stromectol stromectol kamagra ivermektine fluvoxamine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » KARAMANLI DOSTLARA

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    KARAMANLI DOSTLARA
41 Mesaj -
Rahman ve rahim olan yuce rabbimizin adiyla es selamun aleyküm sevgili abilerim,ablalarim ve gonul dostlarim hepinizi saygýyla selamlarim nasilsiniz umarim hepiniz iyisinizdir yüce mevlamdan iyiliginizi temenni ederim...sevinçli
Sevgili gonul arkadaslarim burada karamanli olan arkadaslarala daha iyi tanismak istiyorum eger icinizde karamanli olanlar varsa allah rýzasý icin buraya yazsýn ki tanismak kaynasmak nasip olsun...göz kırpma
Hepinizi saygýyla selamlarim hoþcakalin...
SELAM VE DUA ÝLE

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son tuana~islam tarafından, 19.12.2004 - 00:44 tarihinde.
Gönderen: 19.12.2004 - 00:43
Bu Mesaji Bildir   tuana~islam üyenin diger mesajlarini ara tuana~islam üyenin Profiline bak tuana~islam üyeye özel mesaj gönder tuana~islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Leyla~ su an offline ~Leyla~  
110 Mesaj -
Ve aleykum selam Tuanaislam kardesim,
Sende iyisindir insAllah...
Kucukken Turkiyeyi ben sadece Karaman ve Konya diye bilirdim halada Turkiyenin bu sehirler disinda baska bir yerini gordum desem yalan olur...insAllah ilerde.

Yalniz ben soyle bisey eklemek istiyorum kusuruma bakmassin insAllah. Boyle biraz ayrimcilik olmuyormu? Nereli oldugumuz pekte onemli degil, hepimiz Turkiyeliyiz, canim Turkiyem ya ozledim...
Kucukken Turkiyedeki tanidiklar sorarlardi hep Turkiyeyimi daha cok seviyorsun yoksa Hollandayimi diye. Cevap olarak bende hep Hollanda derdim, cunku Turkiyede cok sinek var, yerlerdede hep zeytin var, birde pireler hep yiyorlar derdim. Simdi on yil sonra ben Turkiyemin pirelerine bile kurban olurum yaaa sevinçli Koy/kasaba havasini insanlarini sehire tercih ederim... Bir baskadir benim gasabam.

Karamanlilar cok konusuyor herhalde yaa, nerelerden nerelere gelmisim. Ee konu canim Turkiyem ve Karamanim olunca...

Kendinize iyi bakin, Allaha emanet olun
Gönderen: 19.12.2004 - 03:16
Bu Mesaji Bildir   ~Leyla~ üyenin diger mesajlarini ara ~Leyla~ üyenin Profiline bak ~Leyla~ üyeye özel mesaj gönder ~Leyla~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tuana~islam su an offline tuana~islam  
s.a
41 Mesaj -
selamun aleykum leyla bacim iyi oldugunuza sevindim allahým daim eylesin insallah,bacim haklisin ama ben gonul dostlarimizi ayricalik amacla hic dusunmedim ben sadece karamanli olan arkadaslarimizi daha yakindan tanimak istemistim kusura bakmayin hatam icin...
Ewet karaman cok guzel bi yer gercekten insan memleketinden uzakta olunca daha iyi anliyor memleketinin degerini bende antalyada yasiyorum karamanda degilim zaten seneye turkiye de de olmayacagim sevinçli siz karamanin hangi koyundensiniz mumkunse soyler misiniz ama burada soylemek istemezseniz caniniz saolsun hadi bacim hoscakalGüle Güle selam ve dua ile...göz kırpma
Gönderen: 19.12.2004 - 23:45
Bu Mesaji Bildir   tuana~islam üyenin diger mesajlarini ara tuana~islam üyenin Profiline bak tuana~islam üyeye özel mesaj gönder tuana~islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karaoglan su an offline Karaoglan  
40 Mesaj -
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah Karaman'li hemserilerim.
Bende Karaman'liyim aynen sizin gibi Karamanda yasamiyorum, Holland'dayim suanda insallah en kisa zamanda Karaman'a ve vatanim Turkiye'ye gelirim cok özledim Karadag'i heralde anladiniz köyümü ben Kilbasan'liyim.

