hydroxychloroquine budesonide ivermectin lopinavir ritonavir fluvoxamine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » PRATİK BİLGİLER » Mükemmel bir KEK icin!!!

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Mükemmel bir KEK icin!!!
1 Mesaj
Basarili bir kek ortaya cikarmak istiyorsaniz,kullanacaginiz bütün malzemelerin oda sicakliginda olmasina özen gösterin
Gönderen: 31.07.2004 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   adibelli üyenin diger mesajlarini ara adibelli üyenin Profiline bak adibelli üyeye özel mesaj gönder adibelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 31.07.2004 - 20:01
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Konu icon   
1071 Mesaj -
Oda sicakliginda bekletip sona keki yapacagiz oylemi? Yav bu sicakta beklerse pilic cikar icinden yumurtanin evin ici 26 derce olmus ev kulucka makinasi kadar sicakkahkaha kahkaha kahkaha gel sunlari buzdolabinda bekletelim kardesim.göz kırpma

Kizmak yok saka yaptik birazkahkaha kahkaha kahkaha bu sicakta oda isisi deyince aklima geldikahkaha kahkaha
Gönderen: 31.07.2004 - 21:45
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast gonca_nur  
Misafir
BENCE BU KEKÝ KIÞIN DENEMELÝyemek.
Gönderen: 31.07.2004 - 21:58
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Aglar_Gozum su an offline Aglar_Gozum  
18 Mesaj -
emirdag abi sanirim hazir keklerden olmali

malzemeler bir birine eklenip karistigi anda bu yazin sicakligina gore aninda kek hazir oluyor firina surmemize gerek kalmiyor

buzdolabinda bekletmeye ne gerek var kahkaha kahkaha

selametleGüle Güle
Gönderen: 31.07.2004 - 23:25
Bu Mesaji Bildir   Aglar_Gozum üyenin diger mesajlarini ara Aglar_Gozum üyenin Profiline bak Aglar_Gozum üyeye özel mesaj gönder Aglar_Gozum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1071 Mesaj -
yav su ravdada bir sene tam abilik yaptim simdi ablayim abla sona yine bir yil abi olurum ama bu yil ablayimkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 31.07.2004 - 23:30
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Hmm hatýrlýyorum da ilk defa kek yaptýðýmda kek kek olmaktan çýkmýþ ve herþeye benziyordu sevinçli

Ama kek'e hiçççç benzemiyordu sevinçli

Çökmüþ bir vaziyette lapa halinde gaip birþeydi kahkaha Aman ya Rabbi, annem bunu bitirene kadar yiyeceksin demiþti de fenalaþmýþtým kahkaha kahkaha kahkaha

Ayy aklýma ilk yaptýðým pilav geldi birde sevinçli
üffffffffffffffffffffffff

Ben o yüzden mutfaða girmeyim en iyisi sevinçli

Emirdað abla sancak sende ihihi
Gönderen: 31.07.2004 - 23:45
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Hmm hatýrlýyorum da ilk defa kek yaptýðýmda kek kek olmaktan çýkmýþ ve herþeye benziyordu sevinçli

Çökmüþ bir vaziyette lapa halinde gaip birþeydi kahkaha Aman ya Rabbi, annem bunu bitirene kadar yiyeceksin demiþti de fenalaþmýþtým kahkaha kahkaha kahkaha

Kiz Allah hayirini versin insallah.
beni nasil güldürdün kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Benim birsey yaptigim zaman, annem evde olmayinca yapiyodum, eyer yaptigim sey biseye benzemese direk cöpe, cöpün üstünüde birsey nen kapatiyodum ki annem görmesin diye kahkaha kahkaha

eninde sonunda yine ortaya cikiyodu ama, ben direk odama kaciyodum sevinçli

Ya su pilavini merak edim simdi, yazana onuda nasil yaptin? göz kırpma

Allaha Emanetsiniz Can dostlarim benim aşık aşık aşık aşık aşık aşık

Gönderen: 01.08.2004 - 15:46
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
RE:
379 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Ne!!!Rumeysa abla dahala yemek yapamadýðýný söyleme.Amanýn amanýn....kahkaha kahkaha

Konyalýlar hamarat olur yakahkaha kahkaha

Geçen gün arkadaþýn biri bir fasulye yapmýþ.Vallahi resmen çið.Katýr kutur yedik.

