlüsü
Duya duya ögrendim ben

Dost güzeldir bilirsen kiymetini
Ask güzeldir bulursan sevgiliyi
Seve seve ögrendim ben

Yas dökmeden aglamayi
Gece olmadan kararmayi
Hakki kalbimde bulmayi
Özleyerek ögrendim ben

Yasamadan hissetmeyi
Görmeden var bilmeyi
Ibret alip sükretmeyi
Yaza cize ögrendim ben

...29.02.2005...
HAK_YOLU
(Tugba)

Bu siiri asagidaki sarkiyi dinledikten sonra yazdim. Siirin ilhamida sözleride sarkidan alinti.

Günah

Dünya zalim bir degirmen
Geze geze ögrendim ben
Hayat okul dert ögretmen
Yaza cize ögrendim ben

Icimdeki bu gurbeti
Kursun gibi bu hasreti
Kallesligi ihaneti
Bil ki senden ögrendim ben

Günah bana günah
Günah sana günah
Günah bize günah
Günah günah

Bu dünyanin kopmus ipi
Belli degil sonu dibi
Acilari tesbih gibi
Ceke ceke ögrendim ben

Icimdeki bu gurbeti
Kursun gibi bu hasreti
Kallesligi ihaneti
Bil ki senden ögrendim ben

(Söz:? Yorumcu: Mahsun K.)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 16.03.2005 - 16:14 tarihinde.
Gönderen: 02.03.2005 - 20:13
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
198 Mesaj -
yüreðine saglýk can bacým,kimbilir hayat bize daha neler öðretecek..selam ve dua ile..

ozan þerafettin
Gönderen: 02.03.2005 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Ellerine saglik Bacim...
Bizimle palyastigin icin ALLAH razi olsun ...

...Dost güzeldir bilirsen kiymetini
Ask güzeldir bulursan sevgiliyi
Seve seve ögrendim ben...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 02.03.2005 - 20:18 tarihinde.
Gönderen: 02.03.2005 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 848 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61627 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.