lopinavir ritonavir stromectol generique rhinocortivermektin generique stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » Yardim Eyle...

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Konu icon    Yardim Eyle...
427 Mesaj -
YARDIM EYLE

Yine yaslar gözümde allahim
Yine o sizi var yüregimde
Ben sana kul olamadim
Ama askin hep kalbimde

Görüyorum sana varan yolu
Ama engelliyor birsey beni
Gidemiyorum
Assamda o engeli
Yine seytana uyuyorum

Söyle bir bakinca kendime
Birde mezarda yatanlari görünce
Ürperiyorum, tüylerim diken diken oluyor
Biliyorum yerimi
Cehhenem atesi simdiden icimi yakiyor

Sana siginiyorum her zaman
Sükür ediyorum her an
Mümin olamasamda var kalbimde iman
Sen büyüksün, sen bilirsin er rahman

Yardim eyle bana ey allahim
Koru seytanin serrinden
Artik ona uymayayim
Kurtar beni nefsimin elinden
Ben sadece sana kul olayim
Yok olmasin bu iman kalbimden
Yardim eyle bana ey allahim
Yardim eyle, ben sadece SANA muhtacim...

HAK_YOLU
(Tugba)

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 26.02.2005 - 00:56 tarihinde.
Gönderen: 28.10.2004 - 22:23
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedebrar su an offline muhammedebrar  
43 Mesaj -
Bizlerde O'na muhtacýz deðilmi Allah'ým bizlerede acý rahmet nazarýnla bak.........
Saolasýn kardeþ
Selam ve dua ile
Gönderen: 28.10.2004 - 22:30
Bu Mesaji Bildir   muhammedebrar üyenin diger mesajlarini ara muhammedebrar üyenin Profiline bak muhammedebrar üyeye özel mesaj gönder muhammedebrar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
Gerçi günahýmýz çoktur ama Allah'ýn rahmeti de her þeyi aþkýndýr, herþeyi kuþatmýþtýr. Bir kulun bütün isyanýna raðmen bir gün nedamet gözyaþlarýyla ellerini açtý mý onun günahýnýn affetmemekten utandýðýný söylecek kadar kerimdir,rahimdir Yüce rabbim..

Allah bizleri bu yolda daim etsin... Þeytan ve Nefisten bizleri muhafaza eylesin...

Allah razý olsun kardeþ..Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son tevelli tarafından, 28.10.2004 - 22:47 tarihinde.
Gönderen: 28.10.2004 - 22:46
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
427 Mesaj -
Sagolun, Allah cümlemizden razi olsun, haklisin tevelli abi allahin rahmeti boldur.

Biz yolumuzu bulduysak, kalbimizde imani tasiyorsak yüce mevlam yar ve yardimcimiz olur insALLAH...

Selam Ve Dua ile...Güle Güle
Gönderen: 29.10.2004 - 15:07
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 840 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57735 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.