generique plaquenil kaletra colchicine generique rhinocortdexamethasone apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » Bu Kalp Seni Unuturmu?

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Bu Kalp Seni Unuturmu?
427 Mesaj -

BU KALP SENi UNUTURMU?

Yillar gecsede su misali
Alip götürsede bizden bir cok seyi
Essede aramizda ayrilik yeli
Bu kalp seni unuturmu..?

Bütün bir hayat sensiz gecsede
Baksada gözlerimiz baska gözlere
Hep senin özlemin olacak yüregimde
Bu kalp seni unuturmu..?

Aglar gözlerim bir gece yagan yagmurla
Aklima gelir sözlerin, dalarim uzaklara
Yoklugunu hissederim, yüregimde olsanda
Bu kalp seni unuturmu..?

Sen herkezden, herseyden farklisin
Acilarimi dindiren varligimsin
Inan yokluguna dayanamadigimsin
Bu kalp seni unuturmu..??

HAK_YOLU
(Tugba)

aşık aşık aşık

SeLaMeTLe..Güle Güle

Mesaj 7 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 16.03.2005 - 16:24 tarihinde.
Gönderen: 14.01.2005 - 17:00
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
PeYGaMBeR_GüLLeRi50 su an offline PeYGaMBeR_GüLLeRi50  
;))
5 Mesaj
rahman ve rahim olan Allahin adi ilegöz kırpma senin bu siirlerine hayranim ya cok güzell herzamanki gibi ellerine yüregine saglik Allaha emanet ol Allah razi olsun ...
Gönderen: 22.01.2005 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   PeYGaMBeR_GüLLeRi50 üyenin diger mesajlarini ara PeYGaMBeR_GüLLeRi50 üyenin Profiline bak PeYGaMBeR_GüLLeRi50 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Eðer yer ettiyse yüreðinde
Ýzi kaldýysa derince
O kalp asla unutmaz senelere geçsede üzerinden
Seven kalp sevdiðini asla unutmaz.
Gönderen: 22.01.2005 - 23:42
Bu Mesaji Bildir   Yukari
427 Mesaj -
Allah razi olsun PeygamberGülleri bacim yorumun icin...

Alıntı
Ýzi kaldýysa derince

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 23.01.2005 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETLiK su an offline CENNETLiK  
RE:ALLAH
65 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Hak_Yolu50

Alıntı
Ýzi kaldýysa derince

DOST ÝSTERSEN ALLAH YETER.YARAN ÝSTERSEN KUR'AN YETER.MAL ÝSTERSEN KANAAT YETER.DÜÞMAN ÝSTERSEN NEFÝS YETER.NASÝHAT ÝSTERSEN ÖLÜM YETER...

Selam ve Dua ile..

Gönderen: 23.01.2005 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   CENNETLiK üyenin diger mesajlarini ara CENNETLiK üyenin Profiline bak CENNETLiK üyeye özel mesaj gönder CENNETLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: ;YA RABB
65 Mesaj -
Alıntı
Orijinali PeYGaMBeR_GüLLeRi50

rahman ve rahim olan Allahin adi ilegöz kırpma senin bu siirlerine hayranim ya cok güzell herzamanki gibi ellerine yüregine saglik Allaha emanet ol Allah razi olsun ...

AHÝRETTE SENÝ KURTARACAK BÝR ESERÝN OLMADIÐI TAKDÝRDE FANÝ DÜNYADA BIRAKTIÐIN ESERLERE DE KIYMET VERME...
Gönderen: 23.01.2005 - 13:58
Bu Mesaji Bildir   CENNETLiK üyenin diger mesajlarini ara CENNETLiK üyenin Profiline bak CENNETLiK üyeye özel mesaj gönder CENNETLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Alıntı
AHÝRETTE SENÝ KURTARACAK BÝR ESERÝN OLMADIÐI TAKDÝRDE FANÝ DÜNYADA BIRAKTIÐIN ESERLERE DE KIYMET VERME...

Esselamu aleykum bayraktar abi,
Yazdigin söz cok güzel ve cok dogru bir söz,
ama bunu buraya yazmaya neden gerek duydun onu merak ediyorum..

Saygilarimla..
Gönderen: 23.01.2005 - 14:16
RE: nefsim
65 Mesaj -
BEN O SÖZÜ ÝLK ÖNCE KENDÝ NEFSÝME SÖYLEDÝM OKUYUP ÝSTÝFADE EDEN EDEBÝLÝR sevgili kýz kardeþim...
Gönderen: 23.01.2005 - 14:22
RE: şiir
65 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Hak_Yolu50

Alıntı
Ýzi kaldýysa derince

Selam ve Dua ile..

Mutlu olmayý biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.
Gönderen: 23.01.2005 - 14:30
RE:
65 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Hak_Yolu50

Alıntı

Esselamu aleykum bayraktar abi,
Yazdigin söz cok güzel ve cok dogru bir söz,
ama bunu buraya yazmaya neden gerek duydun onu merak ediyorum..

Saygilarimla..