Bir de ögrenci evine gitmiþtik.Adam düdüklünün aðzýný açýk býrakmýþ.Nohut resmen limon gibiydi.kahkaha kahkaha kahkaha

Yani katletmiþ güzelim yemeði...kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 04.08.2004 - 11:06
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhammed fevzi kardesime
1113 Mesaj -
Muhammed fevzi kardesim, arkadasinizin yaptigi Fasulye yemegi, belki ilk defa yapdi, olabilir yagöz kırpma Cünkü Fasulye yemegini herkes yapamasmis mesela bende yapamiyommm kahkaha kahkaha kahkaha

Yaa Allah askina düdüklünün agzini nasil acikda unutmus düsün yani hic mi mutfaga girmemis, neyseee sizin nohut gitmis desene sevinçli
bidahikine daha dikatli olurlar sanirim sevinçli sevinçli

Güle Güle Güle Güle

Gönderen: 06.08.2004 - 21:28
1071 Mesaj -
ana burda tencere yine kaynamis.kahkaha kahkaha kahkaha Kizlar birde yaptiginiz yemekleri yazin kapida kalacaksiniz yaaakahkaha kahkaha Allah gostermesingöz kırpma
Gönderen: 07.08.2004 - 00:10
Konu icon   
1113 Mesaj -
Kiz Allah korusun gii Emirdag ablam kahkaha
Gönderen: 07.08.2004 - 14:37
2338 Mesaj -
Yok Muhammedfevzi kardeþim

Kolay kolay herþeyde iddiaya girmem ama yemek konusunda girerim sevinçli

Hodri meydan

hadi bakalým kim daha çið fasulye piþirecek bakýn kuru demiyom haaa sevinçli

Þaka maka yok iyi yemek yaparým o zaman küçüktüm yaaa anlayýn iþte kahkaha kahkaha
Gönderen: 07.08.2004 - 15:32
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Bir pratik bilgiden yola cikarak kaynatmissiniz masaALLAHkahkaha

Emirdag ABIkahkaha Emirdag ABIkahkaha ay ne güzel yakisiyor kiz emirdag inan hic duymamistim simdiye kadar ben sana hep abi derdimkahkaha kahkaha kahkaha

Yemek yapamiyoruz diye üzülmeyin kizlar herseyin haziri var göz kırpma söyle eskilerin zeytinyaglilarini veya kurularini pisirmek icinde annenize tel. acarsiniz olur biter ama misafir gelmeden bir gün önceden baslamaniz lazim yoksa nerde düsün Öyle diyor simdiki genclik parayi nerden bulacaksalar okadar bilmiyorumtelaşlı
Gönderen: 07.08.2004 - 16:37
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLBaHCeSi su an offline GuLBaHCeSi  
RE: Mükemmel bir KEK icin!!!
107 Mesaj -
Alıntı
Orijinali adibelli

Basarili bir kek ortaya cikarmak istiyorsaniz,kullanacaginiz bütün malzemelerin oda sicakliginda olmasina özen gösterin

demek malzemeleri oda sicakliginda bekletmek gerekiyor, ama benim simdiye kadar yaptigim tüm kek malzemeleri buzdolabindan cikmaydi ve harika olmuslardi yemek
bir sefer de oda sicakliginda bekleteyim bakalim nasil olacak.

vesselam
Gönderen: 07.08.2004 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   GuLBaHCeSi üyenin diger mesajlarini ara GuLBaHCeSi üyenin Profiline bak GuLBaHCeSi üyeye özel mesaj gönder GuLBaHCeSi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Yok Muhammedfevzi kardeþim

Kolay kolay herþeyde iddiaya girmem ama yemek konusunda girerim sevinçli

Hodri meydan

hadi bakalým kim daha çið fasulye piþirecek bakýn kuru demiyom haaa sevinçli

Þaka maka yok iyi yemek yaparým o zaman küçüktüm yaaa anlayýn iþte kahkaha kahkaha

Kiz Rümeysa Ablam, sincik gel yemek yarismasi yapak dicem ama, siz beni gecersiniz yaa sevinçli

Ben yemek yaptigim zaman kendim tadina bakmaya korkarim, tutum ki baskasina bakdirim kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 08.08.2004 - 17:29
2338 Mesaj -
Millet yemek zehirlenmesinden hastaneyi boylar kahkaha
Gönderen: 13.08.2004 - 03:00
Konu icon    RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Millet yemek zehirlenmesinden hastaneyi boylar kahkaha

Kiz Allah hayirni versin hic gülcegim yokdu kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 13.08.2004 - 19:59
Vasad su an offline Vasad  
136 Mesaj -
siteye girdim ve karnim ac.normal sartlarda oda sicakliginda yani 1 bar basinc,23.4 C sicakliginda bayat bir keke bile raziyim suan.mukemmel bir kek.......hayal bile edemiyorum.birde anladigim kadariyla yemek yapmasini bilende yok burda.kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Vasad tarafından, 24.03.2005 - 23:56 tarihinde.
Gönderen: 24.03.2005 - 23:52
Bu Mesaji Bildir   Vasad üyenin diger mesajlarini ara Vasad üyenin Profiline bak Vasad üyeye özel mesaj gönder Vasad üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 812 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62096 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.