ivermektine generique rhinocortgenerique colchicine generique rhinocortkaletra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYRULUR.

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYRULUR.

43 Mesaj -

En Son On: 11.03.2012 - 15:37
Cinsiyeti: Erkek 
KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYRULUR.

Kamuoyuna Saygıyla Duyrulur.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vestel’ de N.O.R. Gıda Işınlama Reklamı’mı Kopyaladı!
ALAÇAM HABER MERKEZİ’NDEN HABERİMİ OKUYABİLİRSİNİZ!..
http://www.alacamhabermerkezi.blogcu.com/

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

COCA COLA’YI, GERÇEK RÜYA GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOMUN AYNISINI KOPYALADIĞI İÇİN 2006’DA MAHKEMEYE VERDİM. SAMSUN 3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ'NDE SÜREN DAVAYI KAYBETMİŞTİM. YARGITAY’A İTİRAZ ETTİK. SAMSUN 3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ'NİN VERDİĞİ KARARI,YARGITAY BOZDU.DAVA, ANKARA FİKRİ VE SINAİ HAKLAR HUKUK MAHKEMESİ’NE GÖNDERİLMİŞTİR. SAMSUN 3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ'NDE DEVAM EDEN DURUŞMA 05.04.2011 SALI GÜNÜ, SAAT 09.25’TE TEKRAR GÖRÜLECEKTİR.MAHKEMENİN SONUCU ÜYE OLDUĞUM FORUM SİTELERİNDEKİ OKUYUCULARIMIZA DUYRULACAKTIR.KONU İLE İLGİLİ BİLGİLERİME HABER SİTEMDEKİ BÖLÜM YA DA ARŞİVDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

SAYGIDEĞER OKUYUCU,

Şu anda Samsun’un Alaçam ilçesine bağlı Yeşilköy’de hayvan bakıcılığı yapıyorum.Üç tane evladım üniversitede okumaktadır.Öğretmenleri ve geçim sıkıntısı çeken vatandaşlarımızı bu duruma getirenler utansınlar.Orada internetim yoktur.12 senelik bir bilgisayarım ile kitaplarımın ve reklam senaryolarımın dizgisini yapıyorum.İHA daha önce bu konu ile ilgili olarak haberimi yapmıştı. ‘HALK ŞAİRİ, EĞİTİMCİ AMA HAYVAN BAKICILIĞI YAPIYOR.’GOOGLE’ye bu başlığı koyarsanız.haberimi okuyabilirsiniz.

Daha önce Vestel’e mail gönderdiğimi forum sitelerinde sizlere duyurmuştum. Vestel’den bana bir cevap geldi.Vestel avukatlarının incelemesi sonucu iki reklam senaryosunun hiç benzerliklerinin olmadığını söylediler.Ben de beni arayan kişiye, adalet önünde hakkımı sonuna kadar arayacağımı söyledim.Konuşmalarımızı kayıt altına aldıklarını söylediler.Vestel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’ya bu konuşmanın dinletilmesini ve tekrar bana dönülmesini istedim.Şu ana kadar bir cevap gelmedi. Benim muhatabım Ahmet Nazif Zorlu’dur.Kendisinden hem bu dünya da hem de ahiret aleminde kul hakkımı alacağım. Ben.insanlık görevimi yerine getirdim. Kendilerine bilgi verdim.Konuyla ilgili olarak aşağıda bazı bilgiler sunacağım. Samsun’da Hukuk Fakültesi açıldı.Avukatım Ali Türkmen yardımcı doçent olarak bu okula atandı.Cola’nın mahkemesine ben girdim.Samsun’daki bütün haber ajanslarına uğradım.Yeni bir avukat arıyorum.Bulduğum anda Vestel’i de mahkemeye vereceğim.Ulusal basının bu konudan haberi vardır.İki sefer konu hakkında kendilerine mail çektim.Onlar sadece horlayarak uyumaktadırlar.Bu konu haber sitelerinden önce forum sitelerinde yer almaktadır.Hakkımı sonuna kadar arayacağım.Fikrimi kopyalayanlar, adalet önünde mahkum olacaklardır.DHA-İHA-CHA-AA.Haberimi kamuoyuna duyurmaktadırlar.Onlara,haberlerini kullanan haber sitelerine,edebiyat ve forum sitelerine teşekkür eder,saygı ve sevgilerimi sunarım.

