ivermektine kaletra kamagra generique plaquenil generique stromectol cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » Sevdim Seni Birtanem

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Sevdim Seni Birtanem
427 Mesaj -

SEVDiM SENi BiRTANEM

Gözlerinde ki pariltiya daldim
O tatli gülüsüne hayran kaldim
Seni ben yüregime sardim
Sevdim seni birtanem

Tek bir sözün yetti beni mutlu etmeye
Tek bir isim kazili su yüregimde
Hep sen tek sen varsin hayallerimde
Sevdim seni birtanem

Bir umut bildim seni ben
Bir parca buldum sende kendimden
Bir yürekte birlesti bu iki beden
Sevdim seni birtanem
...

HAK_YOLU
(Tugba)

aşık aşık aşık

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 16.03.2005 - 16:27 tarihinde.
Gönderen: 27.01.2005 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
RE: Sevdim Seni Birtanem
443 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Hak_Yolu50

Sevdim Seni Birtanem

Gözlerinde ki pariltiya daldim
O tatli gülüsüne hayran kaldim
Seni ben yüregime sardim
Sevdim seni birtanem

...

Hak Yolu
(Tugba)

aşık aşık aşık

O güzel Yüregine saglik benim güzel Bacim...
Yine güzel bir Siir dökülmüs o Sair kaleminden...Bizlerle paylastigin icin tesekürler...

Kendinize iyi bakiniz...
gül
Gönderen: 27.01.2005 - 19:17
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Can bacim o senin kendi güzel bakisin...

Rabbim razi olsun sendende...

Sevgilerimle Can bacim...Güle Güle
Gönderen: 27.01.2005 - 19:23
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
Konu icon    Cok güzel...
1113 Mesaj -
Canim Kardesim, Masallah, cok güzel bir Siir olmus, Tertemiz Kalbine yüregine saglik...

Birtanem aşık aşık aşık

Gönderen: 27.01.2005 - 20:53
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Sagolasin Nazligül ablam...

Tektanemaşık aşık aşık

göz kırpma Güle Güle
Gönderen: 27.01.2005 - 21:37
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -

Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim.

(Yilmaz Erdogan)

sevinçli
Gönderen: 27.01.2005 - 22:08
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
307 Mesaj -
Cok güzel olmus,o güzel yüregine saglik canim bacim...

Sevdik seni Birtanem göz kırpma

Selam ve dua ile gül
Gönderen: 27.01.2005 - 22:26
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Allah razi olsun yorumlariniz icin...

Güldeste ablacim senin nikin BirGulDeste degilmiydi??? nasil degistirdin???

Bende sizleri sevdim BiRTANELERiM göz kırpma

SelametleGüle Güle
Gönderen: 27.01.2005 - 22:37
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
307 Mesaj -
evet canim kardesim o benim sevinçli
profilimden degistirdim...

selam ve dua ile gül
Gönderen: 27.01.2005 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GuLdesTe

evet canim kardesim o benim sevinçli
profilimden degistirdim...

selam ve dua ile gül

Tamam ablacim
Bende önceden degismek istiyordum ama dikkatli bakmadim, yukarda nik degisemez yaziyor asagiyida dikkatle okumayinca göremedim sevinçli
Simdi bende degistim gördügün gibi göz kırpma

Hadi selametle ablacim..Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 27.01.2005 - 22:56 tarihinde.
Gönderen: 27.01.2005 - 22:47
rüya18 su an offline rüya18  
151 Mesaj -
MASALLAH BU KADAR OLUR:RABBIM YARDIMCIN VE RAZI OLSUN KARDESIM
Gönderen: 04.04.2006 - 11:32
Bu Mesaji Bildir   rüya18 üyenin diger mesajlarini ara rüya18 üyenin Profiline bak rüya18 üyeye özel mesaj gönder rüya18 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 877 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64333 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.