generique stromectol dexamethasone generique plaquenil generique rhinocortgenerique rhinocortcordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ozan Şerafettin Hansu » BABAMLA SOHBET

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
198 Mesaj -
tüm gönül dostlarima selam gönderiyorum gurbetten ALMANYADAN .Babamdan etkilenerek yazdigim bu siiri tüm insanliga ve dostluga önem veren dostlara armagan ediyorum.
Gönderen: 08.08.2004 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fatma23 su an offline Fatma23  
Konu icon    Allah razi olsun
1386 Mesaj -
RABBÝM her dem hak ile daim eylesin kaleminizi kardesim...

Babanizin agzina saglik, bu kadar güzel anlatmis...bizimde kulagimiza küpe olur Insallah

Evimizin göz bebeði
Hayatýmýzýn bir gereði
Ailemizin tek direði
Dermandýr bizim babalarýmýz

Bizi geleceðe hazýrlar
Doðruluðu bize aþýlar
Yýllarca çalýþýr çabalar
Çalýþkandýr bizim babalarýmýz

Not: Eger kabul ederseniz kücük bir Siir ekledim

Selam ve dua ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Fatma23 tarafından, 09.08.2004 - 20:24 tarihinde.
Gönderen: 09.08.2004 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   Fatma23 üyenin diger mesajlarini ara Fatma23 üyenin Profiline bak Fatma23 üyeye özel mesaj gönder Fatma23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
Kiymetle fatma yorum icin cok sagol ekledigin siir icinde ayrica tesekkür ederim Allaha emanet ol selam ve dua ile Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 23.09.2004 - 13:39
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
Fatma bacim ayrica eklemis oldugun siirinde tarafimca kabul görmüstür...Güle Güle
Gönderen: 29.10.2004 - 08:22
selametle su an offline selametle  
maalesef kardesim.....
259 Mesaj -
Ozanim serafettin söylersin kime
herkes bildiginden sasmiyor yine
Sazinlada calip söylesen bile
Dogru söze kulagimizi kapatir olduk

[I]Serafettin kardesim cok dogru bir siir ve anlatim yazmissin "Allah senden razi olsun"..
nerde o eski baba evlat sohbetleri?nerde o eski "ICTENLIK"biz memlekete gittikmi(kayseriye)dayimlari dinlerdik haftalarca;aksamlari anlatirlardida anlatirlardi...yasimiz 11-12 olmasina rahmen hic usanmadan dinlerdik,simdiki nesil hemen "SIKILIYOR"onlara heyecan gerek,genclik bu demek!!yapay heyecan...

[B]"Insanlar mutlu edeni yasayamadiklari zaman;
Dogru olani yasamak zorunda kalirlarmis!!"

kal selametletelaşlı

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son selametle tarafından, 29.10.2004 - 13:25 tarihinde.
Gönderen: 29.10.2004 - 13:21
Bu Mesaji Bildir   selametle üyenin diger mesajlarini ara selametle üyenin Profiline bak selametle üyeye özel mesaj gönder selametle üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
KIymetli selametle o icten yorumun beni cok duygulandirdi siiri yazarken yasamis oldugum duygulari tekrar yasadim Allah razi olsun kayseriden bahsediyorsun ben lise tahsilimi kayseri aydinlikevler lisesinde yaptim.Hurriyette evimizde var suan ama kimse oturmuyor,..selam ve dua ile Güle Güle
Gönderen: 29.10.2004 - 16:19
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Konu icon   
311 Mesaj -
yüreginize saglik, hep gercekler, hep ibretler.. hep güzellikler..

yüreginizdeki güzellikler hic yok olmasin..

ALLAH a emanet olunuz..

buarada siirleriniz cok icten ama birde okumaniz daha bir baska icten..

vesselam ozan agabeyim..
Gönderen: 20.11.2004 - 01:57
Bu Mesaji Bildir   Sehadetgülü üyenin diger mesajlarini ara Sehadetgülü üyenin Profiline bak Sehadetgülü üyeye özel mesaj gönder Sehadetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
haciyilmaz su an offline haciyilmaz  
13 Mesaj -
sevgili serafettin bu siteyle siirlerin daha bir senlenmis allah gönlüne güc versin bizler siirlerini hep bekliyoruz. selametle kalGüle Güle
Gönderen: 03.12.2004 - 23:24
Bu Mesaji Bildir   haciyilmaz üyenin diger mesajlarini ara haciyilmaz üyenin Profiline bak haciyilmaz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 726 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57200 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.