kamagra colchicine kaletra lopinavir ritonavir fluvoxamine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » GONYA------

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
GONYA------
379 Mesaj -
EVETTTTT ETLÝEKMEK

GÜZEL GONYA FOTOLARI ÝÇÝN TIKLAYIN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son muhammedfevzi tarafından, 12.07.2004 - 10:32 tarihinde.
Gönderen: 12.07.2004 - 10:31
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetten_silaya42 su an offline gurbetten_silaya42  
S.a.
59 Mesaj -
Ah Konyam Ah...cok az kaldi, 7 Gün tam 7 Gün var...insallah Rabbim bana sana varmayi nasip eder...nede özlemisim agla agla agla

Konyaya Selamlar... Güle Güle
Gönderen: 03.08.2004 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   gurbetten_silaya42 üyenin diger mesajlarini ara gurbetten_silaya42 üyenin Profiline bak gurbetten_silaya42 üyeye özel mesaj gönder gurbetten_silaya42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fatma23 su an offline Fatma23  
1386 Mesaj -
Ben aciktim simdi, ne kadar lezzetli görünüyor yemek
Gönderen: 03.08.2004 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   Fatma23 üyenin diger mesajlarini ara Fatma23 üyenin Profiline bak Fatma23 üyeye özel mesaj gönder Fatma23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
slm
379 Mesaj -
Kardeþler buyrun gelin de size etliekmek yedirelim.

S.A
Gönderen: 03.08.2004 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fatma23 su an offline Fatma23  
RE: slm
1386 Mesaj -
Alıntı
Orijinali muhammedfevzi

Kardeþler buyrun gelin de size etliekmek yedirelim.

S.A

Allah (c.c) razi olsun, insallah hep beraber müsait bir günde size geliriz ...ucak bileti de lazim bu arada Türkiyeye gelmek icin düsün

Selam ve dua ile
Gönderen: 03.08.2004 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   Fatma23 üyenin diger mesajlarini ara Fatma23 üyenin Profiline bak Fatma23 üyeye özel mesaj gönder Fatma23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
slm
379 Mesaj -
Valla en az 50 defa dedik buyrun gelin diye.

Vallahi hiçbir zaman bir daha böyle israr bulamazsýnýz

sevinçli sevinçli
Gönderen: 04.08.2004 - 10:58
~DUA~ su an offline ~DUA~  
129 Mesaj -
EFENDIM ILK ÖNCE TÜRKIYE ICIN UCAGIMI AYARLARSANIZ SIZIN DAVETIYE YE DE ICABET EDEBILIRIM

Güle Güle

SELAMETLE
Gönderen: 04.08.2004 - 11:00
Bu Mesaji Bildir   ~DUA~ üyenin diger mesajlarini ara ~DUA~ üyenin Profiline bak ~DUA~ üyeye özel mesaj gönder ~DUA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
slm
379 Mesaj -
Aaaaa.Þimdi ayarlanýr da diðer kardeþler ne olacak?

Siz Türkiye topraklarýna girin,bütün masraflar bana ait.

Anlaþtýk mý?

Gönderen: 04.08.2004 - 11:14
~DUA~ su an offline ~DUA~  
129 Mesaj -
EFENDIM DOGRU DIYORSUNUZ; AMA BENIM ÖYLE YAZMAM DA UCAK PARAMI KARSILAYAMAM DI düsün
OLSUN BEN DE MANEVI OLARAK SIZIN DAVETIYEYE ICAB EDEYIM

kahkaha kahkaha Güle Güle
SELAMETLE

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~DUA~ tarafından, 04.08.2004 - 11:19 tarihinde.
Gönderen: 04.08.2004 - 11:17
Bu Mesaji Bildir   ~DUA~ üyenin diger mesajlarini ara ~DUA~ üyenin Profiline bak ~DUA~ üyeye özel mesaj gönder ~DUA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
slm
379 Mesaj -
Allah razý olsun latifliðiniz için...

Manevi olarak da Tabiki Mevlana Hazretlerinden istifade edebilirisiniz.Biz kimiz ki daha manevi köprü kuracak...:(
Gönderen: 04.08.2004 - 11:22
tuana~islam su an offline tuana~islam  
ooofff
41 Mesaj -
aman allahaim ne kadar da lezzetli görünüyor tadina bakmam da bir sakinca var mi?yemek
Gönderen: 12.08.2004 - 13:13
Bu Mesaji Bildir   tuana~islam üyenin diger mesajlarini ara tuana~islam üyenin Profiline bak tuana~islam üyeye özel mesaj gönder tuana~islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mülteci su an offline mülteci  
1 Mesaj
Ooo Gonyam1n etliekmegi.Muhammedfevzi hocam,sehirdisindaki arkadaslara yazik yaa,koyulurmu bu resim!sevinçli
Gönderen: 11.09.2005 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   mülteci üyenin diger mesajlarini ara mülteci üyenin Profiline bak mülteci üyeye özel mesaj gönder mülteci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetgulu su an offline gurbetgulu  
s.a
37 Mesaj -
bak simdi gordunuz mu canim cekti, ama ben bu sene cok yedim. resimleri gorunce canim konyamin hemen turkiyeye gelmek istiyom ama gidemem.. CANIM KONYAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMsevinçli
Gönderen: 12.09.2005 - 08:57
Bu Mesaji Bildir   gurbetgulu üyenin diger mesajlarini ara gurbetgulu üyenin Profiline bak gurbetgulu üyeye özel mesaj gönder gurbetgulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zafer571 su an offline zafer571  
RE: ooofff
232 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý tuana~islam

aman allahaim ne kadar da lezzetli görünüyor tadina bakmam da bir sakinca var mi?yemek

Gönderen: 24.02.2006 - 20:07
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cecenya_42 su an offline cecenya_42  
Konu icon    iste Gonyamdan bazı kesitler
85 Mesaj -
bakýn Gonyama bakýn yaa gelmeyenler üzülsün diye koyuyorumkahkaha
Gomyam icin týklayýnýz
Gönderen: 05.07.2006 - 22:22
Bu Mesaji Bildir   cecenya_42 üyenin diger mesajlarini ara cecenya_42 üyenin Profiline bak cecenya_42 üyeye özel mesaj gönder cecenya_42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
Allah razi olsun abi..

2 gun sonra gelecegim için uzulmuyorumgöz kırpma
Gönderen: 05.07.2006 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EFECEE su an offline EFECEE  
2 Mesaj
konyamýz bir tane
Gönderen: 17.11.2007 - 12:13
Bu Mesaji Bildir   EFECEE üyenin diger mesajlarini ara EFECEE üyenin Profiline bak EFECEE üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 721 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57621 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.