ivermektin generique stromectol generique colchicine hydroxychloroquine stromectol super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » Biz Arkadasiz.. Unutma..!

önceki konu   diğer konu
38 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Konu icon    Biz Arkadasiz.. Unutma..!
427 Mesaj -

BiZ ARKADASIZ, UNUTMA...

Bir derdin bir sýkýntýn olursa
Cekinme, gel paylas benimle
Seve seve dinlerim
Elimden gelirse, yardim dahi ederim
Mutlu olursan seninle sevinirim
Bu yürek daima acik sana
Arkadasiz biz unutma..

Icinden aglamak geliyorsa
Aradigin güvenli bir omuzsa
Muhtac oldugun uzanacak bir el ise
Bu sözlerimi hatirla
Arkadasiz biz unutma..

Yüregin daralip gözlerin doldugunda
Hissediyorsan kendini büyük bir boslukta
Önce seni yaradan ALLAH'A sigin
Sonra sözlerim gelsin aklina
Beni ara
Gelirim hemen elini tutmaya
Arkadasiz biz unutma..

HAK_YOLU
(Tugba)

Mesaj 4 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 28.02.2005 - 18:26 tarihinde.
Gönderen: 15.01.2005 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Yorumun icin tskler ablacim, Rabbim sendende razi olsun..
Ne düsündügünü bilemem ama...
...Biz hem abla kardes, hem hemseri, hemde ARKADASIZ UNUTMA..gül

Saygi ve sevgilerimle...göz kırpma Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Hak_Yolu50 tarafından, 16.01.2005 - 01:45 tarihinde.
Gönderen: 16.01.2005 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SHaDeeD su an offline SHaDeeD  
374 Mesaj -
yüreðinize saðlýk...

gerçekten çok güzel þiir...göz kırpma
aklýma ingilizce bi þiiri getirdi...

ýf one day u feel like crying
call me
i promise not to make u stop but i can cry with u
......
ýf one day
u call n there is no answer
come fast to see me
perhaps i need you..
Gönderen: 16.01.2005 - 09:20
Bu Mesaji Bildir   SHaDeeD üyenin diger mesajlarini ara SHaDeeD üyenin Profiline bak SHaDeeD üyeye özel mesaj gönder SHaDeeD üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Sagol bacim, Rabbim sendende razi olsun..
yazdigin ingilizce siirin az birsey degisik türkce versiyonuda var göz kırpma

Birgün aglarsan beni ara,
Seni güldüremem ama seninle aglarim
Birgün ölmek istersen yine beni ara,
Seni vazgeciremem ama seninle ölürüm..

SeLaMeTLe..gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Hak_Yolu50 tarafından, 17.01.2005 - 21:50 tarihinde.
Gönderen: 16.01.2005 - 12:35
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
Þiirin çok güzel.. Eline yüreðine saðlýk...Bu þiiri alýp baþka bir yere kopyaladým.. Hakkýný Helal et...Güle Güle
Gönderen: 16.01.2005 - 16:03
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali tevelli

Þiirin çok güzel.. Eline yüreðine saðlýk...Bu þiiri alýp baþka bir yere kopyaladým.. Hakkýný Helal et...Güle Güle

Helal olsun abicim, yorumun icinde Allah razi olsun..
Selametle..gül
Gönderen: 16.01.2005 - 16:13
°-MercandedE-° su an offline °-MercandedE-°  
417 Mesaj -
bu sitede ne kadar þair varmýþ böyle
Gönderen: 16.01.2005 - 16:24
Bu Mesaji Bildir   °-MercandedE-° üyenin diger mesajlarini ara °-MercandedE-° üyenin Profiline bak °-MercandedE-° üyeye özel mesaj gönder °-MercandedE-° üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Bu sitede þairden öte YÜREK GÝBÝ YÜREK çok..

Yüreði haykýranýn kalemi de durmaz ve kuvvetlidir..

Yüreði olan yazsýn..
Gönderen: 16.01.2005 - 16:29
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
417 Mesaj -
sende þiir yazýyormuydun???
Gönderen: 16.01.2005 - 17:01
Bu Mesaji Bildir   °-MercandedE-° üyenin diger mesajlarini ara °-MercandedE-° üyenin Profiline bak °-MercandedE-° üyeye özel mesaj gönder °-MercandedE-° üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
RE:
Admin

945 Mesaj -
Yüregine saglik Hak_Yolu bacim, cok güzel..

Alıntı
Orijinali °-Mercandede-°

sende þiir yazýyormuydun???

şaşkın

Rümeysa ablanin sahip oldugu yüregi nasil siir yazmaz..

bu linkte ki siirlerin hepsi onun..