TIRNAK İÇİNE ALINAN BU SİTEMİZDE, KONU İLE İLGİLİ OLARAK YENİ BİLGİLER ELDE ETTİM.AŞAĞIDAKİ BAŞLIĞI GOOGLE’YE KOYARSANIZ,KONU HAKKINDA BİLGİ VARDIR.YAZIDAN ALDIĞIM BÖLÜMLERİ BÜYÜK HARFE ÇEVİRDİM.

‘WWW.REKLAMAZZİ.COM VESTEL'İN YENİ REKLAM FİLMİ ÇEKİLDİ
05.11.2010 12:15:48’

BİRBİRİNE ÇOK DA YAKIN OLMAYAN TEKNOLOJİ VE DUYGU KAVRAMLARINI BİR ARAYA GETİREN VESTEL’İN ROBOT KAHRAMANLI REKLAMLARI, İNSANLA ROBOTUN SICAK TEMASINI, DOSTLUĞUNU ORTAYA KOYUYOR.

YARATICILARI G.S. SAATCHİ EKİBİNDEN SERİNİN SON FİLMİNİ DİNLİYORUZ. BİR DE BÜTÜN HİKAYENİN NASIL, NEREDE BAŞLADIĞINI...SON FİLMİN HİKAYESİNE GEÇMEDEN ÖNCE ŞİMDİYE KADAR NELER OLUP BİTTİĞİNİ KISACA HATIRLAMAKTA FAYDA VAR. BU ARADA BU ARKADAŞLARA ROBOT DEYİP GEÇMEK DE PEK DOĞRU DEĞİL, ONLARIN BİR ADI VAR, ONLAR VESTRONLAR...

MARİFETİ DE HACMİ KADAR BÜYÜK OLAN VESTEL XXL’I TANIDIĞIMIZ YEDİNCİ FİLMDEYSE İŞTEN EVE ELİNDE POŞETLERLE DÖNEN BİR ANNENİN İKİ YARAMAZ OĞLUNUN ÇİKOLATA ARARKEN ŞUURSUZCA ETRAFA SAÇTIKLARI EŞYALARI YERE DÜŞMEDEN TOPLAYAN BUZDOLABIYLA TANIŞTIK. VESTEL ÜRÜNLERİ VE ÇOCUKLAR ARASINDAKİ BU TATLI MACERALAR BÜYÜKLERE YAKALANMADAN BİR YILI AŞKIN ZAMANDIR BÖYLE SÜRDÜ GİTTİ.

VESTEL VE SAATCHİ İŞBİRLİĞİ 1 OCAK 2009’DAN BERİ DEVAM EDİYOR.

İŞTE BÖLÜMLER ALDIĞIM YAZININ TAMAMINI BİLGİNİZE SUNUYORUM…

http://www.REKLAMAZZİ.COM VESTEL'İN YENİ REKLAM FİLMİ ÇEKİLDİ
05.11.2010 12:15:48
Duygusal robotlar ve yaramaz çocuklar

BİRBİRİNE ÇOK DA YAKIN OLMAYAN TEKNOLOJİ VE DUYGU KAVRAMLARINI BİRARAYA GETİREN VESTEL’İN ROBOT KAHRAMANLI REKLAMLARI, İNSANLA ROBOTUN SICAK TEMASINI, DOSTLUĞUNU ORTAYA KOYUYOR. YARATICILARI G.S. SAATCHİ EKİBİNDEN SERİNİN SON FİLMİNİ DİNLİYORUZ. BİR DE BÜTÜN HİKAYENİN NASIL, NEREDE BAŞLADIĞINI...SON FİLMİN HİKAYESİNE GEÇMEDEN ÖNCE ŞİMDİYE KADAR NELER OLUP BİTTİĞİNİ KISACA HATIRLAMAKTA FAYDA VAR. BU ARADA BU ARKADAŞLARA ROBOT DEYİP GEÇMEK DE PEK DOĞRU DEĞİL, ONLARIN BİR ADI VAR, ONLAR VESTRONLAR...

