generique rhinocortchloroquine generique colchicine kaletra chloroquine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » *** MUSTAFA KEMAL iLE iLGiLi MESAJLAR HAKKINDA ***

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
*** MUSTAFA KEMAL iLE iLGiLi MESAJLAR HAKKINDA ***

Admin
53 Mesaj -

En Son On: 10.03.2024 - 20:22
Cinsiyeti: ----- 
Selamun Aleykum arkadaşlar,

Mustafa Kemal ile ilgili konu ve mesajlara bir süre ara vermenizi istirham ediyoruz.

Anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum...

Kalbi muhabbetlerimle...

Ekleme Tarihi: 05.05.2010 - 15:43
Bu mesajı bildir   RAVDA® üyenin diğer mesajları RAVDA®`in Profili RAVDA® Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
Cinsiyeti: Erkek 
ve aleyküm selam

saygi duyariz
Ekleme Tarihi: 06.05.2010 - 01:53
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vaha1972 su an offline vaha1972  

69 Mesaj -

En Son On: 10.08.2010 - 01:23
Cinsiyeti: ----- 
Ve Aleykum Selam
Cok yerinde bir karar ve anlayisla karsiliyoruz....

Allah'in selami Allah'in Emrine tabi olanlar üstüne olsun. Aminnnnn
Ekleme Tarihi: 06.05.2010 - 02:21
Bu mesajı bildir   vaha1972 üyenin diğer mesajları vaha1972`in Profili zum Anfang der Seite
kolye7 su an offline kolye7  

309 Mesaj -

En Son On: 04.10.2010 - 21:47
Cinsiyeti: Erkek 
Teşekkürler değerli RAVDA yönetimi.

Özelliklede malum başlığı iptal ettiğiniz için teşekkürler. Altında şahsıma ait çok değerli yazılar olmuş olsada o başlığı görmemek adına değer.

Zaten aslında Atatürk hakkında söylenecebileceklerin, anlamak isteyenler için hemen hemen çoğunluğu söylendi. Hem olumlu anlamda hemde çok ileri safhada olumsuz anlamda. Doğruyu ve yanlışı mutlaka her kardeşimiz kendi değerlendirecektir.
Her ne kadar sakin bir ortamda yapılmış olmasa bile çok değerli bilgilere ve ibretlere şu anda var olan yazılarlada ulaşmak mümkün.

Bende artık daha farklı bir şeyleri ve daha karşılıklı saygı, hoşgörü ve tahammül çerçevesi içinde tartışmayı gerçekleştirelim diyorum. Şahıslar üzerinde odaklanmak haddi aştığında ancak düşmanların istedikleri gerçekleşir. Yani istemeseniz bile bu bir CAMBAZA BAK OYUNU haline gelebilir.

İşte o zaman gerçekten görmeniz gereken güncel ve yaşamsal gerçekleride göremezsiniz. Onlar karşısında kör ve sağır olursunuz.
Peki bu ülkenin dahili ve harici düşmanlarının istediği nedir ? Bunlar değilmi ki bu ülke her anlamda bir kafa karışıklığının ve çözülmenin kucağına düşürülsün.

İnsan nefes aldıkça her güzel şey için fırsatlarda devam ediyor demektir.

RAVDA yönetimine bu adil tutumu nedeni ile tekrar teşekkür ediyorum.

Kalın sağlıcakla....

Bu mesaj 1 kez ve en son kolye7 tarafından 06.05.2010 - 11:30 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 06.05.2010 - 11:29
Bu mesajı bildir   kolye7 üyenin diğer mesajları kolye7`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 536 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53242 saniyede açıldı