RüMeYSa
Gönderen: 16.01.2005 - 17:19
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
417 Mesaj -
keþke þiir yazabildiði kadar insanlarý anlama kabiletinede sahip olsa idi..

ben nezan bir istesekte bulunsam muhakkak ters bir sözde bulunup geçiþtiriyor olayý...

yani iyi bir dille de deðil azarlar vaziyette oluyor.

halbuki tatlý dil yýlaný deðiðinden çýkarýn derler.sivri dil ise herkese batar...

keþke biraz daha anlayýþlý olabilseydi..

neyse alýþtýk artýk biz..pekte zoruma gitmiyor bu hali..
Gönderen: 16.01.2005 - 17:34
427 Mesaj -
Alıntı
Yüregine saglik Hak_Yolu bacim, cok güzel..

Sagol bacim...
selametle..
Gönderen: 16.01.2005 - 17:43
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
540 Mesaj -
Yuregine saglik ...gül aşık
Gönderen: 16.01.2005 - 17:54
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali °-Mercandede-°

keþke þiir yazabildiði kadar insanlarý anlama kabiletinede sahip olsa idi..

ben nezan bir istesekte bulunsam muhakkak ters bir sözde bulunup geçiþtiriyor olayý...

yani iyi bir dille de deðil azarlar vaziyette oluyor.

halbuki tatlý dil yýlaný deðiðinden çýkarýn derler.sivri dil ise herkese batar...

keþke biraz daha anlayýþlý olabilseydi..

neyse alýþtýk artýk biz..pekte zoruma gitmiyor bu hali..

Mercandede kardesim, simdi aranizda ne gecti bilemiyorum, ama bir sitenin admini moderatörü olmak kolay degildir tahmin edersen. Ve bu siteye kac insan geliyor, iyisi kötüsü, anlayislisi anlayissizi, ve bunlarla site sahipleri ilgileniyor,site ortaminin huzurlu kalmasi icin cabaliyorlar. ve site kac yildir kurulu bilmiyorum ama 2 yildan askin bir süre gibi tahmin ediyorum, cünkü ben 1,5yillik üyeyim ve buda az zaman degil bence. Kim bilir kac tadsiz olayla karsilasmislardir ve bu tür olaylarda biraz "soguk" olmalarina neden olmustur, bazi insanlar var tatli dilden degil sivri dilden anliyorlar. ama rumeysa ablam tanidigim kadariyla o kadar sivri bir dile sahip degil hatta hic degil yada ben rastlamadim, ama bazi nedenlerden dolayi buda gerekli diye düsünüyorum.
hem anlayissiz ise bir yürege sahip degildir, veya sahiptir ama farkinda degildir, ölye olsa idi o zaman siirde yazamazdi, bu siteyide yönetemezdi degilmi..?
Birde madem ki anlayissiz oldugunu düsünüyorsun hic özel mesaj atip sordunmu neden böyle diye, buraya genele böyle bir yazi yazmadan önce..?
Ama dedigim gibi aranizda tatsiz olay gectyise bilemem sahit olmadim cünkü, baska tatsiz olaylarada pek fazla sahit olmadigim icin fazla yorum yapmak istemiyorum..

Su üc günlük dünyada birbirimizi üzmeye, kalplerimizi kirmaya degmez, bunu herkeze söylüyorum ve sakin senide sucladigimi rumeysa ablayi kayirdigimi sanma tarafsizim cünkü sahitlik etmedim böyle bir olaya, sadece düsüncelerimi dile getirdim...
Kiracak sözüm oldu ise affola..

Allah hepinizden razi olsun..
Selametle gül
Gönderen: 16.01.2005 - 17:55
Gast ahmet gunay  
Misafir
Hak yolu kardeþim ne güzel þiir yazmýþsýn yüreðine saðlýk.
Deðer verip taktir edende var ,etmeyende.
Mühim olan duygularýn kaleme dökülmesidir,bu duygularki sevgiyi dostluðu çaðrýþtýrmalý,öfkeyi kini deðil.
Bu siteye katýlan çoðu kardeþimin edebi yaný mükemmel bazý kardeþlerimizde var günlük sitreslerini burda çýkarmaya çalýþýyorlar.
Bizler dostluk ve beraberlik yandaþýyýz .Yolumuz sevgide buluþur.
Kin kusanlarla iþimiz yoktur.
Sevgiyle kalýn.
Selam ve dua ile
Gönderen: 16.01.2005 - 18:04
Bu Mesaji Bildir   Yukari
427 Mesaj -
Yorumun icin Allah razi olsun ahmet gunay abicim..
Söylediklerine aynen katiliyorum..
Herseyin cözümü sevgidir, onuda yüregi olanlar ve yüreginin oldugunu bilenler tasir...

saygi ve sevgilerimle.. gül
Gönderen: 16.01.2005 - 18:06
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
yuregine saglik kardesim, gercekten cok guzel yazmissin..

herkes böyle bir yurek tasisaağlar

her arkadaslik, dostluk böyle olsaağlar
Gönderen: 16.01.2005 - 22:21
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
417 Mesaj -
bu sitede beni bir tek aþkþairi anlayabiliyor..