İLK FİLMDE KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUN GÖZLÜK CAMLARINI SİLEN BİR ROBOTLA KARŞILAŞTIK, ASILI OLDUĞU DUVARDAN ÇIKARAK BİR ROBOTA DÖNÜŞEN LCD, ŞEFKATİYLE AKILLARIMIZDA YER ETMEYİ BAŞARDI. Ancak Vestel’in insanüstü teknolojiye sahip ve bir makineden beklenmeyecek insani özellikler gösteren robotlu reklam filmlerinin ikincisini gördüğümüz zaman bunun tek filmlik bir hadise olmadığına kanaat getirdik.Bu filmde kahraman Ecowash, elindeki köpük yapma oyuncağıyla oynayan küçük bir kızın musluğu kapamasına yardım ediyor ve boşa su tüketimine karşı ne kadar duyarlı olduğunu bizlere gösteriyordu. Üçüncü filmde yoğun iş temposu nedeniyle çocuklarının uyku saatini kaçıran babalarına doğum günü notunu, buzdolabının MP3 kaydetme ve çalma özelliği sayesinde bırakan iki kardeşin ve babanın mutluluğuna tanık olduk.Sonra Vestel robotunu ilk defa evin dışında gördüğümüz Twinjet reklamıgeldi. Robotumuz küçük bir kıza, annesinden gizli gizli yardım ediyor, yıkanmış çamaşırları onun adına taşıyordu. Beşinci filmde Vestel ürünlerini ve çocukları rekabetin had safhada olduğu bir maç yaparken izledik. Altıncı filmde duygusallık üst noktadaydı. İnce tasarıma sahip LCD TV, fiziki inceliğini ruhuna da yansıtmış olacak ki, koltukta uyuyan baba-oğulun üstünü örtüyordu. MARİFETİ DE HACMİ KADAR BÜYÜK OLAN VESTEL XXL’I TANIDIĞIMIZ YEDİNCİ FİLMDEYSE İŞTEN EVE ELİNDE POŞETLERLE DÖNEN BİR ANNENİN İKİ YARAMAZ OĞLUNUN ÇİKOLATA ARARKEN ŞUURSUZCA ETRAFA SAÇTIKLARI EŞYALARI YERE DÜŞMEDEN TOPLAYAN BUZDOLABIYLA TANIŞTIK. VESTEL ÜRÜNLERİ VE ÇOCUKLAR ARASINDAKİ BU TATLI MACERALAR BÜYÜKLERE YAKALANMADAN BİR YILI AŞKIN ZAMANDIR BÖYLE SÜRDÜ GİTTİ.

Serinin sekizinci filmi televizyonlarda daha yeni dönmeye başladı. Vestronlar ve onların sıkı dostu çocuklar dışında yeni bir kahraman daha karşımıza çıkıyor, müzisyen Yalın da bu filmde rol alıyor. Konusu kısaca şöyle:
Büyüyünce Yalın’la evlenme hayalleri kuran Alara, sanatçıya arkadaşlarıyla -ki
bu arkadaşlar tabii ki Vestronlar- birlikte pişirdikleri kurabiyelerden ikram ediyor. Sonrasında da sanatçıyı arkadaşlarıyla tanıştırıyor.