Simdi nasil oluyor diye sormayin "hem Karamanliyim hemde Kilbasanliyim diyorsun" demeyim tabiki daha önemlisi Türküm ve Türkiye'liyim, Ondan daha da önemlisi Allah'a sonsuz Hamd ve Sükürederim ki Elhamdulillah müslümanim

Mutluluklar ve Allah aski kalbinizden hic eksilmesin.
Sevgi ve selamlarla Allah'a emanet olun.
Gönderen: 20.12.2004 - 00:04
Bu Mesaji Bildir   Karaoglan üyenin diger mesajlarini ara Karaoglan üyenin Profiline bak Karaoglan üyeye özel mesaj gönder Karaoglan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ahmetx su an offline ahmetx  
esselamün aleyküm
5 Mesaj
ben ahmet karamanlýyým ticaretle uðraþýyom allah razý olsun kardeþim iyi bi konu açmýþýn biraz ayrým gibi oldu ama olsun hiç olmazsa karamandan kimler var tanýmýþ ve tanýþmýþ oluruz allahýn rahmeti ve bereketi üzerinize olsun kalýn saðlýcaklaGüle Güle
Gönderen: 20.12.2004 - 08:36
Bu Mesaji Bildir   ahmetx üyenin diger mesajlarini ara ahmetx üyenin Profiline bak ahmetx üyeye özel mesaj gönder ahmetx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
110 Mesaj -
Aleykum selam hemserilerim sevinçli
Tuana-islam kardesim, ne hatasi estagfrullah ben oyle demek istemedim... yanlis anladin...

Bende Hollandada dogdum buyudum,suanda okuyorum. Karamanin KazimKarabekir kasabasindanim (gasabaliyim dedinmi zaten ilk kazimkarabekir gelir akla ikinci adi gasaba kalmissevinçli Konyadan Karamana giderken kasabanin ortasindan gecersiniz, yani yol kasabayi ikiye ayirmis... belki gecmissinizdir.. Sen neresinden? Seneye niye turkiyeden olmayacaksin yoksa burayami geliyorsun dil uzat

Karaoglan Kilbasani duydum ama gormedim nerde oldugunuda bilmem, sanirim burda kaldigim yerde kilbasanlilar var sevinçli

Taskaleli varmi burda? Gecen yil gitmistik cok guzel bir yer yaa, insanlari falan cok sevimli guzel bir yer...bence kesin bir ugrayin sevinçli

Neyse kendinize iyi bakin, Allaha emanet olun
Gönderen: 20.12.2004 - 16:59
Bu Mesaji Bildir   ~Leyla~ üyenin diger mesajlarini ara ~Leyla~ üyenin Profiline bak ~Leyla~ üyeye özel mesaj gönder ~Leyla~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Aleyküm Selam
1118 Mesaj -
Biraz daha yazarsaniz akraba cikacaksiniz...

sevinçli
Gönderen: 20.12.2004 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
110 Mesaj -
kiiiiiiiiiiiiim benmi? cokmu yazmisim sevinçli
Gönderen: 20.12.2004 - 17:56
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
Yok estagfirullah... o anlamda yazmadim. Hani karamanin neresinden gibi yazilardan dolayi ...
Gönderen: 20.12.2004 - 18:18
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tartısmaya gerek yok canım.... :)
41 Mesaj -
esselamun aleykum ve rahmetullahi ve berakatu
Nasýlsýnýz sevgili gonul arkadaslarým yuce rahmandan iyi olmanýzý temenni ederim arkadaslar bu konuyu tartýsmaya gerek yok farketmez akraba cýksak ne olacak cunku biz muslumanlar zaten hep birlikte birer kardesiz oyle degil misevinçli
Leyla bacým taskaleye bende gittim gercekten harika bir yer,ayrýca bende karamanýn baskýsla koyundenim ayrica bacim yok seneye orada degilim ama allah nasip ederse FRANSA'dayým göz kırpma anlayacagýn bende gurbetci oluyorum sıkıntılı hoscakalýn gonul dostlarým...

Gönderen: 20.12.2004 - 23:47
110 Mesaj -
Yok tartismak degil tabiki sevinçli Ama zaten oyle ya hepimiz akrabayiz göz kırpma

Anaaaaa bacim fransada ne isin var...gelseydin ya buraya hollandaya sevinçli burasi daha guzeldi, hem daha cok turk var... Neyse saka biyana InsAllah fransada hersey gonlunce olur. Allah yardimcin olsun. Ordada karamanlilar cok merak etme sen sevinçli
Gönderen: 21.12.2004 - 00:42
merhaba
41 Mesaj -
ewet bacým orada karamanlýlar çok inþallah onlar beni yalnýz komazlar orada,hollandada guzel yer yalan soylemeyim ama gelmeyecegim demiyorum nasip olursa oralarýda gezmeyi gormeyi cok istiyorum insallah nasip olur...selametleGüle Güle
Gönderen: 21.12.2004 - 20:33
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 616 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57625 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.