"ne kadar bilirsen bir karþýndakinin anladýðý kadar biliyorsundur"

genede saðolun
Gönderen: 17.01.2005 - 11:46
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali °-Mercandede-°

bu sitede beni bir tek aþkþairi anlayabiliyor..

"ne kadar bilirsen bir karþýndakinin anladýðý kadar biliyorsundur"

genede saðolun

Ya mercandede kardesim sorun nedir Allah askina, anlatmasini bilemezsen anlamayanda olur. Güzelce anlat bizde anlayalim olmazmi? öyle beni bi su anliyo, beni kimse anlamiyor deyip kesip atmakla olurmu?

Ne kadar bilirsen bil, analatabildiklerin, karsindakinin anladigi kadardir..

Madem ki biliyorsun, anlatmasinida bil, bizde anliyalim güzel kardesim..

Ben hala sorunu cözemedim, belki hangi mesajlardan, hangi yazilardan sonra böyle bir sorun ortaya cikti, o mesajlarin linkini yollada okuyalim anlayalim olmazmi?

Selametle cankardesim..
Gönderen: 17.01.2005 - 16:43
417 Mesaj -
yollayamam kardeþ.

þu an nerelerdedir bilemiyorum.

yöneticen iste o yollasýn
Gönderen: 17.01.2005 - 22:50
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
307 Mesaj -
Canim Tugbacim cok güzel olmus, o güzel yüregine saglik...ağlar

Yüce Rabbim herkese gercek manada dost bulmayi nasip etsin.bulupta degerini bilenlerden eylesin.

selametle gül
Gönderen: 18.01.2005 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Alıntı
°-Mercandede-°: "yöneticen iste o yollasýn"

düsün
ben mi yöneticem? neyi yöneticem?
Gönderen: 18.01.2005 - 15:19
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BirgulDeste

Canim Tugbacim cok güzel olmus, o güzel yüregine saglik...ağlar

Yüce Rabbim herkese gercek manada dost bulmayi nasip etsin.bulupta degerini bilenlerden eylesin.

selametle gül

Aminn,
Yorumun icin sagol birguldeste kardesim,
Selametle..gül
Gönderen: 18.01.2005 - 15:20
RE:
417 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Hak_Yolu50

Alıntı
°-Mercandede-°: "yöneticen iste o yollasýn"

düsün
ben mi yöneticem? neyi yöneticem?

yöneticiden iste yollasýn demek istedim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son °-Mercandede-° tarafından, 18.01.2005 - 15:23 tarihinde.
Gönderen: 18.01.2005 - 15:22
307 Mesaj -
Iki Insanin iyi gecinmesi hic kusursuz olmalariyla degil,
birbirlerinin kusurlarini hos görmeleriyle saglanir!
Gönderen: 18.01.2005 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
ok kardesim...

Selametle..
Gönderen: 18.01.2005 - 15:28
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BirgulDeste

Iki Insanin iyi gecinmesi hic kusursuz olmalariyla degil,
birbirlerinin kusurlarini hos görmeleriyle saglanir!

Allah Razı Olsun
Cok güzel söyledin birguldeste kardesim...

Bir hadis-i serif var, "Kim müslüman kardesinin ayibini aciga vurursa, ayni ayibi islemeden ölmezmis..."

Selametle..
Gönderen: 18.01.2005 - 15:30
307 Mesaj -
yada sen baskasinin ayibini ört ki Allah da senin ayibini örtsün pozitif
Gönderen: 18.01.2005 - 15:31
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BirgulDeste

yada sen baskasinin ayibini ört ki Allah da senin ayibini örtsün pozitif

göz kırpma
Saygilarimla..
Gönderen: 18.01.2005 - 19:41
mehmet-54 su an offline mehmet-54  
221 Mesaj -
Ne bu siddet bu celal!!!!!!
Anliyamadim, bu site ne hallere geldi,
uzun zamandir sitenizden uzaktim.
Beni iyi taniyin hem HAKIMIM hemde HAKEM
nasil kabul ederseniz öyle olsun.
Bana derdinizi yazarmisiniz......Güle Güle Güle Güle Güle Güle

ALLAHA EMANET OLUN BASKASINA DEGIL; kalin saglicakla.....Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 18.01.2005 - 19:59
Bu Mesaji Bildir   mehmet-54 üyenin diger mesajlarini ara mehmet-54 üyenin Profiline bak mehmet-54 üyeye özel mesaj gönder mehmet-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
RE:
1041 Mesaj -
Alıntı
Orijinali MEHMET-54

ALLAHA EMANET OLUN BASKASINA DEGIL;

Bana derdinizi yazarmisiniz......Güle Güle

Bu ne perhiz 54'lüm ?

