stromectol generique colchicine stromectol budesonide generique luvox super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » GuZGuLu » Bana baba mi anlat!

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bana baba mi anlat!
269 Mesaj -
Annecim...Soylermisin bana, benim babam nerede?
Neden gelmiyor, bizi niye arayip sormuyor anne?
Bizi birakip gittigi yerde mutlumu dersin?
Yoksa...Yoksa bizi unuttumu?

Ozledim anne! Babami cok ozledim!
Sahi...Onu bizden kim aldi?
Kim ayirdi bizi?
Bunu yapan, bize nasil kiydi anne?

Cocugunun elinden tutan babalari goruyorum,
Sokakta, okulda, parkta...
Oysa benim ellerim bombos!
Agliyorum anne!
Gizliyorum gozyaslarimi herkesten,
Bukuyorum boynumu, dalip gidiyorum.

Hayalini bile kuramiyorum anne!
Korkuyorum biliyormusun?!
Babami, babacimi hayalimden de,
Koparip alirlar diye!
Korkuyorum anne!...

Konus annecim, ne olursun susma!
Anlat babacimi bana.
Ellerini, gozlerini,sesini,yuruyusunu,
Herseyini, herseyini anlat.
Yalvaririm anlat anne, bilmek istiyorum.
Ben, ben babacimi cok ozluyorum anne!
Cok ozluyorum!..

:(

Gönderen: 10.01.2005 - 23:07
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Babami, babacimi hayalimden de,
Koparip alirlar diye!
Korkuyorum anne!...

agla

Ellerine yuregine saglik abla...
diyecek soz yokağlar
Gönderen: 05.04.2006 - 18:41
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN
BABASIZLIK.........................................................BABA VAR ÝKEN BABASIZLIK.................
HÝÇ VARLIÐINI HÝSSEDEMEMEK....
SONRA ONA ÝHTÝYAÇ DUYMAK................
ONA BÝR ÞEY OLURSA DÝYE HEP KORKMAK...............
YÝNEDE BABA..............
AHHH,AHHHHHHH
Gönderen: 05.04.2006 - 18:46
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar
Gönderen: 05.04.2006 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
RE:
1942 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EBRARALEYNA

ALLAH RAZI OLSUN
BABASIZLIK.........................................................BABA VAR ÝKEN BABASIZLIK.................
HÝÇ VARLIÐINI HÝSSEDEMEMEK....
SONRA ONA ÝHTÝYAÇ DUYMAK................
ONA BÝR ÞEY OLURSA DÝYE HEP KORKMAK...............
YÝNEDE BABA..............
AHHH,AHHHHHHH

SANKÝ BENÝM BABAMI ANLATMIÞSIN KARDEÞ... agla agla agla
Gönderen: 05.04.2006 - 21:13
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: RE:
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

SANKÝ BENÝM BABAMI ANLATMIÞSIN KARDEÞ... agla agla agla

... agla ...
ALLAH Yar ve Yardimcin olsun Utaniyorum Abim gül
Üzülme..ağlar
Gönderen: 05.04.2006 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
BABASIZLIK.........................................................BABA VAR ÝKEN BABASIZLIK

aynisini yasiyorumağlar
Gönderen: 06.04.2006 - 00:51
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Ayy Arkadaslar Allah Yardimciniz olsun ya, cok üzüldümağlar agla

Rabbim Yardimciniz olur insAllah...

Rabbim kimseyi Babasiz birakmasin.. Annesizde...

Gönderen: 06.04.2006 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuZGuLu su an offline GuZGuLu  
269 Mesaj -
insan Haktan gelene (ölüm)amenna diyor sabredebiliyor fakat hayatta oldugu halde evlatlarini baba sevgisinden baba sefkatinden mahrum birakan nefsi pesine düsmüs nice vicdansizlar yokmu?

iste bu beni kahrediyor.
:(

Allah hepinizden razi olsun kardeslerim.
Allaha emanet olun.
Gönderen: 01.05.2006 - 01:38
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hiranur79 su an offline hiranur79  
B ABAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
164 Mesaj -
[quote]Orijýnalý GuZGuLu

insan Haktan gelene (ölüm)amenna diyor sabredebiliyor fakat hayatta oldugu halde evlatlarini baba sevgisinden baba sefkatinden mahrum birakan nefsi pesine düsmüs nice vicdansizlar yokmu?

iste bu beni kahrediyor.
NE GÜZEL YAZMIÞSIN BE CANIM KARDEÞÝM...
BABA...
BABA...
BU DÜNYADA TEK ÝSTEDÝÐÝM NE OLUR RABBÝM BABAMA HÝDAYET VER.
SON NEFESÝNDEN ÖNCE HAYIRLI MÜMÝN BÝR KUL OLSUN VE HAYATINDA BÝR KEZ ALNI SECDEYE DEYSÝN.
BABAM DÜNYANIN EN FEDAKAR BABASISIN SANA BABALIK YÖNÜNDEN HÝÇ BÝR ÞEY SÖYLEYEMEM.
BABAM SENÝN ÝÇÝN GÖZYAÞI DÖKÜYOM.MÜSLÜMANLIÐI YAÞAYAMADIÐIN ÝÇÝN BU ACIM.BABAM CAN BABAM CANIM BABAMMMMMMMMMM HALA HASTALANDIÐIMDA SEN ÖPÜNCE ÝYÝLEÞÝYOM.ÞU AN AÐLIYOM BABAM ÇÝLEKEÞ BABAM NE OLUR.BIRAK ÞU ... üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü
KARDEÞLERÝM NE OLUR B ABAMIN HÝDAYETÝ ÝÇÝN DUA EDÝN.
ALLAH RAZI OLSUN

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son hiranur79 tarafından, 01.05.2006 - 02:07 tarihinde.
Gönderen: 01.05.2006 - 01:59
Bu Mesaji Bildir   hiranur79 üyenin diger mesajlarini ara hiranur79 üyenin Profiline bak hiranur79 üyeye özel mesaj gönder hiranur79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 874 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59921 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.