generique kaletra budesonide chloroquine stromectol generique plaquenil super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » Staj icin yardima ihtiyacim var!!   Cevap ekle

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Staj icin yardima ihtiyacim var!! Alıntı yaparak cevapla

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
Selamun Aleykum muhterem kardeslerim, abilerim,bacilarim....

Umarim bu konu dogru bolume girmistir... Benim bir sorum olacakti... Ben Hollanda'da yuksek okulda okuyorum... Psikoloji uzerine okuyorum... Ve yeni okul doneminde, yani 2004'un sonunda ve 2005'in baslarinda Turkiye'ye gidip orada staj gormek istiyorum... Bu alanla alakali olan kurumlari pek bilemiyorum.. Yani staj yerimi nasil bulmam gerektigini bilemiyorum.. Aklima tek gelen cocuk esirgeme kurumu oldu... Bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz... Ayrica ben kapaliyim... Yani ne turlu SIKINTILARI goz onunde bulundurmam gerekiyor, veya ne yapmam gerekiyor? Galiba devlet dairesi icerisinde bir staj bulamam, ama ozel bir sirket veya kurum gibi birsey olabilir sanirim...
Tavsiye edebilecekleriniz var mi...
Hangi sekilde aramam gerek?
Ben Hollanda'dan katilan arkadaslar icin yaptigim bolumun Hollanda'casini yazmak istiyorum.. Belki daha detayli bilgi alabilirim.. Yaptigim bolum Maatschappelijk Werk & Dienstverlening. Ben psikoloji dedim, ama psikoloji'nin bir alt kademesi diyebilirim....
Neyse bu kadar bilgi yeter sanirim.. Umarim bana bu konuda yardimci olabilirsiniz....
Simdiden gelecek olan mesajlar icin tesekkur ediyorum...
Allah'a emanet olun...

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu....
Ekleme Tarihi: 16.12.2003 - 00:16
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Cevap ekle Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 440 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.51681 saniyede açıldı