(Tam ortalik sakinlesmisken geleyana getirmeyesin insaAllah kardeslerimizi sıkıntılı

Esselamu Aleyküm
Gönderen: 18.01.2005 - 20:19
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
S.a
941 Mesaj -
Selamun aleykum;
Tugba kardesim siirin beni cok duygulandirdi cunku benim canim arkadasim,dostum yok artik yanimda icindeki ALLAH sevgisi o kadar buyukduki herseyi birakip yatili kur-an kursuna gitti onun adina cok ama cok seviniyorum ama hasretine dayanamiyorum agla agla
ALLAH herkeze bizimki gibi arkadaslik nasip etsin yanimdayken ictigimiz yedigimiz birdi onuuuuu cook ozluyorummmmmmm agla
ALLAH senden razi olsun...gül
ALLAH'a emanet ol...gül
Selam ve dua ile...gül

Allah Razı Olsun
Gönderen: 20.02.2005 - 15:45
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
Konu icon   
544 Mesaj -
ellerine yuregine saglik siir tek kelime ile muhtesem olmus!
Allah Razı Olsun
Gönderen: 20.02.2005 - 18:27
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Yüregine saglik Hak_Yolu bacim...cok muhtesem bir siir olmus...Devamini dileriz insALLAH...aşık

Yüregin daralip gözlerin doldugunda
Hissediyorsan kendini büyük bir boslukta
Önce seni yaradan ALLAH'A sigin
Sonra sözlerim gelsin aklina
Beni ara
Gelirim hemen elini tutmaya
Arkadasiz biz unutma..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 20.02.2005 - 20:54 tarihinde.
Gönderen: 20.02.2005 - 20:51
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: S.a
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Esra_can

Selamun aleykum;
Tugba kardesim siirin beni cok duygulandirdi cunku benim canim arkadasim,dostum yok artik yanimda icindeki ALLAH sevgisi o kadar buyukduki herseyi birakip yatili kur-an kursuna gitti onun adina cok ama cok seviniyorum ama hasretine dayanamiyorum agla agla
ALLAH herkeze bizimki gibi arkadaslik nasip etsin yanimdayken ictigimiz yedigimiz birdi onuuuuu cook ozluyorummmmmmm agla
ALLAH senden razi olsun...gül
ALLAH'a emanet ol...gül
Selam ve dua ile...gül

Allah Razı Olsun

Esra Can bacim öncelikle yorumun icin tsk ederim.
Hasret acisi zordurağlar ama sükret ki bak hasretigini cektigin bir arkadasin var. Hem gittigi yer Allah'in evi. Siz ayri degilsiniz ki, gönülleriniz kesin birdir sizin bacim.
Rabbim aranizi bozmasin, bu aci yine tatli aci, Mevlam daha acisini yasatmasin insaALLAH..

selametle..
Gönderen: 22.02.2005 - 15:30
427 Mesaj -
Kübra ve Gönülbagi kardeslerim, sagolun..
Allah sizlerdende razi olsun..

Gönülbagi bacim uzun zamandir görüsemiyoruz, özledim :-( cok cok öpüyorum seni.

kendinize iyi bakin,
selametle..Güle Güle
Gönderen: 22.02.2005 - 15:32
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijinali HAK_YOLU

Kübra ve Gönülbagi kardeslerim, sagolun..
Allah sizlerdende razi olsun..

Gönülbagi bacim uzun zamandir görüsemiyoruz, özledim :-( cok cok öpüyorum seni.

kendinize iyi bakin,
selametle..Güle Güle

Amin...Cenabi ALLAH cümlemizden razi olsun insALLAH...

Hak_Yolu Bacim dedigin gibi uzun zamandan beri görüsemiyoruz,bende seni cok özledim dogrusu...
Ama sunu bilki benim güzel yürekli Bacim görüsmemis olsakta...seni unuttugumu sanma...Cünki sen benim kalbimdesin...aşık

Bende seni koskacaman öpüyorum ...göz kırpma

Selametle...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 23.02.2005 - 19:12 tarihinde.
Gönderen: 23.02.2005 - 19:11
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Gönülbagi

Amin...Cenabi ALLAH cümlemizden razi olsun insALLAH...

Hak_Yolu Bacim dedigin gibi uzun zamandan beri görüsemiyoruz,bende seni cok özledim dogrusu...
Ama sunu bilki benim güzel yürekli Bacim görüsmemis olsakta...seni unuttugumu sanma...Cünki sen benim kalbimdesin...aşık

Bende seni koskacaman öpüyorum ...göz kırpma

Selametle...

aşık Sende benim yüregimdesin can bacimaşık
Gönderen: 23.02.2005 - 23:12
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 849 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63983 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.