SADECE ÇOCUKLAR GÖREBİLİR
VESTEL VE SAATCHİ İŞBİRLİĞİ 1 OCAK 2009’DAN BERİ DEVAM EDİYOR. Yaratıcı Grup Direktörü Kaan Ertüz’e bu maceranın nasıl başladığını soruyoruz. Öncelikle, robot - insan ilişkisine yer verme fikrini yeşerten brief’i merak ediyoruz: “Vestel’in yapılan araştırmaları şunu ortaya koymuştu; marka bilinirliği olmasına rağmen bilinen marka özü yoktu. Biz öncelikle dost teknoloji diye bir marka özü oluşturduk, ürünlerimizin insanlarla dost olduklarını göstermek istedik. Bu dostluğu da biraz farklı bir yoldan kuralım dedik, işin içinde biraz gizem, biraz hikaye olsun istedik. Sadece çocukların görebildiği, ürünlerin kendilerinin birer kahraman olduğu bu film serisi böyle doğdu.” Burası önemli ekip için, aslında filmlerde gördüklerimiz robot değil, hepsi de birer Vestel ürünü. Amaçlanan onlara ekstradan bir sihir katmak. Hikayenin özünde buvar. Son filmin olmasa da bir yılı aşkın süredir devam eden serinin geri dönüşlerini merak ediyoruz ve öğreniyoruz ki bir marka özünün kafalara kazınma süresi, oturması yaklaşık iki hatta üç yıl sürermiş. Bir önceki filmin, yani yaramaz iki kardeşin çılgınca çikolata arayışına girdiği ve buzdolabı Vestron’un onların arkalarını topladığı filmin skoru özellikle çok yüksek çıkmış, hem çok eğlenceli bulunduğundan hem de ürünün özelliğini çok iyi anlattığından...

Ertüz ekliyor: “Bizim ajansın bir özelliği vardır, filmlerimizin ortasında her zaman ürünün faydası olur. ‘Ya ben bu filmi seyrettim, çok da güzel buldum, ama ne anlatıyor hiç bilmiyorum’dan hep kaçınırız.”

OYUNCAKLARI YOLDA
Sokakta da Vestronlar’a ilgi büyükmüş, posterini isteyenler, Vestel kataloğunun başında yer alan kısa çizgi roman yüzünden dükkanlara gidip, “Kataloğunuzun yeni sayısı çıktı mı” diye soranlar var. Sıkıcı, fiyat ve model özelliklerinden ibaret kataloglar bile talep görür hale gelmiş Vestronlar sayesinde. Aslında oyuncakları da çıksa keşke, fena olmaz mı? “Bizden duymuş olmayın ama inşallah o da yolda” diyerek müjdeyi veriyor Ertüz; “Gerçek action-figure’ler gibi sekiz inç’lik olanlarını baz alarak yapacağız.”

Son filme geri dönelim, nasıl başladı senaryo aşaması, süreç? Reklam Yazarı Orhan Tanak, “Son filmde bu ankastre ürünlerin ne kadar şık olduğunu ve mutfakta ne kadar iyi durduğunu göstermemizi istediler” diye başlıyor anlatmaya: “Hepimiz yan komşumuz bir ablaya ya da abiye aşık olmuşuzdur, hele ki o yaşlarda bu da çok doğaldır. Bu durumu, toplumda sevilen ve sayılan bir isimle yaratmak, o kontrastı artırmak istedik. Bu fikir Yalın yerine tanınmayan bir kişiyle de işlerdi, aynı tadda olurdu ama biz ekmek kadayıfını yapmışken üzerine kaymağını da koyalım dedik.”

Kast seçimlerini nasıl yapıyorlar diye soruyoruz ve öğreniyoruz ki işin bu kısmını çok ciddiye alıyorlarmış. “Çünkü filmin aslında başrol oyuncuları robotlar gibi görünüyor ama çekim esnasında filmin başrol oyuncuları çocuklar” diyor Yaratıcı Grup Başkanı Kaan Ertüz; “Sette onların karşısında mavi ve yeşil taytlar giymiş, iki metrenin üstünde, garip adamlar var. Orada olmaktan zevk alacak, hayat dolu, biraz yaramaz, oyuncu çocuklarla çalışıyoruz.”

Peki ya robotlar, onları kim oynuyor? Bu taytlı, isimsiz kahramanlar kimler? Kaan Ertüz bu son filmde iki tane mavi taytlı, bir tane yeşil taytlı üç arkadaş olduğunu söylüyor: “Bir tanesi mesela Şafak, annesi dalga geçiyormuş ‘eşe dosta birşey söyleyemiyoruz, oğlumuz habire reklam çekiminde ama hiç filmi yok’ diye. Onun da öyle bir komedisi var, yani çocuk her sene altı filmde oynuyor ama hiç yok, görünmüyor.”

