0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30095 *** Toplam Mesaj: 148179
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » DİĞER DİNİ KONULAR » AFGANİSTANDAKİ TÜRK ASKERLERİNİN İCRAATLARI

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Mesaj
ebubera su an offline ebubera  
AFGANİSTANDAKİ TÜRK ASKERLERİNİN İCRAATLARI

133 Mesaj -

Kayıt Tarihi: 11.07.2006
En Son On: 27.08.2013 - 12:53
Cinsiyeti: Erkek 
Vatan Borcunu Ödeyen Türk Askerleri
“ ( Bu müşriklerin/ kafirlerin adeti de) tıpkı firavun hanedanının ve onlardan öncekilerin adeti gibidir. ( Onlar, ) Allah’ın ayetlerini hiçe sayıp ( kendi otorite ve emirlerini hakim kılıp) küfre sapmışlardı. Allah’ da günahları sebebiyle onları tutup alıvermişti. Çünkü Allah sonsuz kuvvet sahibidir, cezası çok şiddetlidir.”
Enfal / 52
İşgalci A.B.D devleti kanla beslenen bir devlettir. Haçlı terör örgütleri tarafından kan ve şiddetle kurulmuştur. Bu yüzden mayasında kan ve şiddet vardır. Kuruluşundan sonra’da sürekli kan ile beslenmiştir. Bu itibarla Haçlı devletlerin İşgali devamlı başlı başına bir tehdit ve tehlikedir. Bu İşgalçi Haçlı güç ve onun yardımcıları’nın varlığının sürmesi de bu tehdidin devam etmesi anlamına gelir. İşgal güçlerinin Afganistan’da yaşadığı sıkıntılar var.
Amerika, Afganistan işgalinde Türk askerinden daha çok yararlanmak için sürekli Türk halkının sırtını sıvazlayıp duruyor. Sürekli Haçlı komutanlarının “ Aslansınız, kaplansınız” deyip durmaları boşuna değil.
Yani İşgalci Haçlı ordularının önderi Amerika’nın nerde pislik bir işi varsa Türkiye’yi orada yanında görmek istiyor.
Peki , bunun bir bedeli yok mu? Olmaz olur mu? Bu davet doğrudan doğruya zulümde ortaklık davetidir! Bu talep doğrudan doğruya zalimlikte birlikte olma talebidir! Yani bu işin bedeli kan kokuyor! Uluslarası Barış Gücü’nde görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının Afganistan’da yaptıkları işler ve görevlerden bir kaçını sizlere sergiliyoruz.
Afganistan’daki Müslüman kıyımına bakıp “sıra bize de gelecek” diyenler de, bilsinler ki; onlar bizim kardeşimiz ve sıra bize çoktan gelmiş. Onları ümmetin parçası olduğu halde, kendimizden, bizden saymıyorsak, safımızı kontrol etmek durumundayız. İşgalçi Haçlı ordularının vahşi olayları bir kez daha gösteriyor ki, insanlık Amerika’nın eliyle hızla dünya savaşına doğru sürükleniyor. Kıyâmet savaşının sirenleri çalıyor. Planlarımızı, hazırlıklarımızı buna göre yapmak, yaşantımızı ufukta gözüken bu geleceğe göre gözden geçirmek zorundayız. Bâtıl cephe zaten her çeşidiyle soğuk savaşı tüm şuurlu Müslümanlara karşı gösteriyor. Nice İslâm toprağında da ateş gibi yakıcı sıcak savaş sahneleri uyguluyor. Müslüman, dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın, bunlara seyirci kalamaz, tarafsız olamaz. Bertaraf olmak istemeyen bîtaraflığı seçemez. Müslüman, gündelik basit işlerle oyalanamaz. İki yoldan birini seçmek zorundadır, yol ayrımına gelmiş insanımız. Ya cenneti ya cehennemi; ya izzeti ya zilleti; ya cihadı ya mağlûbiyeti; ya Allah’ı ya dünyayı… Allah’ı tercih edenlere selâm olsun! Gâvurlaşmaya, giden yolu bırakıp, kendilerine nimet verilen peygamberlerin, sıddıkların, şehid ve sâlihlerin yolunu takip eden ve Allah için her imkânıyla cihad edenlere ne mutlu!http://forum.tak-va.com/showthread.php?t=3219


eğer burdan linki tıklayınca açılmazsa ki becerememiş olabilirm
sadece adresi kopyalayarak adres çubuğunda girniz
Ekleme Tarihi: 23.12.2009 - 14:36
Bu mesajı bildir   ebubera üyenin diğer mesajları ebubera`in Profili ebubera Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 111 Misafir mevcut. En son üyemiz: Mirzabey61


Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kadir42 (54), mehmet Coskun (46), bahtsiz_garib (34), ha987 (56), eraklis (41), sevdamsin (36), REiS44 (34), gül_i_rana_m (33), HaZeL17 (29), hasmusic (44), fesih (34), ta_ha (42), sancaktar (43), turan16 (51), ekspero27 (40), bypolatalemdar (41), istanbullu (57), neyy (35), sinankaya (38), Design-Musty (32), _BURAKK_ (41), erencelik (36), Bizim muhtar (57), bahadir_bado (36), kaanerte (37), turkmilleti (33), SADIKDEMIR (33), haskut72 (47), ulubay (39), xmisirlix (38), sahinoglu-erol (46), Cihat88 (31), evildoer (31), FAZILL (29), tugba*g (38), ZEHIRLI_CICEK_3.. (48), cansever (41), caferta (35), nrdnm (43), vefalim (40), tetik42 (54)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.82066 saniyede açıldı