lopinavir ritonavir stromectol generique rhinocortivermektine stromectol voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » Dost Ariyorum

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Dost Ariyorum
427 Mesaj -

DOST ARIYORUM

Beni ben gibi kabul eden
Bana karsi sevgisi hic tükenmeyen
Hislerimi yüzümden okuyabilen
Bir dost ariyorum

Muhtac oldugumda elimden tutan
Ucurumun kenarinda oldugumda beni kurtaran
Deli rüzgarlarda savrulan
Bir dost ariyorum

Lapa lapa düsen karin altinda
Dinmeden yagan yagmurlarda
Benimle yürüyecek o yollarda
Bir dost ariyorum

Benimle aglamaya yüregi olan
Karanlik gönlüme ýsýk sacan
Teselli olup sevgisiyle saran
Bir dost ariyorum

Allah askiyla yanip tutusan
Kalbi Rasulle dolup tasan
Benim gibi gönlü darda olan
Bir dost ariyorum

...01.03.2005...
HAK_YOLU
(Tugba)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 16.03.2005 - 16:14 tarihinde.
Gönderen: 02.03.2005 - 19:47
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
Konu icon   
544 Mesaj -
ellerinize ve yureginize saglik!
Bizimle paylastiginiz için Allah sizden razi olsun.
Slm ve dua ile.....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son kubra_1989 tarafından, 02.03.2005 - 19:51 tarihinde.
Gönderen: 02.03.2005 - 19:50
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Yüregine saglik Bacim yine cok güzel bir siir yazmissin...
ALLAH razi olsun...
Ellerin dert görmesin..hersey gönlünce ve hayirli olsun insALLAH...

...Dost dedigin demli cay gibi olmali ne sekeri eksik ne fazla ...bazen aci bazen tatli olmali ...ama icince insanda bir tat birakmali dost dedigin senin gibi olmali...

Selametle...gül

Gönderen: 02.03.2005 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali kubra_1989

ellerinize ve yureginize saglik!
Bizimle paylastiginiz için Allah sizden razi olsun.
Slm ve dua ile.....

Rabbim sizlerdende razi olsun güzel kardesim, sagolasin...
Gönderen: 02.03.2005 - 20:14
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Gönülbagi

ALLAH razi olsun...

...Dost dedigin demli cay gibi olmali ne sekeri eksik ne fazla ...bazen aci bazen tatli olmali ...ama icince insanda bir tat birakmali dost dedigin senin gibi olmali...

Selametle...gül

Sagol gülüm, Mevlam herseyi gönlümüze göre versin, cümlemizin elleri dert görmesin, cümlemizin yürekleri aci cekmesin insaALLAH..

Dostu ne güzel tarif ettin, sagol bacim senin gibi dostlar cogalsin Allah'in izniyle, senin gibi yürekler cogalsin insaALLAH...

Rabbim bizlerin dualarini kabul eylesin...

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 02.03.2005 - 20:17
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
RE: RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijinali HAK_YOLU

Alıntı
Orijinali Gönülbagi

ALLAH razi olsun...

Selametle...gül

Sagol gülüm, Mevlam herseyi gönlümüze göre versin, cümlemizin elleri dert görmesin, cümlemizin yürekleri aci cekmesin insaALLAH..

Dostu ne güzel tarif ettin, sagol bacim senin gibi dostlar cogalsin Allah'in izniyle, senin gibi yürekler cogalsin insaALLAH...

Rabbim bizlerin dualarini kabul eylesin...

Selam ve Dua ile...

AMIN Bacim...AMIN...

Kalbinde ALLAH sevgisi tasiyan...Muhammed Mustafa (s.a.v.)i Peygamber bilen...ve Onun izinde olan ...icinde ALLAH korkusu tasiyan dostlar lazim bize...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 02.03.2005 - 20:23 tarihinde.
Gönderen: 02.03.2005 - 20:23
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
198 Mesaj -
Ne insanlar gördüm, yüzüme övdü
Ne insanlar gördüm, arkama yerdi
Hep menfaat için, yalandan sevdi
Derdimi dökecek, dost bulamadým.

seninde yüreðine saðlýk can bacým...selam ve dua ile..bir dörtlükte ben ekledim hoþ görüne sýgýnarak...

ozan þerafettin
Almanya
Gönderen: 02.03.2005 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali SERAFETTINHANSU

Ne insanlar gördüm, yüzüme övdü
Ne insanlar gördüm, arkama yerdi
Hep menfaat için, yalandan sevdi
Derdimi dökecek, dost bulamadým.

seninde yüreðine saðlýk can bacým...selam ve dua ile..bir dörtlükte ben ekledim hoþ görüne sýgýnarak...

ozan þerafettin
Almanya

Sagolasin, Ellerine Yüregine saglik güzel abicim...

Mevlam razi olsun...

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 02.03.2005 - 20:43
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 784 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58086 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.