DEĞERLİ OKUYUCU,
Yukarıdaki yazıdan bazı bölümleri tekrar bilginize sunuyorum.
‘ARKADAŞLARA ROBOT DEYİP GEÇMEK DE PEK DOĞRU DEĞİL, ONLARIN BİR ADI VAR, ONLAR VESTRONLAR...’Robotların isimleri VESTRONLAR mış.
‘VESTEL VE SAATCHİ İŞBİRLİĞİ 1 OCAK 2009’DAN BERİ DEVAM EDİYOR.’
Kendilerinin söylemesine göre 1 OCAK 2009’DAN itibaren beraber çalıştıklarını söylemektedirler.VESTEL XXL Reklamında bir tezat vardır.Orada kendi anlatımlarıyla
VESTRONLAR dan birisi yoktur. ’ŞUURSUZCA ETRAFA SAÇTIKLARI EŞYALARI YERE DÜŞMEDEN TOPLAYAN BUZDOLABIYLA TANIŞTIK.’Burada sadece bir buzdolabı yoktur.Buzdolabından ayrı olarak bir VESTRON görev yapmaktadır.Anne içeri girmeden buzdolabının içine girerek kaybolmaktadır.Buzdolabının ismi VESTEL XXL’dir. VESTRONLAR,ajansın oynattığı reklam senaryolarında Vestel’in bütün ürünleri olmaktadır. ‘İLK FİLMDE KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUN GÖZLÜK CAMLARINI SİLEN BİR ROBOTLA KARŞILAŞTIK, ASILI OLDUĞU DUVARDAN ÇIKARAK BİR ROBOTA DÖNÜŞEN LCD, ŞEFKATİYLE AKILLARIMIZDA YER ETMEYİ BAŞARDI.’Görüldüğü gibi VESTRONLAR ürünlerden farklıdır.Aşağıda kullanılan eşya kelimesi yanlıştır.‘ÇİKOLATA ARARKEN ŞUURSUZCA ETRAFA SAÇTIKLARI EŞYALARI’ Savurdukları ya da etrafa saçtıkları eşyalar değildir.Gıda maddeleridir.Eşya ile gıda maddeleri farklı şeylerdir.

TEKRAR İKİ REKLAMIN ÖNEMLİYERLERİNİ BİLGİNİZE SUNUYORUM.
ONLARIN ANLATIMIYLA REKLAM SENARYOSU…
MARİFETİ DE HACMİ KADAR BÜYÜK OLAN VESTEL XXL’I TANIDIĞIMIZ YEDİNCİ FİLMDEYSE İŞTEN EVE ELİNDE POŞETLERLE DÖNEN BİR ANNENİN İKİ YARAMAZ OĞLUNUN ÇİKOLATA ARARKEN ŞUURSUZCA ETRAFA SAÇTIKLARI EŞYALARI YERE DÜŞMEDEN TOPLAYAN BUZDOLABIYLA TANIŞTIK. VESTEL ÜRÜNLERİ VE ÇOCUKLAR ARASINDAKİ BU TATLI MACERALAR BÜYÜKLERE YAKALANMADAN BİR YILI AŞKIN ZAMANDIR BÖYLE SÜRDÜ GİTTİ.
BENİM GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOMUN BİR BÖLÜMÜ…

…Büyük bir market aramaya başladım. Uzun uğraşlardan sonra karşıma İnternet'te büyük bir süper market çıktı. Reyonlarda ne yoktu ki, tavuk, peynir, zeytin, sucuk, pastırma... Canımın çektiği hangi yiyecekler varsa, farenin imlecini o yiyeceklerin üzerine teker teker getirerek bir bir tıkladım. Her tıkladığım yiyecek benim buzdolabına üstten dolmaya başladı. Buzdolabını süper marketten ağzına kadar doldurdum…
-Anne, benim reklam senaryomda olduğu gibi sanal marketten alşveriş yapmaktadır.
-Çocuklar benim gibi gıda maddesine ulaşmak istemektedirler.
-Çocukların savurduğu gıda maddeleri benim gibi boş bir buzdolabına dolmaktadır.

