kaletra stromectol generique plaquenil stromectol ivermektin naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » YARDIM

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 9 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    YARDIM

64 Mesaj -

En Son On: 04.02.2013 - 00:06
Cinsiyeti: Bayan 
dostlarım bir sıkıntım var dualarınızı bekliyorum.oğlum yandı eli(ütüden) çok perişan oldu.eşimde hep bana yükleniyor.öldürcem gebertcem sürekli böyle.kafama kafama vurdu çocuğumun yanında.sizlerden dua istiyorum.ben beceriksiz aptalmışım neden dikkat etmemişim neden yapmışın neden etmişin...........................................ardı arkası kesilmeyen laflar takatım kalmadı.kayınvaldemin kayınpederimin yanında bile sus deme birşey söleme aptal ben sana sorcem kafanda parçalıcem bu ütüyü ..............
olurmu böle rabbim yardım et.Rabbim sen bilirsin...senden başka sığınacak kapım yok.
Ekleme Tarihi: 19.07.2010 - 14:14
Bu mesajı bildir   BETÜLSENA üyenin diğer mesajları BETÜLSENA`in Profili BETÜLSENA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
keskinmetal su an offline keskinmetal  

655 Mesaj -

En Son On: 10.10.2014 - 14:55
Cinsiyeti: ----- 
kardeşim inşaallah dualarım seninle
ama malesef allahtan geleni kuldan sanırız
hangi anne ciğer paresini o vaziyete görmek ister bunu bir eşinize sorun bakalım
ama anlayış tarzı işte sanki evlat yalnız onun allah bilir konuşurken bile benim cocuğuma nasıl bakmazsın
bile diyordur sanki o masum yavru yalnızca kendisinin evladı sizin hiç hakınız yok
sizin evladınız deyil

acaba bu olayı kendisi yapmış olsaydı siz ona aynı lafları diyebilecekmiydiniz

olaya biraz gerçekci yönünden bakmasını sağlaya bilirseniz belki biraz durum deyişir

yani sizinde bir anne olarak durumdan çok üzüntü duyduğunuzu insanın kendi evladını
böyle bir olaya mağruz bırakmayacağını ama olacak olursa göz görmezden kalır lafının ne kadar bildiğini bir sorun bakalım

yani olaya biraz susmak yerine olanların kendinizin elinde olmayan nedenlerden dolayı oluştuğunu

ve aynı olayın bir değişik farklı yönüyle kendisininde başına geleceğini anınsata bilirsiniz

ayrıca kendisinin bir yandığını ama sizin bin defa yandığınızı ona bildirmelisiniz
sonuçta o arkadaş babasıysa sizde annesisiniz
ama en önemli ayrıntının sizinde evladınız olduğu konusunda bir açıklama yaparsanız belki olaya

biraz farlı yaklaşabilr yani ne desemki

ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar derler
kardeşim bu sıkıntılı anınızda sizi daha fazla yormayayım

size sabırlar diliyorum
o masum yavruya acil şifalar eşinizede biraz anlayış ve tefekkür dilemek
allah c.c.den yuvanıza tekrar huzur ve mutluluk vermesini niyaz ediyorum

büyük geçmiş olsun
selam ve saygılar
Ekleme Tarihi: 19.07.2010 - 20:37
Bu mesajı bildir   keskinmetal üyenin diğer mesajları keskinmetal`in Profili keskinmetal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
armine10 su an offline armine10  

215 Mesaj -

En Son On: 06.01.2012 - 22:28
Allah size sabır versin, eşinizede booool merhamet,anlayış,saygı kısaca peygamberimizin kadınlara yaklaşımını benimsemeyi nasip etsin. AMİNgül
Ekleme Tarihi: 19.07.2010 - 22:20
Bu mesajı bildir   armine10 üyenin diğer mesajları armine10`in Profili armine10 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 02:39
ufak kardesimize Allah sifa versin

dualarimda olacak insAllah

yanik cokmu

keskinmetal abimizin yazisina aynen katiliyorum

hangi anne isterki öyle olsun sonucta kazayla olmus esinizin abartmasina ne gerek var

kayinvalidenizle konussaniz esinizle konussa yararimi olurmuki

sizde üzmeyin kendinizi lütfen
Ekleme Tarihi: 20.07.2010 - 01:27
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
BETÜLSENA su an offline BETÜLSENA  

64 Mesaj -

Allah razı olsun hepinizden teşekkür ederim.

