kaletra colchicine kaletra generique stromectol stromectol imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » GuZGuLu » Benim Omrum

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Benim Omrum
269 Mesaj -
Mutluluk arayisinda gecti kocaman bir omur

Kah basi dumanli yuce daglari tirmandim

Kah, ucsuz bucaksiz engin ovalarda dolastim

''Kizilguller sehri'' denildi

''Oraya gidersen bulursun belki!''

Yalin ayak dustum dikenli yollara

Kocaman bir omur gecti mutluluk arayisinda

Nice darbeler aldi bu yurek

Nice zehirli hancerler saplandi

Nice maskeler dustu yuzlerden

Tam da, dost gorunup yuzume gulerken!

Zaman oldu derman kalmadi dizlerimde

Surundum...

Aldirmadim hic birisine, gulup gectim

Bitmedi umidim her seye ragmen

Insanlari hep sevdim ve sabrettim

Hic bir karsilik beklemeden

Bir an olsun sevdiklerime ihanet etmedim

En masum en temiz'inden di sevgim

Mutluluk arayisinda gecen omrumden

Elimde kalan kirik bir kalp,

Amansiz bir sizi, aglayan yuregimden.

Ve...Aci bir tablo

Harabeye donmus kocaman bir omurden!...

Gönderen: 16.11.2004 - 03:54
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AskSairi su an offline AskSairi  
Konu icon    Aynen öyle
1376 Mesaj -
gönlünüze saglik
Gönderen: 16.11.2004 - 12:47
Bu Mesaji Bildir   AskSairi üyenin diger mesajlarini ara AskSairi üyenin Profiline bak AskSairi üyeye özel mesaj gönder AskSairi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
198 Mesaj -
Allahin selami üzerine olsun,yüregine sagli,ama daha duur,ömür devam ettigi müddetce neler göreceksin daha duur,

Dolastim alemi seyran eyledim
Su engin gönlüme dost bulamadim
Nicesine canim kurban eyledim
Varipta oturacak post bulamadim

selam ve dua ile ozan serafettin

Güle Güle
Gönderen: 16.11.2004 - 18:33
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Es selamü aleyküm
311 Mesaj -
yüreginize saglik ablam..

hüznünüzü bir kenara atin diyecegim ama olmuyor biliyorum..

RABBIM yardimcimiz olsun..

ALLAH a emanet olun..

vesselam
Gönderen: 16.11.2004 - 23:32
Bu Mesaji Bildir   Sehadetgülü üyenin diger mesajlarini ara Sehadetgülü üyenin Profiline bak Sehadetgülü üyeye özel mesaj gönder Sehadetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuZGuLu su an offline GuZGuLu  
269 Mesaj -
ALLAH sizlerden razi olsun kardeslerim.

SERAFETTINHANSU Kardes. Oyle bir yazmissiniz ki...Bir an gelecegimden korktum desem abartmis olmam!...

ama daha duur,ömür devam ettigi müddetce neler göreceksin daha duur,

Onemli olan uc gunluk dunyada mutlu olmak degildir bilirim. Tek hedefimiz ve tek gayemiz ALLAH'in(cc) rizasidir. Yeterki O razi olsun,isterse tum dunya bizlere dusman olsun...Vizgelir.Güle Güle

RABBIM cumlemizin yardimcisi olsun insaALLAH.

ALLAHA emanet olun.
Gönderen: 17.11.2004 - 02:07
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLAYAN GÜL su an offline AGLAYAN GÜL  
4 Mesaj
aðzýna saðlýk kardeþim gerçekten güzel bir þiirdi allah kimseyi sevdiklerinden ayýrmasýn hepiniz allaha emanet olun benim içinde dualarýnýzý eksik etmeyin bu yazýyý okuyan kardeþlerim ölen komþumuza bir fatiha okurlarsa sevinirim gönlünüze saðlýk
Gönderen: 09.07.2006 - 19:48
Bu Mesaji Bildir   AGLAYAN GÜL üyenin diger mesajlarini ara AGLAYAN GÜL üyenin Profiline bak AGLAYAN GÜL üyeye özel mesaj gönder AGLAYAN GÜL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
gülAllah Razı Olsungül

Gönderen: 25.11.2006 - 17:19
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 964 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58290 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.