VESTEL,1 ARALIK 2000 DE YAZILI METİN HALİNDE NOTERE ONAYLATTIĞIM GERÇEK RÜYA GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOMUN EN ÖNEMLİ KISMINI 10 SENE SONRA DÜNYA VE TÜRKİYE’DEKİ TELEVİZYONLARIN REKLAM KUŞAKLARINDA OYNATMIŞTIR.VESTEL YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMETNAZİF ZORLU,KENDİSİNE GÜVENİYORSA, İSTEDİĞİ BİR TELEVİZYONDA KARŞIMA ÇIKSIN…

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
NOT:BU HABERİMİ GENİŞ OLARAK AŞAĞIDAKİ BAŞLIKLA OKUYABİLİRSİNİZ.TIKLAYINIZ. ‘YALAN DEĞİL GERÇEK.VESTEL’DE GIDA IŞINLAMA REKLAMI’MI KOPYALADI’

Alaçamlı=Köprübaşılı Halk Şairi Reklâm Yazarı Eğitimci Gazeteci Hasan Sancak Kimdir?

DÜNYADAKİ İLK GERÇEK RÜYA GIDA IŞINLAMA REKLAMI BANA AİTTİR!..

Dünya ve Türkiye’de en çok reklam senaryosu kopyalanan kişiyim.

Orta Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ili olan Samsun’umuzun güzel, şirin, turistik, yeşille mavinin kucaklaştığı, denizle kumun buluştuğu… Alaçam ilçesinden en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.

Adım soyadım Hasan Sancak’tır. Alaçamlı=Köprübaşılı Halk Şairi, Reklâm Yazarı, Eğitimci, Gazeteciyim.26 senedir basının içindeyim.55 yaşındayım. Nagehan isminde bir kızım, Alp Cihan ve Boğaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibiyim. Alaçam ilçesinde 01.01.1956 yılında doğdum. Dokuz kardeşiz. Aslen Trabzon'un Köprübaşı İlçesindenim. Bize burada Hacı Dedeoğlu Sülalesi (SANCAK) derler. (Hacı Seyit Dedeoğlu’ nun-(Merhum) en büyük oğlu Yakup Sancak’ın (Merhum) oğluyum. Annemin ismi Emine Sancak’tır. (Merhume)

Alaçam’da sırasıyla Fatih İlkokulu'nu, Alaçam Lisesi’nin orta ve lise kısmını tamamladım.06.11.1980'de Samsun Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümü'nü bitirdim. Aynı sene Ankara'da kurayı çekerek, 15.12. 1980 ’de Hatay ili Antakya Atatürk Ortaokulu’nda depo öğretmeni oldum.14. 01,1981’de ilişkimi kestim. 19.01.1981'de Antakya Şenköy Ortaokulu’na Stajyer Türkçe Öğretmeni olarak tayin edildim. 19.01.1982 de stajyerliğim kalktı.21.06.1981- 02.01.1982 yılları arasında müdür vekilliği üstlendim. Bu okulda 17.01.1983 tarihinde görevim sona erdi.15.12.1983 tarihinde Antakya Hassa Salmanuşağı Ortaokulu'na gönderildim. 15.01.1984'te Isparta 40'ıncı Piyade Alayı'nda, dört ay süreyle, askerlik görevimi er olarak gerçekleştirdim. 15.12.1985’te bu okuldan ayrıldım. Eş durumu dolayısıyla Samsun'un Alaçam İlçesi İmam Hatip Lisesi'ne tayinim çıktı. Burada 15.09.1999 yılına kadar vazife yaptıktan sonra aynı tarihte Alaçam Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda Türkçe Öğretmenliğine geçtim. Birinci dönem çalıştıktan sonra Kaymakamlık oluruyla ikinci dönem Fatih İlköğretim Okulu'na atandım. Millî Eğitim Bakanlığı'nın çıkarmış olduğu 'Norm Kadro' dolayısıyla 06.07.2000 yılında Alpaslan İlköğretim Okulu'na Türkçe Öğretmenliği görevine yollandım. 15 saat Alpaslan İlköğretim Okulu, 15 saat Karşıyaka İlköğretim Okulu'nda Türkçe dersine girdim.31.07.2001 tarihinde görevim sonlandı.2001 yılının ilk 6 ayında Karşıyaka İlköğretim Okulu ve Atatürk İlköğretim Okulu'nda Türkçe dersine girdim.31.07.2001’de Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda tekrar asil öğretmenliğe döndüm. Toplam 25 sene dört ay görev yaptım. 2005–2006 yılının Temmuz ayında emeklilik hakkını kazandım.