çok güzel sözler dualar amin amin amin.inşallah
şu anda kayınvalidelerdeyim beni eve götürmüyor.ayrı duruyoruz arada geliyor gidiyor.biz bir ailemiyiz bazen soruyorum kendi kendime.sabır sabır ........diliyorum rabbim...
konuşmak ne mümkün konuşma sus sus kes.deme bişey...ne diyeyim ya
rabbim çok sinirli gözü birşey görmez hiç çocuğum aplıyor arabada hastaneye gidiyoruz o kafama kafama vuruyor.salak aptal nasıl yaparsın.onun böyle yapması çocuğu çok sevmesi üzülmesindenmiş.çocuk daha çok ağladı çıldırdı bide acı.eli avuç içi komple yandı ...ruh gibi bacaklarım dahi tutmuyor nasıl ayaktayım bilmiyorum.

hepinizden.
Ekleme Tarihi: 20.07.2010 - 09:21
Bu mesajı bildir   BETÜLSENA üyenin diğer mesajları BETÜLSENA`in Profili BETÜLSENA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
seyyahekim su an offline seyyahekim  

211 Mesaj -

En Son On: 20.11.2021 - 04:13
Cinsiyeti: Erkek 
eşinizin genel tavrı bu değilse çocuğunun acısı yüreğini yaktığı için kontrolünü kaybetmiş olabilir... sizin de canınızın yandığı malumdur.size sabırlar diliyorum. yalnız (tamamen kendi görüşüm) bu yazmış olduğunuz mesajın eşiniz tarafından görülmesinin pek hoş olmayacağını düşünüyorum. sonuçta aile içi bir konu ve kocanızı bir sitede şikayet ediyorsunuz... bunları onunla konuşmanızı tavsiye ediyorum... ya da bir aile büyüğünüzle...
tabiki buradan yazması kolay oturduğumuz yerden size akıl veriyoruz. lütfen sizi suçladığım anlamı çıkmasın... böyle davranışlar hep sabah kuşağı programlarının aile hayatına müdahalesi sonucu meşru görülmeye başlandı. ama kol kırılır yen içinde kalır.

o masum yavruya acil şifalar diliyorum...
allah c.c.den yuvanıza tekrar huzur ve mutluluk vermesini niyaz ediyorum
Ekleme Tarihi: 20.07.2010 - 09:26
Bu mesajı bildir   seyyahekim üyenin diğer mesajları seyyahekim`in Profili seyyahekim Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

64 Mesaj -

benim istediğim burda birilerini şikayet etmek değil asla.sadece dua bekliyorum.
halim şu dedim ve sadece dua istedim.
şikayet değil rabbimden gelene amenna.
konuşabilseydik böyle burlara taşınırmıydı.dua istermiydim.
tek elimden gelen dua...
Ekleme Tarihi: 20.07.2010 - 09:47

64 Mesaj -

2005 den beri ravdadayım ravda ailem dert ortağım.abilerim kardeşlerimle derdimi paylaşdım.onların yazılarıyla dualarıyla benimle olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.hepsinden
Ekleme Tarihi: 20.07.2010 - 09:51
seyyahekim su an offline seyyahekim  

211 Mesaj -

En Son On: 20.11.2021 - 04:13
Cinsiyeti: Erkek 
incittiğim için özür dilerim...
rabbim dilimi tutmamı nasip eyle sabrımı artır...
allah (c.c) size eşinize sabırlar, çocuğunuza acil şifalar versin...
Ekleme Tarihi: 20.07.2010 - 09:55
Bu mesajı bildir   seyyahekim üyenin diğer mesajları seyyahekim`in Profili seyyahekim Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1355 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.06994 saniyede açıldı