ivermektin stromectol kaletra dexamethasone generique kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SİYER-İ NEBİ » Allah rasulune yazmış olduğu mektubu

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Allah rasulune yazmış olduğu mektubu

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
Ben bir kuran kursu öğretmeniyim. Babasını iki yaşında iken kaybetmiş olan bir öğrencimin Allah rasulune yazmış olduğu mektubu sizlere gönderiyorum. Yayınlarsanız sevinirim. Selam ve dua ile.

Fri, 2 May 2003

Fatih Gönül

GÖNLÜMÜN SULTANINA
Bismillahirrahmanirrahim

Canım peygamberim,haddimiz olmayarak sana bunları yazmayı istedim. Ne olur kabul buyur. Önce Seni ne kadar sevdiğimi anlatmak istiyorum. Gerçi seni anlatmak kelimelere sığmaz ama içimdeki bu sevgiyi kelimelere dökebildiğim kadar dökmek istiyorum.

Gönlümün Sultanı! Seni o kadar çok seviyorum ki küçücük bir cümle belki bunu anlatmaya yeter. Seni tanımıyordum yaşamıyordum ve seni tanıyorum ve o gündür yaşıyorum canım Peygamberim. Sen varken ümitsizlik yok, isyan yok, hayasızlık yok, kötü olan hiçbir şey yok. Sen varsın güzellik var, sabır var, huzur var. Belki de senin istediğin şekilde seni yaşayamıyoruz ama Seni yaşamaya çalışıyoruz Ya Rasulallah. Sünnetlerini öğreniyoruz, Senden Allah sevgisini öğreniyoruz. Baktığımız her yerde seni görmeye çalışıyoruz ve en büyük Sevgiliye senden ulaşmayı istiyoruz. Bu sevgi içimizde öyle büyüyor ki, gördüğüm her insana, dağa, taşa, kuşa önüme kim gelirse Seni anlatmak, bizi ne kadar sevdiğini anlatmak istiyorum Ya Rasulallah.

Bıraktığın yerde değiliz. O kadar boş yaşıyoruz ki hep ziyandayız. Acaba bizi ümmetin olarak kabul edecek misin? Eğer Sen bizi kabul etmezsen Yüce Rabbim bizleri nasıl affedecek Ya Rasulallah? Bırakma bizi gönlümün Sultanı, bırakma bizi.

Sen alemlere rahmetsin Ya Rasulallah. Sen yüzyıllar ötesinde değilsin, Sen burdasın, yanımızdasın, hemen yanıbaşımızdasın. Seni hakkıyla bir sevebilsek Ya rasulallah, Seni tam olarak bir yaşayabilsek.

Ya Seni bilmeseydik, ya Seni tanımasaydık Ya Rasulallah. O zaman halimiz ne olurdu? Allahıma, Yüce Rabbime şükrediyorum her an, iyi ki senin ümmetin olarak doğduk, iyi ki Seni tanıyoruz, iyi ki Seni biliyoruz Ya Rasulallah. Sen olmasaydın Ya Rasulallah her geceki ağlamalar bitmeyecekti. İsyanlar bitmeyecekti babam olmadığı için ama Sende babasız doğup büyüdün Ya Rasulallah kendimi öyle avutuyorum. Seni çok seviyorum gönlümün Sultanı, bizleri ümmetin olarak kabul et.

Yüce Rabbim Sen bizleri affet.

Zatının hatrına affet.

Ne olur affet bizi.

Allahım Seni çok seviyorum...

Esma YENER 30.04.2003

Ekleme Tarihi: 11.12.2003 - 16:42
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
bulbulunalan su an offline bulbulunalan  

487 Mesaj -

En Son On: 25.02.2005 - 19:14
Allah razi olsun
Ekleme Tarihi: 11.12.2003 - 18:55
Bu mesajı bildir   bulbulunalan üyenin diğer mesajları bulbulunalan`in Profili bulbulunalan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 01:19
Rabbim o yuce sevgini Resulunun Sevgisini hepimizin gonlune koy, bizleri nurundan ayirma.

Ben o talebenin alnindan öperim. MASALLAH

RAbbim razi olsun

Vesselam

Ekleme Tarihi: 11.12.2003 - 19:00
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  

440 Mesaj -

En Son On: 01.07.2007 - 15:11
Cinsiyeti: Erkek 
ALLAH RAZI OLSUN..
Ekleme Tarihi: 11.12.2003 - 20:17
Bu mesajı bildir   YaSinYuSuf üyenin diğer mesajları YaSinYuSuf`in Profili YaSinYuSuf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
guleasik su an offline guleasik  
aminn

119 Mesaj -

En Son On: 06.08.2007 - 23:06
Allah razi olsun
Ekleme Tarihi: 12.12.2003 - 00:58
Bu mesajı bildir   guleasik üyenin diğer mesajları guleasik`in Profili guleasik Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YuSuFMiSaLi su an offline YuSuFMiSaLi  

28 Mesaj -

En Son On: 17.05.2007 - 21:08
Cinsiyeti: Erkek 
Allah razi olsun
Ekleme Tarihi: 12.12.2003 - 08:30
Bu mesajı bildir   YuSuFMiSaLi üyenin diğer mesajları YuSuFMiSaLi`in Profili YuSuFMiSaLi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRDa su an offline VeRDa  

730 Mesaj -

En Son On: 15.06.2010 - 16:47
Yuce rabbim cumlemizden razi olsun insallah..

Rabbime emanetsiniz..
Saygi, Selam ve Dua..

Ekleme Tarihi: 13.12.2003 - 20:26
Bu mesajı bildir   VeRDa üyenin diğer mesajları VeRDa`in Profili VeRDa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 2137 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 2.09433 saniyede açıldı