Ben;1 Aralık 2000 senesinde, 44 yaşında, gördüğü GERÇEK RÜYA GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOSUNU notere onaylatan ve bu tarihten sonra da rüyalarında reklâm senaryoları gören dünyadaki ilk ve tek kişiyim. O tarihten itibaren de düşümde reklâm senaryoları görerek, notere onaylattım. Reklâm senaryoları yazmayı sürdürdüm. 5 Aralıkla, 12 Aralık 2000 tarihleri arasında ulusal televizyon ve gazeteler beni dünya ve Türkiye’ye flaş haber olarak duyurdular. N.O.R. GIDA IŞINLAMA REKLAMI’MI COCA COLA 5,TOMBİ SOFİX ŞEKER 7,VESTEL XXL 10, SENE SONRA BAŞKA BİR KÂBUS REKLAMIMI BLENDAX 5,UFO 8,BAŞKA BİR KÂBUS REKLAMIMI MAVİ JEANS=ALİ TARAN 4-5,AY SONRA DÜNYA VE TÜRKİYE’DEKİ ULUSAL KANALLARIN REKLÂM KUŞAKLARINDA OYNATMIŞLARDIR.Coca Cola’yı, GERÇEK RÜYA GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOMUN aynısını kopyaladığı için 2006’da mahkemeye verdim.Samsun 3. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde süren davayı kaybetmiştim.Yargıtay’a itiraz ettik. Samsun 3. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin verdiği kararı,Yargıtay bozdu.Dava, Ankara Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne gönderilmiştir. Samsun 3. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde devam eden duruşma 22.02.2011 Salı günü, saat 10.00’da tekrar görülecektir.

Şimdiye kadar şiir kitaplarım, NOTER ONAYLI RÜYA REKLÂM SENARYOLARIM, Notere onaylattığım "Televizyonlar İçin 300 e yakın İlginç Yarışmalarım ile kamuoyunun gündemine geldim. Çıkan üç tane şiir kitabım vardır. Bu kitaplarla birlikte basıma hazır 50 tane şiir kitabım ve 5000 taneden fazla şiirim bulunmaktadır. 50 tanesi notere onaylatılan 1000 (Bin) taneden fazla reklâm senaryom vardır.GOOGLE’YE (HASAN SANCAK ALAÇAM-SAMSUN, RÜYALARIMI ÇALDILAR, BLOGCU HASAN SANCAK, NOTER ONAYLI RÜYA, MAHKEMELİK RÜYA, REKLAM YAZARI HASAN SANCAK’IN REKLAM SENARYOLARI DİYE YAZARSANIZ, BİNLERCE SAYFAMLA KARŞILAŞIRSINIZ.Şiir kitaplarıma desteklerinizi bekliyorum. Faturası kesilerek, kitaplarımın iç karton kapaklarında renkli olarak, şirket tanıtımlarınızı sergileyebilirsiniz.Belirli yıllarda Alaçam'da (T.R.T-A.A.-İ.H.A.-D.H.A -HÜRRİYET-GÜNEŞ-ORTADOĞU-FOTOSPOR-HALK-SANCAK-ALTINOVA Gazetesi' nin muhabirliğini ve temsilciliğini yaptım.

ÇIKAN ŞİİR KİTAPLARIM:

(O' DUR) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ATATÜRK ŞİİRLERİ (2000)
ONLAR ANALARIMIZ -ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ. (2003)
BENİM ANNEM MELEKTİ ('2005)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
Ekleme Tarihi: 28.02.2011 - 12:37
Bu mesajı bildir   HASAN SANCAK üyenin diğer mesajları HASAN SANCAK`in Profili HASAN SANCAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 566 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58224 saniyede açıldı