Sularla birlikte aþýp çaðlarý güneþle birlikte yükseleyeceðiz öyle yalansýz öyle içtenki bitinceye kadar yürüyeceðiz ama hiçbir zaman bitmeyeceðiz.
Gönderen: 23.01.2005 - 14:33
RE: RE: nefsim
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BAYRAKTAR

BEN O SÖZÜ ÝLK ÖNCE KENDÝ NEFSÝME SÖYLEDÝM OKUYUP ÝSTÝFADE EDEN EDEBÝLÝR sevgili kýz kardeþim...

Allah razi olsun abicim, bende bir an yanlis birsey yazdimda onun icin yazdigini düsündüm...
Allah'a emanet ol abicim...
Selametle..gül
Gönderen: 23.01.2005 - 14:48
RE: RE: RE: teşekkür
65 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Hak_Yolu50

Alıntı
Orijinali BAYRAKTAR

Allah razi olsun abicim, bende bir an yanlis birsey yazdimda onun icin yazdigini düsündüm...
Allah'a emanet ol abicim...
Selametle..gül

ALLAH RAZI OLSUN ALLAH'MA EMANET OL BÝZÝ DE UNUTMA ÝNÞAALLAH HAYIRLI BAYRAMLAR...
Gönderen: 23.01.2005 - 15:11
YA RABB BİZLERİ AFFEYLE...
65 Mesaj -
Pirenin midesini tanzim eden, Manzume-i Þemsiyeyi de o tanzim etmiþtir... Sivrisineðin gözünü halkeden, Güneþ'i dahi o halketmiþtir... Zaman gösterdi ki: Cennet ucuz deðil, Cehennem dahi lüzumsuz deðil... Güzel gören, güzel düþünür. Güzel düþünen, hayatýndan lezzet alýr... Ýnsanlarý canlandýran emeldir; öldüren ye'stir... Herþeyi maddede arayanlarýn akýllarý gözlerindedir, göz ise maneviyatta kördür... Þöhret, insanýn malý olmayaný dahi insana maleder... Düþmanýn düþmaný, düþman kaldýkça dosttur; düþmanýn dostu, dost kaldýkça düþmandýr:
Gönderen: 23.01.2005 - 15:18
BİR GÜL
65 Mesaj -
Bir gül olsam...
...kiyarmiydin beni dalimdan koparmaya?
Bir gül olsam...
......koklarmiydin beni doyasiya?
Bir gül olsam...
.........sevgin ile sularmiydin beni hic kurumamasiya?
Bir gül olsam...
...........dikenlerimden korkup birakirmiydin beni yoksa?
Bir gül olsam...
.............ömrüm kisa olurdu bu dünyada
Bir gül olsam...
................elbett bir gün karlarda yagardi üzerime
Bir gül olsam...
...................mutlaka boynum bükülürdü ecel geldikce aklima
Bir gül olsam...
......................korkar olurdum Azrail’in yoklamalarindan
Bir gül olsam...
.........................dökülürdü yapraklarim tek tek, üzüntüden olsa gerek
Bir gül olsam...
...........................iste o zaman anlardiniz...ÖLÜME care olmadigini....
.............................. bir güzel gül olsanda bu dünyada, korkma bulur seni Azrail nerde olsanda
Bir gül olsam...
..................................neye yarardiki, bende birgün solacagim....
.....ama ona....YARADANIMA, YÜCE RABBIME kavusacagim..
Gönderen: 23.01.2005 - 18:39
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Gönlüne saglik Bacim....uzun zamandir ben yoktum...ama artik insALLAH sizlerin arasinda olacagim...

Gönül bir kez seni sevdi,
baskasini sevemez;
Senden baskisina YAR diyemez,
Desede seni sevdigi kadar sevemez,
Sevsede Gönülden sevemez;
Cünki GÖNÜL sahibi sensin baskasi giremez!!!
-------GÖNÜLBAGI-------2004---------------

ALLAH(C.C.) yar ve yardimsin olsun...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 24.01.2005 - 20:59 tarihinde.
Gönderen: 24.01.2005 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Gönülbagi

Gönlüne saglik Bacim....uzun zamandir ben yoktum...ama artik insALLAH sizlerin arasinda olacagim...

Gönül bir kez seni sevdi,
baskasini sevemez;
Senden baskisina YAR diyemez,
Desede seni sevdigi kadar sevemez,
Sevsede Gönülden sevemez;
Cünki GÖNÜL sahibi sensin baskasi giremez!!!
-------GÖNÜLBAGI-------2004---------------

ALLAH(C.C.) yar ve yardimsin olsun...

Allah Razı Olsun yazan ellerine saglik bitanem...
Gönderen: 22.02.2005 - 15:50
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Saol Bitanem...
Seninde Gönlüne saglik...

Gönderen: 23.02.2005 - 18:52
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
siyah_gül su an offline siyah_gül  
GÜZEL
27 Mesaj -
GERCEKDEN COK GÜZEL BIR SIIR !!!göz kırpma
Gönderen: 01.05.2005 - 10:59
Bu Mesaji Bildir   siyah_gül üyenin diger mesajlarini ara siyah_gül üyenin Profiline bak siyah_gül üyeye özel mesaj gönder siyah_gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: GÜZEL
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali siyah_gül

GERCEKDEN COK GÜZEL BIR SIIR !!!göz kırpma

Tessekür ederim bacim..
Selametlegül
Gönderen: 01.05.2005 - 15:26
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 903 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62201 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.