stromectol budesonide ivermektine generique plaquenil generique colchicine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » Hayallerde buldum seni...

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Konu icon    Hayallerde buldum seni...
427 Mesaj -

HAYALLERDE BULDUM SENi

Hayallerde buldum seni
Düslerimde yasattim
Hic uyanmak istemedim
Hep rüyalara daldim
Birgun gerceklesirmi diye
Sordum hep kendi kendime
Bulamasamda seni gercek hayatta
Olacaksin hep hayallerimde...

HAK_YOLU
(Tugba)

Mesaj 4 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 16.03.2005 - 16:29 tarihinde.
Gönderen: 19.01.2005 - 17:49
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
307 Mesaj -
cok güzel yazdin canim kardesim,o güzel yüregine saglik...

Allah Razı Olsun

hayal olmasaydi ümit olmazdi.temiz ve saf hayallerin temiz gelecegi vardir.illa ki istedigini elde etmek zorunda degilsin demi göz kırpma hayaller ne güne duruyor...

selametle gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son BirgulDeste tarafından, 19.01.2005 - 20:43 tarihinde.
Gönderen: 19.01.2005 - 20:43
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
hos bir siir olmus
ellerine yüregine saglik...

Düngece
hayalinden bir günes cizdim
odamin duvarlarina
ama
dogduramadim seni..!

Güle Güle
Gönderen: 20.01.2005 - 01:36
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
427 Mesaj -
Yorumlariniz icin cok tesekkür ederim..
Allah razi olsun...

Hayaller tatli gelir insana
Fazla kaptirirsan kendini
Uyanamazsin birdaha
Az olsun öz olsun
Fazla hayallere dalma
Ama kendinede
Hayalsiz bir dünya kurma...

Bi söz vardir: Rüyalari gerçeklestirmenin en kisa yolu, uyanmaktir. (S.M. Power)

Selametle..gül

Güle Güle
Gönderen: 20.01.2005 - 10:00
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
PeYGaMBeR_GüLLeRi50 su an offline PeYGaMBeR_GüLLeRi50  
Konu icon    selamün aleyküm canim arkadasim
5 Mesaj
rahman ve rahim olan Allahin adi ile, sagol Allah razi olsun cok güzel bir siir yüregine saglik..
Gönderen: 22.01.2005 - 22:48
Bu Mesaji Bildir   PeYGaMBeR_GüLLeRi50 üyenin diger mesajlarini ara PeYGaMBeR_GüLLeRi50 üyenin Profiline bak PeYGaMBeR_GüLLeRi50 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 864 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58812 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.